language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Спрощуються умови контейнерного перевезення вантажу через порт Одеси

  18Офіційне джерело «КийАвіаКарго» повідомляє: у порту Одеси актуалізували можливість морської контейнерної карго доставки з електронним оформленням належних документів. Наразі ця нова схема поки не витіснила стандартний паперовий документообіг – дві форми заповнення необхідних паперів мирно співіснують між собою. Використання електронних документів проходитиме паралельно з традиційним «паперовим оформленням», але незабаром планується повністю перевести порт на оформлення «online».

  Докладніше про послугу морської доставки товару прочитайте у розділі «Контейнерні Вантажоперевезення »

  Припускається, що така форма роботи не тільки виведе порт на новий рівень функціонування, а й суттєво знизить кількість черг за оформленням документів.

  Оператори Одеського Морського порту, які займаються перевезенням морських вантажів з різних куточків світу, пройшли спеціальне навчання новій системі управління перед її впровадженням. У новині від «КійАвіа» також йдеться про те, що система допоможе уникнути механічних помилок, яких припускалися люди при оформленні документів. Також очікується, що вантажі, які прибули у контейнерах, швидше оброблятимуться. Крім того, зменшаться корупційні прояви.

  Нагадаємо, 1 липня 2016 року відзначався день працівників морського та річкового флоту.

  Судячи з новинної стрічки Одеського Порту, життя в ньому не стоїть на місці. Так, з 7 по 17 червня 2016 року пожежники Одеського морського порту проходили складали іспит на боєздатність. Перевірку проходили пожежні команди номер 1 та 2. Цією подією ознаменувався кінець навчального року у системі службової та бойової підготовки пожежників. За словами заступника начальника Служби Пожежної Безпеки О. Бережного, особлива увага на цьому іспиті приділялася тому, наскільки оперативно та грамотно реагує особовий склад при бойовому розгортанні, а також наскільки якісно бійці використовують пожежно-технічне озброєння під час гасіння загоряння різних рівнів складності. За словами Бережного, отримані показники виявилися більш ніж задовільними. Пожежники будь-якої миті готові ліквідувати небезпеку, і це не може не тішити.

  TopCargo. Наші фахівці регулярно відвідують тематичні тренінги, виступають на семінарах, беруть участь у конференціях – і все це для того, щоб забезпечити вам по-справжньому високий рівень перевезення вантажів з Китаю до України і не тільки. Ми не тільки транспортуємо вантажі, але й забезпечуємо своїм клієнтам комплексну логістичну підтримку на всіх етапах замовлення та доставки товару. Всі послуги – будь то авіа доставка з Китаю або перевезення морським транспортом, знаходяться на належному рівні професіоналізму та безпеки, так що ви можете не переживати за свій вантаж – з TopCargo він у надійних руках. Чекаємо на ваші пропозиції про співпрацю з нетерпінням!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01