X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Допомога в оплаті рахунків, рахунків чи експрес-переказів грошових коштів

ВАШЕ ПЕРСОНАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Після того як знайдений постачальник, виникає питання оплати замовлення. Що б це зробити самому Вам необхідно відкритий валютний рахунок і кожен квартал робити звіт для податкової за операціями, доведеться відстежувати курси для конвертації валют. Пропонуємо вирішити всі ці проблеми за Вас і від Вашого імені провести всі необхідні взаєморозрахунки з постачальником.

Переказ за 1 годину
Мінімальний відсоток
Найвигідніші товари

Узнать стоимость

ПЕРЕКАЗ ГРОШЕЙ ЗА 1 ЧАС

ЕКОНОМІЯ НА МІНІМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

БЕЗПЕЧНО, НАДІЙНО

УСЛУГИ

З якими складнощами і проблемами стикаються сьогодні ті, хто не працює з нами:
 • З яким проблемами стикаються не наші клієнти?
   Завищена вартість доставки
   Неповноцінна бізнес-комунікація з ключовими особами компаній
   Мовний і географічний бар'єр
   Проблемні перевізники без офісу в Україні
   Працюючи з Топкарго Ви уникнете всіх проблем і помилок! Доставка з Китаю, пошук товару і брендування, контроль якості кожної партії - це стандартні послуги, які виконуються на якісному рівні. Логістика з Топкарго перетворює важкі процеси в площину простого і прогнозованого результату. Співпраця з Топкарго - це можливість здійснювати операції, організовувати логістику і продажу по всьому світу.
 • Блог
 • Распаковка
 • Наш канал
Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме це робить китайську продукцію конкур ...
Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в тому, що тут знаходиться близько 50 000 виробників, як ...
Китай - це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут продається просто колосальна кількість товарів з різних галу ...
Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний продукт, який буде відмінно справлятися ...

Для поліпшення якості обслуговування просимо залишити відгук про нашу роботу.

 • ОТЗЫВЫ
 • ВИДЕО ОТЗЫВЫ
ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Трансфер грошових коштів в Китай: як здійснити?

Перекази грошей в Китай: що потрібно знати? Як перевести гроші в Китай? Грошові перекази в Китай: як знайти посередника? Чи можливо здійснити трансфер коштів в Китай самостійно?

Китайський шопінг та оптова закупівля товарів – це знахідка для кожного бізнесмена. Саме в Китаї зараз можна знайти найрізноманітніші категорії та одиниці товарів: на будь-який смак, при будь-якому позиціонуванні і на будь-яку ціну. У покупках товарів в Китаї є і складності: наприклад, самостійно організувати доставку і викуп товару – не завжди просто. А якщо ви робите покупку на сайтах на кшталт Таобао, враховуйте, що для оплати необхідно мати карту китайського банку. Як же правильно здійснити трансфер коштів в Китай, коли ви вже визначилися з покупками і настав час організаційної частини? Або, може бути, вам потрібно зробити переказ коштів в Китай в приватному порядку?

Переказ грошей в Китай: як це відбувається?

По-перше, вам потрібно визначитися, в якій валюті ви будете здійснювати переклад. Безумовно, ви можете зробити це в міжнародних валютах – доларах або євро. Пряму конвертацію гривня-юань можуть запропонувати лише деякі банки, а подвійна конвертація ускладнюється стрибками курсів валют. Природно, подвійна конвертація невигідна ще й через наявність подвійний комісії за бмен. Тому кращими для банківської системи залишаються долар і євро.

При здійсненні грошових операцій буде враховуватися фізичною або юридичною особою здійснюється переказ грошей в Китай.

Фізичні особи можуть скористатися системами грошових переказів, наприклад, Western Union, MoneyGram, UnionPay, банківськими переказами, а також перекладами з карти на карту (Visa, UnionPay). В принципі перевести гроші в Китай можна і за допомогою електронних платіжних систем, таких як WebMoney, PayPal, AliPay і поштовим грошовим переказом.

Для невеликих покупок на китайських інтернет-майданчиках підійде прямий переклад з вашої картки Visa. Тобто, якщо ви замовляєте невелику покупку з Аліекспресс, то про питання переказу грошей в Китай не варто і турбуватися.

Однак, такі варіанти оплати не підійдуть для юридичних осіб. Оптимальним способом оплати для них на сьогоднішній день залишаються SWIFT-перекази: швидкі, надійні, точні, досить вигідні через невеликі комісій за послуги. Щоб зробити грошовий переказ в КНР через систему SWIFT, відправнику потрібно знати повні SWIFT-реквізити фізичної або юридичної особи, якій оговтується переклад.

Трансфер грошових коштів в Китай: до кого можна звернутися?

Якщо вам необхідно здійснити переказ грошей в Китай і ви не знаєте, як це правильно зробити, то краще за все звернутися з цим питанням до надійного посередника. Справа в тому, що з великими сумами, особливо – за оптові покупки, краще не ризикувати. Якщо необхідно здійснити приватний переклад – то й поготів.

Фахівці компанії TOPCARGO нададуть вам всю необхідну допомогу в оплаті рахунків, інвойсів, допоможуть в оплаті рахунків і експрес-переказ коштів. Чому саме ми?

Переказ грошей в Китай разом з нами – це просто, безпечно і надійно! TOPCARGO – це покупки в Китаї “під ключ” – від підбору постачальників до грошових переказів за ваші замовлення, а також доставки товарів до дверей вашого складу.

(Пока оценок нет)
Loading...
 • 044 353 00 01