X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

У Telegram не спадає смс-код активації

Telegram – популярний месенджер, який відомий зручним інтерфейсом і корисними функціями. Реєстрація в Телеграм дуже проста. На те, щоб її пройти, знадобиться менше п’яти хвилин. Але іноді виникають проблеми, які негативно впливають не процес реєстрації нового аккаунта. Ми розповімо, що робити, якщо не приходить смс-код активації.

Увага: стаття носить інформаційний характер, наша компанія НЕ має відношення до Telegram і ми не надаємо жодних консультацій на цю тему. Не потрібно звертатися до нас з таких питань.

Як відбувається процес реєстрації?

Для початку розберемося, як відбувається процес реєстрації нового користувача в Telegram. Тут немає відомої системи з логінами і паролями (які дуже просто забути, як показує практика і функція “Забули пароль?”). Додаток влаштовано набагато простіше.

Після того, як ви ввели свій номер телефону, додаток автоматично відправляє смс-код для активації. Смс-код приходить, коли:

 • ви реєструєте новий акаунт;
 • повторно заходите на свій профіль з іншого пристрою;
 • у вас є два аккаунта і ви заходите з одного на інший.

Але навіть в скоєному додатку, яким є Телеграм бувають збої в роботі.

.Що робити, якщо код не прийшов?

Є кілька причин, по яких не приходить код для входу або реєстрації. Це можуть бути технічні перебої або ж людський фактор: неправильно введений номер, відсутність підключення до Інтернету.

Як діяти, коли код не прийшов:

 • для початку потрібно просто почекати. Залиште марні спроби багаторазового введення свого номера телефону. Можливо, на сервері неполадки. Зачекайте протягом 10 хвилин;
 • якщо код так і не прийшов, то поверніться на попередню сторінку і перевірте правильність введення мобільного номера. Ви могли випадково пропустити цифру, вказати невірний код країни проживання;
 • проблема з кодом може бути, якщо ви вказуєте віртуальний номер. програма не вміє обробляти віртуальні номери, тому повторіть реєстрацію з даного мобільного номера;
 • не намагайтеся багаторазово запитувати смс-код. Додаток може обмежити цю функцію після ваших спроб. Це потрібно для того, щоб убезпечити аккаунт від злому. Краще почекати кілька хвилин, ніж отримати додаткову проблему.

Не вийшло зайти в Телеграм

Якщо у вас так і не вийшло зайти в свій аккаунт в Телеграм, то радимо вам ще кілька варіантів вирішення проблеми. Видаліть і повторно встановіть додатки Телеграма з PlayMarket і AppStore. Встановлюйте додаток з перевірених джерел. Для ПК це офіційний сайт, для телефонів – стандартні магазини додатків. Коли і цей варіант не спрацював, перепідключитися до мережі. Вимкніть інтернет на потрібному для входу пристрої і підключіться заново.

У разі, якщо нічого з перерахованого вище не підійшло для вирішення проблеми, зверніться в технічну підтримку. Зв’язатися з адміністрацією можна на офіційному сайті Telegram.

Не забувайте, що в будь-яких додатках бувають неполадки і збої в роботі. Творці можуть проводити технічні роботи для усунення подібних проблем. Будь ласка, спробуйте входу через певний час, коли технічні роботи будуть завершені.

Увага: стаття носить інформаційний характер, наша компанія НЕ має відношення до Telegram і ми не надаємо жодних консультацій на цю тему. Не потрібно звертатися до нас з таких питань.

Комментарии

ИВАННА, 2022-04-07 16:44:00

Код не приходе можливо хтось мій акаунт взломав?Я хочу туда зайти тому що у мене там друзі а я туда зайти не можу просто не можу я просто гиганьско плакала....

Ярик, 2022-03-04 20:34:48

Как всьодаки зарегестрирувать ся

Коля, 2021-09-11 16:09:45

код відіслали і війшли поньому з і ншого пристрою телефон мій поломаний хочу зайти зпк і неможу точьно знаю що з другого телефону сидить хтось так як знав цей код мій номер +380937622419 з компютера зайти хочу чи можна вислати якось на мій номер код телефон кнопочний

top, 2021-05-24 12:35:14

Увага: стаття носить інформаційний характер, наша компанія НЕ має відношення до Telegram і ми не надаємо жодних консультацій на цю тему. Не потрібно звертатися до нас з таких питань.

Светлана, 2021-02-25 22:28:41

Устройство на которое отправлено код для авторизации не принимает SMS. Можно ли прислати код на єто устройство

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Последние новости

   Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

   Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

   Китайська меблі

   Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

   Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

   Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

   Оптика для автомобіля з Китаю

   Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

   • 044 353 00 01