X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Український хліб – товаришам з Піднебесної: Україна збільшила експорт зерна в Китай

зерноКитайська Народна Республіка, як з’ясувалося, високо цінує українське зерно і створює всі умови для активного імпорту зерна з України. Нещодавно КНР включила нас в список держав, що мають особливі права на ввезення продуктів (зокрема, зернових культур). Цікаво, що крім нашої країни в цьому списку знаходиться всього чотири держави. У минулому році на територію КНР з України експортувалося лише 1,5 тис. Тон ячменю, але за поточний рік ця кількість зросла майже у вісім разів. Тепер в Китай поставляється близько 2,74 млн. Тонн зернових культур – повідомляє Мінагрополітики.

Інформацію підтверджує «УкрАгроКонсалт» (за даними за січень-червень 2015 року).

При цьому Піднебесна не висуває ніяких особливих вимог до закупівлі зерна. Щоб підтримати такі відносини, та й просто по доброті душевній, Україна відправляє в Китай дуже якісне зерно – кажуть Українські аграрії. Української кукурудзи в Китай летить в середньому 2,7 мільйона тонн, а на інші культури припадає лише 0,04 млн. Тонн.

Звичайно, ці торговельні відносини не завжди були безхмарними. У свій час Київ і Пекін перебували на межі величезного міжнародного скандалу, так як Китай звинуватив Україну в недостатній, згідно з домовленістю, постачання зерна (невиконання зернового контракту). Ситуація була досить серйозною – це загрожувало не тільки заморожуванням співпраці в сільськогосподарській сфері, але припиненням торгового взаємодії між Китаєм і Україною в принципі.

На щастя для обох сторін, Китай все-таки зацікавлений в продукції, яку може дати йому Україна. Це і зернові культури, і сільськогосподарська техніка, і соняшникову олію високої якості. Всі продукти, які в Україні виробляються з надлишком і готові до того, щоб відправитися на експорт, складають дефіцитні статті в Піднебесній. А це означає, що у Українсько-Китайського партнерства є всі шанси на процвітання.

З 2016 року Україна активно розвиває експорт в країни ЄС і Китай. Таким чином повинно вийти компенсувати втрати ринку СНД. При тому, що експорт зерна, соняшникової олії, залізної руди в Китай зростає, загальний експорт України серйозно впав і склав лише 21% в порівнянні з минулим роком. Це прикро статистика, однак, якщо Україна посилить свої позиції як аграрного експортера, відсоток такої торгівлі вирівняється.

Українську кукурудзу обожнюють в таких країнах, як Китай, Іспанія та Нідерланди. І вона становить 13% усіх експортованих товарів

Вже згадане соняшникову олію увійшло в топову п’ятірку експортних товарів нашої країни і склало 11% від усього товару, що поставляється за кордон в січні-лютому 2016 року Соняшникова олія популярно серед жителів Індії, а пшеницю із задоволенням купує Єгипет. Чи вийде у України замінити зруйновані торгові відносини з Росією за рахунок взаємодії з ринками ЄС і Азії? Ось вона, головна економічна інтрига десятиліття.

Ми можемо бути вдячні Китаю за величезну кількість промислових поставок. Щодня і щорічно відбувається доставка карго з Китаю в Україну, за допомогою якої ми отримуємо недорогий і якісний товар. Доставка з Китаю допомагає розвиватися малому і середньому бізнесу, а також істотно покращує Українську економіку.

Завдання компанії TopCargo – створити найкращі умови для такої доставки. Детальніше про найшвидшу і безпечної доставки читайте в розділі «Авіа доставка з Китаю».

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01