language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Традиції та забобони: китайська монета – символ достатку

  fen-shui-china
  Багато українських бізнесменів позитивно ставляться до співпраці з китайськими компаніями та закупівлі у них товару. Тому доставка авіа карго з Китаю така популярна в наш час.

  Воістину, Китай – країна-рекордсмен у частині виробленого та експортованого товару. Але якщо поглянути в глибину китайських традицій і прислухатися до шепоту стародавньої мудрості, можна побачити, що не лише доставка вантажів авіа з Китаю може становити інтерес. У багатій культурі цієї країни багато чого дивного, і сьогодні мова піде про повір’я та прикмети, як про частину китайської традиції.

  Монетка для благополуччя та достатку

  Існує стереотип, що китайці поклоняються грошам і владі. Це не так. На першому місці для жителів КНР стоять людські стосунки (звідси ритуал гуансі). Однак із монетами у них пов’язано багато цікавих повір’їв.

  Коли ми гостювали в Китаї, щоб вирішити деякі питання авіадоставки Китай-Україна, то помітили – багато китайців носять на шиї монети з квадратним отвором в центрі, на червоній тасьмці. Поцікавившись значенням такого аксесуара, ми дізналися, що китайці таким чином приваблюють багатство. Цікаво, що наші співвітчизники частково перейняли цю традицію. Зараз людей із такою монеткою можна зустріти й у нас.

  У Китаї є ще одна цікава традиція, що стосується монети. Називається вона 给压岁钱 [Geiyāsuìqián]. Напередодні китайського нового року деякі давньокитайські сім’ї клали під подушку своїм діткам монету, перев’язану червоною ниткою – вона мала оберігати дитину від злих духів. Сьогодні китайці дарують на новий рік своїм дітям справжні гроші з добрими побажаннями – хорошого навчання, добробуту, здоров’я тощо. Перед цим малюк має поклонятися старшому поколінню зі словами вітання. Багато китайських дітей не дуже люблять цю традицію, і намагаються втекти від її виконання, але гріш все ж таки хочеться, і вони виконують цей новорічний ритуал.

  Ні копійкою менше

  Іноді ця традиція стає справжньою проблемою для китайців. Рівень життя в Піднебесній стає дедалі вищим. Тому якщо хтось, прийшовши в гості, подарує дитині 500 юанів, то батько має відповісти тим самим – подарувати дитині гостя «я суй чаня» – тобто ні копійкою менше. Це обов’язково, інакше гість може образитись.

  Китайська «монета удачі» має дві сторони – інь і ян. На боці «ян» зображено 4 ієрогліфи, сторона «інь» із зображенням міфічних істот. Нерідко там зображено дракона, що означає силу і владу.

  Відповідно до китайського вчення «фен-шуй», монети удачі повинні лежати у всіх місцях, пов’язаних з грошима – особливо в гаманці. При цьому зверху має бути сторона «ян». На думку фахівців, це сприяє фінансовому благополуччю.

  Тому китайських традицій ми продовжимо в наступній статті. А якщо ви хочете, щоб благополуччя супроводжувало вас у такій справі, як доставка вантажів з Китаю авіа, неодмінно звертайтесь до TopCargo. Ви будете впевнені – з перевізником вам пощастило! І обґрунтовано це не міфами та забобонами, а високим професіоналізмом та досвідом наших співробітників. Замовляйте авіадоставку вантажів з Китаю у нас вже сьогодні, зателефонувавши:

  044-390-80-79

  067-827-70-74

  048-738-85-33

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01