language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Український аналітичний центр: «Торгівля з Китаєм для України найвигідніше»

  ukraine_china
  Україна та Піднебесна – це країни, які не схожі між собою ні фактично, ні географічно, ні в сенсі культури. Ми з жителями Китаю по-різному виглядаємо, говоримо кардинально різними мовами і не завжди можемо порозумітися.

  Однак дружба та торгівля з Китаєм нам не просто не завадить, а й буде ще вигіднішою, ніж торгівля з ЄС та США – вважає Олександр Охріменко, президент Українського аналітичного центру.

  Чому? – одразу постає питання у недосвідченого бізнесмена-новачка, який тільки збирається замовити доставку вантажів з Китаю до України. По-перше, тому що у Китаю все є – і товари, і гроші. Китай готовий надати Україні велику різноманітність товару. Бізнесмени з Китаю із задоволенням йдуть на торгове партнерство з українцями, і на виході виходять взаємовигідні проекти. По-друге, КНР байдужа до політичних перипетій України, і в ділові відносини такого плану не втручається політична ворожість чи навпаки заангажованість. По-третє, КНР – це досить прозорий ринок, де немає «підводного каміння» зі стандартами та квотами, як це прийнято в Європейському Союзі. Ну, і по-четверте – політика та керівництво Китаю не «скаче» туди й назад, у цій країні все стабільно, а отже, неприємних «сюрпризів» у торгівлі можна не побоюватися – каже Олександр Охріменко.

  Як показує практика, купівля товарів у Китаї з наступним перепродажем в Україні окупається з лишком. Прибуток від такої торгівлі покриває всі витрати на справу, зокрема вартість карго доставки. А авіаційна доставка – заняття недешеве. Втім, у TopCargo встановлено найчесніший і найсправедливіший тариф. До речі, якщо вам раптом пропонують доставку авіа з Китаю за безцінь – це привід насторожитись. Солідна фірма, яка себе поважає, ніколи не занижує ціну, оскільки у вартість доставки входить відразу кілька процедур – таких, як замовлення у постачальника, забір товару, його митне оформлення і т.д. Чималу роль відіграє вартість оренди повітряного транспорту. Ми ж намагаємось утримувати золоту середину – гідні послуги, розумні розцінки. За це нас і люблять українські бізнесмени, які замовляють доставку вантажів із Китаю.

  Ну, а щоб ваша доставка в Україну з Китаю була професійною, безпечною та ефективною, рекомендуємо скористатися нашими послугами. На ринку авіаперевезень ми є однією з найбільш надійних, стабільних та чесних компаній.

  Дізнайтеся про послугу авіаперевезень більше у відповідному розділі – «авіадоставка вантажів з Китаю», і починайте користуватися, не втрачаючи жодного дня. Ми знаємо, як зробити ваш бізнес з Китаєм кращим і прибутковим. Покладаючись на нас, ви отримуєте підтримку грамотних фахівців логістики, яких вам потім захочеться рекомендувати своїм колегам. Будьте на крок попереду конкурентів – будьте з TopCargo!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01