language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Допомога в оплаті рахунків, рахунків чи експрес-переказів грошових коштів

  ВАША ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

  Після того як знайдений постачальник, виникає питання оплати замовлення. Що б це зробити самому Вам необхідно відкритий валютний рахунок і кожен квартал робити звіт для податкової за операціями, доведеться відстежувати курси для конвертації валют. Пропонуємо вирішити всі ці проблеми за Вас і від Вашого імені провести всі необхідні взаєморозрахунки з постачальником.

  Переказ за 1 годину
  Мінімальний відсоток
  Найвигідніші товари

  Дізнатись вартість

  ПЕРЕКАЗ ГРОШЕЙ ЗА 1 ЧАС

  ЕКОНОМІЯ НА МІНІМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

  БЕЗПЕЧНО, НАДІЙНО

  ПОСЛУГИ

  З якими складнощами і проблемами стикаються сьогодні ті, хто не працює з нами:
  • З яким проблемами стикаються не наші клієнти?
    Завищена вартість доставки
    Неповноцінна бізнес-комунікація з ключовими особами компаній
    Мовний і географічний бар'єр
    Проблемні перевізники без офісу в Україні
    Працюючи з Топкарго Ви уникнете всіх проблем і помилок! Доставка з Китаю, пошук товару і брендування, контроль якості кожної партії - це стандартні послуги, які виконуються на якісному рівні. Логістика з Топкарго перетворює важкі процеси в площину простого і прогнозованого результату. Співпраця з Топкарго - це можливість здійснювати операції, організовувати логістику і продажу по всьому світу.
  • Блог
  • Розпакування
  • Наш канал
  Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла увійти до світового рейтингу топ держав з економічного ...
  Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на внутрішній ринок. Для покуп ...
  Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій країні здійснюється виробництво мікросхем, Led-панеле ...
  Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе як цінне джерело для наукових робіт. Надійний ...

  Для поліпшення якості обслуговування просимо залишити відгук про нашу роботу.

  • ВІДГУКИ
  • ВІДЕО ВІДГУКИ
  ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

  Трансфер грошових коштів в Китай: як здійснити?

  Перекази грошей в Китай: що потрібно знати? Як перевести гроші в Китай? Грошові перекази в Китай: як знайти посередника? Чи можливо здійснити трансфер коштів в Китай самостійно?

  Китайський шопінг та оптова закупівля товарів – це знахідка для кожного бізнесмена. Саме в Китаї зараз можна знайти найрізноманітніші категорії та одиниці товарів: на будь-який смак, при будь-якому позиціонуванні і на будь-яку ціну. У покупках товарів в Китаї є і складності: наприклад, самостійно організувати доставку і викуп товару – не завжди просто. А якщо ви робите покупку на сайтах на кшталт Таобао, враховуйте, що для оплати необхідно мати карту китайського банку. Як же правильно здійснити трансфер коштів в Китай, коли ви вже визначилися з покупками і настав час організаційної частини? Або, може бути, вам потрібно зробити переказ коштів в Китай в приватному порядку?

  Переказ грошей в Китай: як це відбувається?

  По-перше, вам потрібно визначитися, в якій валюті ви будете здійснювати переклад. Безумовно, ви можете зробити це в міжнародних валютах – доларах або євро. Пряму конвертацію гривня-юань можуть запропонувати лише деякі банки, а подвійна конвертація ускладнюється стрибками курсів валют. Природно, подвійна конвертація невигідна ще й через наявність подвійний комісії за бмен. Тому кращими для банківської системи залишаються долар і євро.

  При здійсненні грошових операцій буде враховуватися фізичною або юридичною особою здійснюється переказ грошей в Китай.

  Фізичні особи можуть скористатися системами грошових переказів, наприклад, Western Union, MoneyGram, UnionPay, банківськими переказами, а також перекладами з карти на карту (Visa, UnionPay). В принципі перевести гроші в Китай можна і за допомогою електронних платіжних систем, таких як WebMoney, PayPal, AliPay і поштовим грошовим переказом.

  Для невеликих покупок на китайських інтернет-майданчиках підійде прямий переклад з вашої картки Visa. Тобто, якщо ви замовляєте невелику покупку з Аліекспресс, то про питання переказу грошей в Китай не варто і турбуватися.

  Однак, такі варіанти оплати не підійдуть для юридичних осіб. Оптимальним способом оплати для них на сьогоднішній день залишаються SWIFT-перекази: швидкі, надійні, точні, досить вигідні через невеликі комісій за послуги. Щоб зробити грошовий переказ в КНР через систему SWIFT, відправнику потрібно знати повні SWIFT-реквізити фізичної або юридичної особи, якій оговтується переклад.

  Трансфер грошових коштів в Китай: до кого можна звернутися?

  Якщо вам необхідно здійснити переказ грошей в Китай і ви не знаєте, як це правильно зробити, то краще за все звернутися з цим питанням до надійного посередника. Справа в тому, що з великими сумами, особливо – за оптові покупки, краще не ризикувати. Якщо необхідно здійснити приватний переклад – то й поготів.

  Фахівці компанії TOPCARGO нададуть вам всю необхідну допомогу в оплаті рахунків, інвойсів, допоможуть в оплаті рахунків і експрес-переказ коштів. Чому саме ми?

  Переказ грошей в Китай разом з нами – це просто, безпечно і надійно! TOPCARGO – це покупки в Китаї “під ключ” – від підбору постачальників до грошових переказів за ваші замовлення, а також доставки товарів до дверей вашого складу.

  (Пока оценок нет)
  Завантаження...
  language-switcher-fixed

 • Русский
  • 044 353 00 01