language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Послуги логістики в Topcargo

  Компанія Topcargo є лідером транспортної логістики в Україні. Фахівці фірми отримали великий досвід у цій сфері надання послуг, оскільки тривалий час працювали для міжнародних компаній і знають не з чуток про стандарти якості та професіоналізму. Співробітники ретельно відстежують останні новини та тенденції покращення організації транспортного перевезення та можуть запропонувати повний спектр необхідних послуг. Доставка вантажів здійснюється декількома способами:

  • Наземним
  • Авіаційним
  • Морським

  Тому кожен клієнт може вибрати найбільш прийнятний варіант за доступною ціною, без тривалого очікування та бюрократичних неполадок. Адже компанія готова надати підтримку в оформленні договорів про співпрацю, одержанні сертифікатів якості вантажу, що закуповується, складання всіх документів для експорту та імпорту товарів у будь-яку країну.

  Topcargo займається транспортуванням автомобілів, предметів особистої гігієни та продуктів харчування, техніки та специфічних груп товарів. Співробітники спеціалізуються на перевезеннях з Італії, Бельгії, Польщі, Англії, Франції, Німеччини, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії, Голландії, а також таких азіатських країн, як Японія, Китай, Південна Корея, Тайвань та інші. Окрім стандартного відправлення, замовник може оформити страховий поліс, отримання звітності з фото на всіх етапах, послуги упаковки, зокрема подвійний. Для перевезення морським транспортом застосовують контейнери типу 20′, 40′, 40′ High Cube та 45′ High Cube, які виступають як додатковий захист від ударів і здатні вмістити навіть найбільш об’ємний вантаж.

  Які додаткові послуги надають у Topcargo?

  Фахівці компанії організовують бізнес-тури до Китаю для розширення торгових зв’язків, а також з метою особистого знайомства з економічним ринком Азії. Співробітники Topcargo не тільки займаються перевезенням зацікавленого підприємця, але також попередньо складають базу найбільш підходящих під необхідні параметри постачальника, виступають у ролі гіда та перекладача, допомагають укласти договори про співпрацю, планують проведення часу в Китаї з метою розширення ділових контактів, а також перевіряють справжність та якість товарів азіатського продавця.

  Таким чином, ви не тільки суттєво заощадите кошти та особистий час, а й отримаєте шанс розширити бізнес. Види актуальних послуг наведені на сайті компанії, що є зручним рішенням для оформлення термінового перевезення. Також Topcargo займається вирішенням питань складської логістики для українських підприємців, які бажають експортувати свій вантаж до Європи. Адже фірма має дві бази на території Польщі та Німеччини, де ви зможете залишити товар доти, доки не знайдете покупця. А для того, щоб розрахувати вартість транспортування та дізнатися більш детальну інформацію про послуги, що надаються, необхідно зв’язатися в телефонному режимі зі співробітниками Topcargo, або написати в розділі онлайн-чату.

  Фахівці не тільки знайдуть найбільш простий і вигідний спосіб перевезення, але й проведуть докладну консультацію, із задоволенням дадуть відповідь на всі запитання.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01