X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Прикраси з напівкоштовних каменів з Китаю

Напівкоштовні та натуральні камені в їх популярності не поступаються коштовним камінням. Різноманітність опцій дозволяє створювати найрізноманітніші прикраси та творчі шедеври. Найпопулярніші напівкоштовні камені включають хрисоліт, топаз, сардоix, гранат і аквамарин. Купівля в потрібному обсязі для реалізації будь-якої ідеї може бути проблематичним. Рішення буде покупка натуральних каменів в китайських інтернет-магазинах.

Переваги натуральних і напівкоштовних каменів

Основна перевага-універсальність, камені ідеально підходять як для жінок, так і для чоловіків. Головне – знайти ідеальний камінь для кожного окремого чохла. Серед додаткових переваг напівдорогоцінного каміння варто відзначити:

 • Унікальна форма-більшість каменів мають унікальний зріз, так що знайти ідентичні у формі досить проблематично;
 • Різноманітність варіантів-веб-сайти китайських магазинів є широкий спектр каменів, які варіюються в розмірах, колір, вирізати;
 • Оптимальна сумісність-камені оптимально поєднуються один з одним, головне підібрати необхідні комбінації текстури і кольору.

При покупці, не забувайте про особливу турботу про каміння. Вони не володіють такою фортецею, як дорогоцінні камені, і без особливих засобів камені втратять свій блиск. Але при необхідності, ви завжди можете замовити нову партію на сайті китайських інтернет-магазинів.

Чому ви повинні замовити з TopCargo

TopCargo це компанія, яка redeems і поставляє будь-які товари з магазинів у Китаї. Територіальна віддаленість не завжди сприяє якості закупівлі і в цьому випадку ми рекомендуємо довіряти експертам.

Обробка замовлення, незалежно від його складності, не займе більше одного робочого дня. Після цього, фахівці роблять все можливе, щоб отримати вашу посилку як можна швидше.

Це можливо завдяки добре продуманої логістичної мережі. Повітряний транспорт, морський транспорт, залізничні служби вбудована в єдину мережу, яка дозволяє користувачам китайських магазинів, щоб зробити навіть роздрібна одноразової покупки, не побоюючись, що їх замовлення буде втрачено серед сотень аналогічних. Компанія купує будь-які продукти. Це особливо вірно для напівдорогоцінних каменів.

Тріщини, матеріал втратив свій блиск, різні Намистини-тепер можна забути про невдалу покупку, адже керівники Топовантажу ретельно контролюють всю процедуру реєстрації покупки, аж до його упаковки перед доставкою в Україну.

TopCargo займається всіма витратами та організаційні аспекти судноплавства. Від клієнта необхідно підписати договір про співпрацю і сплатити близько 10% від загальної вартості замовлення на транспортні витрати.

На відміну від багатьох інших посередників, компанія здійснює викуп з будь-якої Інтернет-платформи, розташованої в Китаї і допоможе підібрати будь-який продукт, при необхідності, всі уточнення вирішуються з клієнтами в телефоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01