X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Транспортування товарів з США

Україна не виробляє великої кількості високоякісних і різноманітної продукції. Саме тому багато людей взаємодіють з іншими країнами, що виробляють. І це приносить хороший прибуток. Досить просто знайти постачальника або виробника зацікавленої продукції, оформити необхідні документи для замовлення і початок виготовлення товару. І, звичайно, очікувати його доставки. Мова йде про ці особливості, ми будемо говорити в цій статті.

Митних

Всі товари, доставлені в Україну, проходять через митний сервіс. Якщо посилки не містить заборонених товарів, то проблем не буде. Звичайно, необхідно враховувати той факт, що під час канікул може бути затримка, і посилки може лежати на митниці близько 10 днів.

Згідно з Законом України всі вантажі вартістю до 150 євро, в одній посилки від одного відправника не підлягають митні мита.  В іншому випадку, якщо товари перевищують цю межу, вам доведеться заплатити 10% від надлишкової суми ліміту-20% ПДВ на суму надлишку з відповідним обов’язком. Завдяки цьому, ви можете розрахувати вартість очищення вашого товару самостійно.

Правила реєстрації товарів зі Сполучених Штатів.

Що ж стосується цього питання, то краще звернутися до діючих посередницьких фірм, які безпосередньо беруть участь у обробці і доставці товарів з цієї країни. Продукт, краще оформити з професійним адвокатом. Як правило, як на американському, так і на нашій митниці, вантаж дуже ретельно перевірено. І перевірити правильність митної декларації. Якщо цей документ видається неправильно, посилки може бути відкладено митного контролю на невизначений термін. Ось чому ви повинні використовувати послуги адвоката, щоб уникнути такої ситуації.

Вартість товару і час поставки зі Сполучених Штатів.

Вартість доставки залежить від його розміру, ваги і кошторисних витрат. Оплата товарів у Сполучених Штатах є стандартною в доларах США. Які можуть бути легко придбані в будь-якому банку в країні.  І час доставки, від вибору транспорту. Давайте поглянемо. Товари з США можна доставити 2 способами. Морем або літаком. Транспортна авіація зазвичай триває від 1 до 2 днів. Доставка вантажів по морю йде набагато довше, до приблизно 6-7 тижнів. Приводом для довгого транспортування, є те, що вантаж на море, відправляються на певний день тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01