language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Послуги посередника з Alibaba — у чому переваги та особливості такої співпраці

  Незалежно від того, є ви тільки бізнесменом-початківцем, або вже маєте якийсь інтернет-магазин або торгову офлайн-точку, при розширенні або наповненні асортименту, вам необхідно буде вирішити дві основні завдання: придумати ідею продукту і вибрати надійних постачальників. Як правило, пошук ідеї є непростим завданням, але знайти його потрібно — чи самостійно, чи за допомогою творчих людей та спеціалізованих організацій. Не менш важливим завданням вважається вибір та пошук постачальників. В останні роки оптимальним варіантом є інтернет-магазин alibaba.com.

  Alibaba є китайською e-commerce організацією, яка пропонує не просто товари з Китаю, як, наприклад, усіма улюблений Аліекспрес, а постачальників для клієнтів. Та й загалом представлений майданчик взаємодіє з клієнтами не так, як інші комерційні платформи. Наприклад, сайт має каталог постачальників, який безпосередньо пов’язує їх із покупцями. Тобто відвідувачі сайту отримують відразу можливість закуповувати продукцію за найвигіднішими розцінками. Умови пошуку постачальників однакові й у існуючих брендів, й у представників бізнесу.

  Особливості платформи Alibaba

  Онлайн-комерція за допомогою платформи Alibaba має на увазі досить чисті взаємини. Послугами цієї організації користується дуже багато людей, адже оборот фірми на рік перевищує півмільярда доларів.

  Однак для багатьох вітчизняних підприємців та бізнесменів дана платформа все ще залишається загадкою, оскільки багато хто все ще побоюється таких взаємин. Це з тим, що є певний мовний бар’єр і певне нерозуміння принципу роботи з китайським ринком. Саме тому останнім часом особливо популярними і затребуваними є послуги посередників з Alibaba. Посередники дозволяють виробляти доставку товару з Китаю в Україну на найвигідніших умовах, що гарантують контроль за доставкою товару, займаються оформленням усіх необхідних паперів.

  Основні переваги послуг посередників

  Замовляючи викуп продукції з Алібіба за допомогою послуг посередників, ви все ще отримуєте прямі постачання товарів із заводів, підприємств та фабрик. Однак для отримання бажаної продукції необхідно врахувати цілу низку нюансів. Щоб зосередитися на веденні свого бізнесу, а також делегувати турботи про організацію доставок, слід звернутися до посередників. Посередники надають низку переваг своїм замовникам, серед яких варто виділити такі:

  • Вибір постачальника та товарів. Щоб вибрати справді хорошого постачальника, необхідно непогано орієнтуватися на сайті. Наприклад, важливо провести детальний аналіз пропонованої продукції (вона може бути однакова, але різна — тобто каталоги постачальників можуть складатися з ідентичними фотографіями, але реальний товар відрізняється), переконатися у її якості та безпеці. Також слід провести дослідження за цінами та вибрати найоптимальніший і вигідний варіант. Обов’язково виконується вивчення відгуків та рейтингу постачальників. Щоб усі ці операції проводилися максимально швидко та якісно, багато посередників мають власні офіси у великих містах Китаю.
  • Ризики. Посередники передбачають ризики та вирішують форс-мажори з мінімальними збитками для клієнта. Наприклад, якщо після закупівлі деякі партії опинилися зі шлюбом з вини виробника, то в такому разі важливо грамотно скласти повернення або обмін, при цьому потрібно проводити процедуру максимально швидко.
  • Документи та оформлення. Посередники вирішують цілу низку супутніх питань: розмитнення без затримок, контроль за умовами зберігання, вибір оптимального виду транспортування, оформлення всіх дозволів та пакет документів. Серед документації, яку допомагають оформити посередники, варто виділити: митну декларацію, рахунок-фактуру, контракт на зовнішню торгівлю, накладні на товар, книги МДЛ, платіжні доручення, страхові поліси, паспорти договорів, специфікації, листи упаковки тощо.
  • Доставка. Також саме посередники вирішують питання щодо вибору оптимального способу доставки продукції. Наприклад, для термінових замовлень можна скористатися авіалініями, але тоді вартість буде дуже високою. У такому разі посередник шукає вигідні рейси або вдається до альтернативних способів постачання. Транспортні компанії також обираються посередниками, вони повинні мати гарну репутацію, належні умови зберігання, гарний маршрут та мінімальний транзитний період.

  Таким чином, користуючись послугами посередників з Alibaba, підприємець виходить не лише якісну продукцію від перевірених постачальників, а й супровід угод, швидку доставку замовлень, підготовку всіх необхідних документів та багато іншого.

  Підприємцю потрібно лише вибрати надійного та перевіреного посередника – прочитати відгуки, проаналізувати пропозиції, оцінити якість послуг та розцінки. Вибравши правильного посередника, можна отримати повністю побудований та злагоджений бізнес за короткий термін.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01