X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Транспортна логістика та складські послуги в Україні

Розширення діяльності вітчизняних компаній і їх вихід на іноземний ринок, збільшив потреба і попит на складські послуги за кордоном. Звичайно, орендувати склад можна своїми силами, але незнання деяких європейських правил і стандартів може призвести до появи різних неоднозначних ситуацій. Тому, цілком нормально, сьогодні замовляти послуги управління складом як самостійний сервіс.

Транспортна логістика як частина логістичної науки

Давайте уявимо собі людину, яка відкрила свій бізнес і займається виробництвом і продажем сувенірної продукції. Спочатку йому буде вистачати свого авто, щоб завезти матеріали в майстерню, а готовий товар в магазин. Але потім його виробництво почне ставати все більше, і крім думки як заробити гроші, потрібно буде подумати про пошук нових постачальників, відкриття ще одного цеху і філій в інших містах.

Як же тепер він зможе виконувати вчасно сам всі необхідні перевезення за кермом своєї машини? Саме тут на допомогу бізнесу приходять транспортні компанії.

Варто сказати, що на Заході ринок логістичних послуг з’явився ще в 1990-і роки, і кожен рік його ємність зростає десь на 20%. У нашій країні про транспортній логістиці заговорили тільки з переходом до ринкової економіки.

Роль транспортної логістики

Транспортна логістика відіграє значну роль в діяльності будь-якого підприємства. Це необхідна ланка системи, так як ця наука відповідає за управління всіма потоками, а здійснення менеджменту фінансового потоку неможливо без організації його транспортування. Сьогодні логістичні компанії в Україні пропонують послуги доставки товарів з інтернет магазину на своєму транспорті, а також багато інших послуг, які пов’язані з перевезенням вантажів. Повний перелік послуг, що надаються логістичної фірми можна дізнатися, відвідавши її сайт.

Складська логістика – що це таке?

Ще один пункт, яким займається сьогодні логістична фірма при організації доставок, – це зберігання продукції. Часто буває таке, коли замовнику потрібно виконати відправку продукції, але за місцем зберігати її ніде і тоді в роботу включається складська логістика. Фірми пропонують свої склади на територіях різних країн в якості тимчасового розташування товару.

Послуги складування

Комплексні складські послуги в даний час потрібні різним транспортним і логістичним компаніям. Складська компанія пропонує кожному, хто потребує такі послуги як:

 • Зберігання товару (без температурного режиму);
 • Завантаження / розвантаження вантажу;
 • Облік товарів;
 • комплектування;
 • Вимірювання і зважування;
 • Формування замовлень, звітів та інших документів, які потрібні для управління;
 • Дистрибуція вантажів в країні.

Висновок

Складська логістика включає в себе облік, оформлення і правильний розподіл складських запасів.

Оптимізація такої системи є запорукою успішного розвитку організації і сприяє поступовому розширенню клієнтської бази. У разі потреби, всі функції логістики складу можна віддати на аутсорсинг.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01