language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Розумний будинок від Xiaomi

  Для багатьох сучасних людей розумна хата це не просто назва. Тією чи іншою мірою ми користуємося будь-якими системами від нього. Але все одно для багатьох користувачів саме поняття – розумний будинок, це щось із фантастики. Хоча ця система продається порівняно давно. Її без проблем можна купити, обравши лише вітчизняного виробництва вона буде, європейського чи китайського. На сьогодні багато покупців обирають китайську продукцію, наприклад, від фірми Xiaomi, оскільки вона практично не поступається Європі за якістю, але коштує значно дешевше. Придбати подібні системи складові таке поняття як розумний будинок можна на сайті Topcargo, у нас на складах завжди є місце для потрібного вам товару.

  Що таке розумний будинок

  Саме поняття “розумний дім” прийшло до нас зі світу фантастики і позначає воно якусь комп’ютерну систему, яка стежить за життєзабезпеченням вашого житла. Вона сама включає телевізор, піднімає штори, підігріває воду та готує їжу. Насправді, це не так далеко від реальності. Витративши трохи часу на налаштування системи від Xiaomi, або якогось іншого виробника, ви отримаєте квартиру, яка налаштована на ваші повсякденні звички та порядок дня. Завдяки системі розумний будинок ви забудете про такі речі, як:

  • відкривати та закривати штори;
  • управління температурним режимом;
  • увімкнення та вимкнення світла;
  • самостійний виклик охорони у разі небезпеки;
  • налаштування будильника;
  • приготування кави.

  Керувати всіма цими пристроями можна з іншого кінця міста, просто зателефонувавши на панель керування пристроєм.

  Не варто порівнювати цю систему з персональним комп’ютером, у якого вихід з ладу одного з незначних вузлів може призвести до повного відключення. Незважаючи на те, що система розумного будинку управляється з однієї консолі, кожен її окремий організм має власний процесор, що працює окремо від інших. Тобто при поломці будь-якого апарату інші будуть чудово почуватися, до того ж ви без проблем можете розширювати можливості розумного будинку купуючи будь-який з додаткових девайсів, що сподобалися.

  Управляти розумним будинком можна за допомогою трьох речей, на ваш вибір, це може бути:

  • персональний комп’ютер;
  • смартфон;
  • дистанційний пульт керування.

  Кожен із цих видів управління має як переваги, так і недоліки. Керування розумним будинком з комп’ютера дає мабуть найбільший спектр можливих налаштувань, але комп’ютер або ноутбук громіздкі. Пульт керування зручний, але обмежений за можливостями. Смартфон знаходиться приблизно посередині між комп’ютером та пультом, але його легко зламати, варто про це пам’ятати.

  Чим саме може керувати розумний будинок

  Варто зупинитися докладніше на тих ділянках будинку чи квартири, які потрапляють у ведення розумної системи. Повністю налаштований розумний будинок керує такими речами як:

  1. Світло та електрика. Під це поняття потрапляють електроприлади, як ви можете подумати. Розумні комп’ютери всередині встановлених пристроїв відають відкриттям та закриттям, коли стемніє на вулиці, штор, відключають непотрібні розетки, включають і відключають, якщо воно не треба, освітлення. Особливо це стане у нагоді власникам садиб з садом, система незамінна для освітлення садових доріжок, у плані економії енергозбереження.
  2. Кліматичний стан. У цю сферу входить опалення, провітрювання та стан вологості. Система підніме або знизить температуру до потрібного рівня, провітрує квартиру, ввімкне вентилятор у ванній чи туалеті. Після того, як ви залишите квартиру, опалення перейде на економний режим, а перед приходом господаря буде створено комфортні умови.
  3. Охорона. Встановлені датчики руху, камери та пристрої, що стежать за відкриттям дверей і вікон, зроблять ваш будинок якщо не повністю безпечним, то дуже ускладнять його для проникнення грабіжників. Також встановлення камер допоможе батькам стежити за нянечками або дорослим дітям за доглядальниками, які доглядають літніх родичів.
  4. Розваги. При правильному налаштуванні системи, після входу в квартиру включатиметься телевізор з улюбленою телепрограмою, будильник зустрічатиме вас вранці легкою мелодією, що не дратує, а в кімнатах при прибиранні або приготуванні їжі може грати різноманітна музика, підібрана під певну дію.

  Це лише загальний опис можливостей розумного будинку. Його створення і налаштування у ваших руках, купуйте пристосування, що вас зацікавило, і підлаштовуйте під себе.

  Розумний будинок від Xiaomi

  Ця компанія вже дуже давно не обмежується телефонами та ноутбуками. Цей провідний китайський представник випускає будь-яку можливу техніку, яка працює за допомогою електрики та не тільки. На сайті Topcargo можна замовити окремі товари для розумного будинку чи цілий набір. Один із найпопулярніших набором від Xiaomi вважається Mijia 5, до нього входять такі товари як:

  1. Розетка Zigbee. Програмований пристрій, підходить під євро-вилку та її китайський аналог. На корпусі встановлений світлодіодний ліхтарик, який активно показує пристрій чи ні і кнопка примусового відключення. Працює з приладами, які споживають до 2500 Вт.
  2. Датчики закриття-відкриття вікон та дверей. Складаються ці пристрої із двох частин, які за допомогою двостороннього скотчу кріпляться на дверях чи вікнах. Вони мають світлодіоди і невеликі зачепи, за допомогою яких в ручну можна перезавантажити пристрій. Працюють від батарей CR 1632.
  3. Датчики руху. Мають округлу форму, по центру пристрою розташований екран, який потрібно направляти на підконтрольне місце. Позаду приладу розташоване кільце для фіксації на будь-чому. Працює від батареї CR2450.
  4. Кнопка-вимикач. Виглядає як звичайний вимикач, має світлодіодний ліхтарик та отвір для ручного керування. Живиться від батареї CR2032.
  5. Основна система управління. Забезпечена світлорозсіювачем для нічної доби. Має динаміки та вилку для підключення. Світло та енергоспоживання приладу налаштовується за вашим бажанням.

  Чим гарний комплект розумного будинку, так це тим, що після його покупки можна окремо купувати та додавати різні прилади для цієї системи на свій смак.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01