language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Транспортна логістика та складські послуги в Україні

  Розширення діяльності вітчизняних компаній і їх вихід на іноземний ринок, збільшив потреба і попит на складські послуги за кордоном. Звичайно, орендувати склад можна своїми силами, але незнання деяких європейських правил і стандартів може призвести до появи різних неоднозначних ситуацій. Тому, цілком нормально, сьогодні замовляти послуги управління складом як самостійний сервіс.

  Транспортна логістика як частина логістичної науки

  Давайте уявимо собі людину, яка відкрила свій бізнес і займається виробництвом і продажем сувенірної продукції. Спочатку йому буде вистачати свого авто, щоб завезти матеріали в майстерню, а готовий товар в магазин. Але потім його виробництво почне ставати все більше, і крім думки як заробити гроші, потрібно буде подумати про пошук нових постачальників, відкриття ще одного цеху і філій в інших містах.

  Як же тепер він зможе виконувати вчасно сам всі необхідні перевезення за кермом своєї машини? Саме тут на допомогу бізнесу приходять транспортні компанії.

  Варто сказати, що на Заході ринок логістичних послуг з’явився ще в 1990-і роки, і кожен рік його ємність зростає десь на 20%. У нашій країні про транспортній логістиці заговорили тільки з переходом до ринкової економіки.

  Роль транспортної логістики

  Транспортна логістика відіграє значну роль в діяльності будь-якого підприємства. Це необхідна ланка системи, так як ця наука відповідає за управління всіма потоками, а здійснення менеджменту фінансового потоку неможливо без організації його транспортування. Сьогодні логістичні компанії в Україні пропонують послуги доставки товарів з інтернет магазину на своєму транспорті, а також багато інших послуг, які пов’язані з перевезенням вантажів. Повний перелік послуг, що надаються логістичної фірми можна дізнатися, відвідавши її сайт.

  Складська логістика – що це таке?

  Ще один пункт, яким займається сьогодні логістична фірма при організації доставок, – це зберігання продукції. Часто буває таке, коли замовнику потрібно виконати відправку продукції, але за місцем зберігати її ніде і тоді в роботу включається складська логістика. Фірми пропонують свої склади на територіях різних країн в якості тимчасового розташування товару.

  Послуги складування

  Комплексні складські послуги в даний час потрібні різним транспортним і логістичним компаніям. Складська компанія пропонує кожному, хто потребує такі послуги як:

  • Зберігання товару (без температурного режиму);
  • Завантаження / розвантаження вантажу;
  • Облік товарів;
  • комплектування;
  • Вимірювання і зважування;
  • Формування замовлень, звітів та інших документів, які потрібні для управління;
  • Дистрибуція вантажів в країні.

  Висновок

  Складська логістика включає в себе облік, оформлення і правильний розподіл складських запасів.

  Оптимізація такої системи є запорукою успішного розвитку організації і сприяє поступовому розширенню клієнтської бази. У разі потреби, всі функції логістики складу можна віддати на аутсорсинг.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01