X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Туристичний Китай: загадкове Жовте море

yellow_seaМарко Поло в 13 столітті став першим європейцем, який відкрив для себе води загадкового Жовтого моря. Свою назву воно отримало через великої кількості мулу, який надає йому такий яскравий колір. Жовте море – одна з гордостей Піднебесної, відноситься до басейну Тихого океану, повідомляючи Китай з Кореєю і КНДР. Море зовсім дрібне – його максимальна глибина становить всього 106 м, а середня – 40 м.

Флора, фауна та «характер» Жовтого моря

Спокійним Жовте море не назвеш: купатися в ньому слід обережно, з огляду на те, що в ньому мешкають акули. Все літо море дає про себе знати тропічними тайфунами. У Жовтому морі божевільне перебіг. Втім, це не заважає морю годувати Піднебесну своїми дарами: в цій водоймі водиться велика кількість планктону, відповідно – мешкає багато риби. Море багате і на іншу живність – тут відловлюють кальмарів, устриць, мідій, макрель і оселедець. У морі живуть тріска і вугор, а також інша «делікатесна» живність.

Жовте море має такий колір не цілий рік. Іноді воно зеленіє від зрослих водоростей. Фактично, море «заростає» а потім водорості розчищають. Хоча вони нешкідливі для людини, для самого моря вони – провісник екологічної катастрофи. Вони забирають у води кисень, і коли водорості гинуть, то виділяють величезну кількість сірководню. Влада Китаю направляють багато сил, щоб розгадати загадку походження цих водоростей і вести боротьбу з ними, але поки це нікому не вдалося. Море знамените своїми припливами і відливами, і в цілому має примхливий і непокірний характер. Проте, Жовте море залишається туристично затребуваною зоною, а його узбережжі населяє понад 100 млн. Китайців.

Судноплавство на Жовтому морі і доставка товару з Китаю

Незважаючи на свою невелику глибину, Жовте море є судноплавним. По ньому цілком ймовірно виробляти доставку товарів з Китаю оптом в різні країни. На свій борт вантажні кораблі здатні прийняти величезний обсяг і вага товару, тому такий вид доставки товару з Китаю оптимальний для великих партій вантажу.

Контейнерні перевезення йдуть довше, ніж авіаційна доставка товарів з Китаю, і коштують дешевше. Морська транспортування – надійний вид перевезень. Більше про неї ви можете прочитати в розділі «Контейнерні перевезення».

Звертайтеся в TopCargo, щоб підібрати для себе найбільш оптимальний вид доставки. Весна – не найсприятливіший час для судноплавства на Жовтому морі. Через бур в довколишній пустелі Гобі кораблі не ходять. Море зазвичай тепле. У серпні його температура може досягати тридцяти градусів, а в лютому падати від 0 до 8 градусів.

Річки, які впадають в Жовте море

В Жовте море впадають три річки: Ляохе, Хуанхе і Ялоцзян. Місцеві жителі із задоволенням ловлять рибу в море, тим більше, що рибою воно багате.

Для багатьох з живучих на Жовтому морі ловля риби стає основним ремеслом, годуватися з якого можна цілий рік, а також це море служить каналом для доставки товарів з Китаю. Ціна рибної продукції в Китаї природно нижче, ніж на ринках багатьох далеких від моря країн. Читайте нас, і дізнаєтеся про Китай все!

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13