language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Український хліб – товаришам з Піднебесної: Україна збільшила експорт зерна в Китай

  зерноКитайська Народна Республіка, як з’ясувалося, високо цінує українське зерно і створює всі умови для активного імпорту зерна з України. Нещодавно КНР включила нас в список держав, що мають особливі права на ввезення продуктів (зокрема, зернових культур). Цікаво, що крім нашої країни в цьому списку знаходиться всього чотири держави. У минулому році на територію КНР з України експортувалося лише 1,5 тис. Тон ячменю, але за поточний рік ця кількість зросла майже у вісім разів. Тепер в Китай поставляється близько 2,74 млн. Тонн зернових культур – повідомляє Мінагрополітики.

  Інформацію підтверджує «УкрАгроКонсалт» (за даними за січень-червень 2015 року).

  При цьому Піднебесна не висуває ніяких особливих вимог до закупівлі зерна. Щоб підтримати такі відносини, та й просто по доброті душевній, Україна відправляє в Китай дуже якісне зерно – кажуть Українські аграрії. Української кукурудзи в Китай летить в середньому 2,7 мільйона тонн, а на інші культури припадає лише 0,04 млн. Тонн.

  Звичайно, ці торговельні відносини не завжди були безхмарними. У свій час Київ і Пекін перебували на межі величезного міжнародного скандалу, так як Китай звинуватив Україну в недостатній, згідно з домовленістю, постачання зерна (невиконання зернового контракту). Ситуація була досить серйозною – це загрожувало не тільки заморожуванням співпраці в сільськогосподарській сфері, але припиненням торгового взаємодії між Китаєм і Україною в принципі.

  На щастя для обох сторін, Китай все-таки зацікавлений в продукції, яку може дати йому Україна. Це і зернові культури, і сільськогосподарська техніка, і соняшникову олію високої якості. Всі продукти, які в Україні виробляються з надлишком і готові до того, щоб відправитися на експорт, складають дефіцитні статті в Піднебесній. А це означає, що у Українсько-Китайського партнерства є всі шанси на процвітання.

  З 2016 року Україна активно розвиває експорт в країни ЄС і Китай. Таким чином повинно вийти компенсувати втрати ринку СНД. При тому, що експорт зерна, соняшникової олії, залізної руди в Китай зростає, загальний експорт України серйозно впав і склав лише 21% в порівнянні з минулим роком. Це прикро статистика, однак, якщо Україна посилить свої позиції як аграрного експортера, відсоток такої торгівлі вирівняється.

  Українську кукурудзу обожнюють в таких країнах, як Китай, Іспанія та Нідерланди. І вона становить 13% усіх експортованих товарів

  Вже згадане соняшникову олію увійшло в топову п’ятірку експортних товарів нашої країни і склало 11% від усього товару, що поставляється за кордон в січні-лютому 2016 року Соняшникова олія популярно серед жителів Індії, а пшеницю із задоволенням купує Єгипет. Чи вийде у України замінити зруйновані торгові відносини з Росією за рахунок взаємодії з ринками ЄС і Азії? Ось вона, головна економічна інтрига десятиліття.

  Ми можемо бути вдячні Китаю за величезну кількість промислових поставок. Щодня і щорічно відбувається доставка карго з Китаю в Україну, за допомогою якої ми отримуємо недорогий і якісний товар. Доставка з Китаю допомагає розвиватися малому і середньому бізнесу, а також істотно покращує Українську економіку.

  Завдання компанії TopCargo – створити найкращі умови для такої доставки. Детальніше про найшвидшу і безпечної доставки читайте в розділі «Авіа доставка з Китаю».

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01