language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Транспортування товару всіма можливими способами з TopCargo: професійний підхід, безліч додаткових можливостей

  17

   

  Всупереч поширеній думці, карго доставка – це не тільки процес механічного переміщення товару з країни в країну. Це ціла серія дій, кожна з яких потребує особливого, педантичного підходу. У цьому процесі важливо не пропустити жодну деталь, а доставку вантажу слід довіряти лише професіоналам. Саме тому ми пропонуємо вам широкий спектр послуг, найбільш затребуваною та рекомендованою з яких є авіадоставка «Китай -Україна».

  Процес транспортування товару, який здійснює наша організація, має на увазі облік маси тонкощів та факторів, які зазвичай проходять повз увагу простого обивателя. Кожна ланка логістичного ланцюжка – від закупівлі до перевезення і до доставки «до дверей» має бути оптимізована. Ми підходимо до своєї справи з глобальної точки зору, забезпечуємо доставці інтегрований підхід та робимо все для того, щоб процес перевезення був максимально ефективним. Окрім іншого, ми завжди вкладаємось у заявлений бюджет: наш клієнт не стикається з жодними додатковими витратами. Допомагаємо заощадити на транспортуванні, але не якості. Даємо докладні та вичерпні консультації з питань, що цікавлять клієнта.

  Послуга такої доставки в TopCargo здійснюється трьома доступними способами – по повітрю, по морю і по землі. Доставка з країн Європи та Азії, відповідальне зберігання товарів на власних складах, доступність послуги консолідації вантажів, а також можливість викупу та багато іншого робить нас одним з найнадійніших та найзручніших перевізників в Україні.

  Так само надаємо своїм клієнтам юридичну та інформаційну підтримку кожному етапі проходження вантажу. Хотілося б відразу попередити наших читачів про те, що в жодному разі не варто зв’язуватися з неперевіреними брокерами, адже це призводить до ризику бути втягнутим у т.зв. “сірі” схеми проходження прикордонного контролю. Думаємо, не треба пояснювати, що це може призвести до серйозної відповідальності на різних рівнях. До того ж при зверненні до неперевірених фірм існує величезний ризик повної втрати вантажу без можливості компенсації.

  Для того, щоб ваш вантаж був у безпеці, ми застосовуємо лише сучасні технології контролю. З того моменту, як ви довірили нам процес доставки свого вантажу, ми починаємо їх застосовувати. Таким чином, вдається звести всі можливі ризики до мінімуму. Ви самі вибираєте спосіб доставки. Якщо ви вагаєтесь у виборі, яким транспортом здійснити доставку з Китаю в Україну  – ви завжди можете розраховувати на нашу консультацію, проте все залежить від ваших уподобань. Зауважимо також, що чималу роль у цьому відіграють характеристики товару. Так, товар, що має обмежений термін придатності, не може бути доставлений на кораблі, а надто велика вага товару не полетить літаком (варіант – замовити кілька відправок малими партіями за допомогою збірного вантажу). Докладніше про послугу збірних вантажів прочитайте у розділі «консолідація вантажів». Ми завжди працюємо в інтересах наших клієнтів, і тому впевнені: співпраця з нами залишить у вас тільки приємні враження!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01