language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Туристичний Китай: загадкове Жовте море

  yellow_seaМарко Поло в 13 столітті став першим європейцем, який відкрив для себе води загадкового Жовтого моря. Свою назву воно отримало через великої кількості мулу, який надає йому такий яскравий колір. Жовте море – одна з гордостей Піднебесної, відноситься до басейну Тихого океану, повідомляючи Китай з Кореєю і КНДР. Море зовсім дрібне – його максимальна глибина становить всього 106 м, а середня – 40 м.

  Флора, фауна та «характер» Жовтого моря

  Спокійним Жовте море не назвеш: купатися в ньому слід обережно, з огляду на те, що в ньому мешкають акули. Все літо море дає про себе знати тропічними тайфунами. У Жовтому морі божевільне перебіг. Втім, це не заважає морю годувати Піднебесну своїми дарами: в цій водоймі водиться велика кількість планктону, відповідно – мешкає багато риби. Море багате і на іншу живність – тут відловлюють кальмарів, устриць, мідій, макрель і оселедець. У морі живуть тріска і вугор, а також інша «делікатесна» живність.

  Жовте море має такий колір не цілий рік. Іноді воно зеленіє від зрослих водоростей. Фактично, море «заростає» а потім водорості розчищають. Хоча вони нешкідливі для людини, для самого моря вони – провісник екологічної катастрофи. Вони забирають у води кисень, і коли водорості гинуть, то виділяють величезну кількість сірководню. Влада Китаю направляють багато сил, щоб розгадати загадку походження цих водоростей і вести боротьбу з ними, але поки це нікому не вдалося. Море знамените своїми припливами і відливами, і в цілому має примхливий і непокірний характер. Проте, Жовте море залишається туристично затребуваною зоною, а його узбережжі населяє понад 100 млн. Китайців.

  Судноплавство на Жовтому морі і доставка товару з Китаю

  Незважаючи на свою невелику глибину, Жовте море є судноплавним. По ньому цілком ймовірно виробляти доставку товарів з Китаю оптом в різні країни. На свій борт вантажні кораблі здатні прийняти величезний обсяг і вага товару, тому такий вид доставки товару з Китаю оптимальний для великих партій вантажу.

  Контейнерні перевезення йдуть довше, ніж авіаційна доставка товарів з Китаю, і коштують дешевше. Морська транспортування – надійний вид перевезень. Більше про неї ви можете прочитати в розділі «Контейнерні перевезення».

  Звертайтеся в TopCargo, щоб підібрати для себе найбільш оптимальний вид доставки. Весна – не найсприятливіший час для судноплавства на Жовтому морі. Через бур в довколишній пустелі Гобі кораблі не ходять. Море зазвичай тепле. У серпні його температура може досягати тридцяти градусів, а в лютому падати від 0 до 8 градусів.

  Річки, які впадають в Жовте море

  В Жовте море впадають три річки: Ляохе, Хуанхе і Ялоцзян. Місцеві жителі із задоволенням ловлять рибу в море, тим більше, що рибою воно багате.

  Для багатьох з живучих на Жовтому морі ловля риби стає основним ремеслом, годуватися з якого можна цілий рік, а також це море служить каналом для доставки товарів з Китаю. Ціна рибної продукції в Китаї природно нижче, ніж на ринках багатьох далеких від моря країн. Читайте нас, і дізнаєтеся про Китай все!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01