language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  У яких випадках слід брати кредит?

  Питання доцільності отримання кредиту регулярно задається великою кількістю людей. Це цілком логічно, тому що оформлення позики є відносно простим і досить швидким способом отримати фінансові ресурси, що спрямовуються на придбання будь-яких товарів чи послуг, сплатити які без залучення позикових коштів практично нереально. Звичайно ж, подібний розвиток подій виглядає вигідно та привабливо, особливо у тому випадку, якщо відсутні ефективні способи збереження та накопичення власних коштів. Тим не менш, існують затяті противники кредитів як концепції в цілому і, заради справедливості, кредити далеко не завжди необхідні і далеко не завжди вигідні. І саме питання доцільності кредитів ми б і хотіли розглянути у цій статті докладніше.

  Що робити, якщо терміново потрібні гроші?

  Загалом, за необхідності термінового фінансування, можна і просто позичати у знайомих. Але далеко не завжди люди хочуть зв’язуватися зі знайомими людьми ще й фінансовими зобов’язаннями: якщо щось піде не так, це може зруйнувати навіть найтепліші особисті стосунки. Найбільш популярним рішенням, таки, залишаються різного роду кредити – найчастіше споживчі і найчастіше, вони беруться у банківських організаціях. Часто гроші потрібні ненадовго: терміном до місяця. Брати кредит у цьому випадку необов’язково. Можна оформити кредитну картку, яка дозволить від 30 до 60 днів – протягом пільгового періоду – безкоштовно користуватись грошима банку. Але насправді, у використанні кредитних карток є і свої, досить відчутні недоліки. По-перше, відсотки за кредитами там вищі і, якщо ви пропустили пільговий період і не покрили свій борг у встановлений короткий термін, подальші виплати будуть для вас надзвичайно невигідними.

  Крім того, треба реально оцінювати свою платоспроможність. Порівняйте доходи із витратами. Виплати за кредитом не повинні позбавляти вас комфорту. Наприклад, якщо вам буде необхідно виплачувати по 20-30% суми, яка була взята в кредит на місяць, це буде досить відчутним обмеженням. Прийнятна сума боргу – та, яку можна гасити, не відмовляючи собі у звичних покупках. Якщо грошей, що залишаються після оплати комунальних послуг, купівлі продуктів та найнеобхіднішого, не вистачить на щомісячний платіж – забудьте про кредит. Якщо ж у вас є якась фінансова подушка безпеки, якщо ви впевнені у своєму доході, то кредит для будь-яких цілей стане для вас актуальним рішенням.

  Беріть кредити лише у крайніх випадках. Доступність і необтяжливість споживчих кредитів, що здається, нерідко призводять до того, що людина оформлює одночасно кілька позик. В результаті він несе серйозне фінансове навантаження, з яким може впоратися далеко не завжди. Декілька кредитів варто брати тільки в крайніх випадках і краще все ж таки не допускати ситуації, коли є необхідність брати новий кредит, щоб закрити попередній. Тому інвестора дуже важливо обирати з розумом і максимально розумно підходити до кредитів загалом.

  Переконайтеся, що ви збираєтеся брати кредит з дійсно вагомого приводу. Насправді новий гаджет, нові туфельки, а також інші покупки – все ж таки не найвагоміший привід для того, щоб обтяжувати себе виплатою боргів надалі. А от якщо йдеться про здоров’я, нерухомість, навчання, інвестиції в бізнес, відкриття стартапу, то в цьому випадку позики будуть дуже доречними. Чим менше марних, непродуманих кредитів – тим простіше буде ваше майбутнє.

  Кредит також варто брати виключно у тих випадках, коли ви впевнені у вигідних умовах від банку чи приватного інвестора. І банки, і інвестори, якщо ви збираєтеся брати кредит, маємо бути максимально надійними.

  Отже, в яких же приводах дійсно варто брати кредит?

  1. Тоді, коли ви абсолютно впевнені, що ви зможете виплатити кредит. Якщо у вас є надійне джерело доходу, або ви абсолютно впевнені в тому, що бізнес, який ви відкриваєте за допомогою цієї позики, окупить себе і принесе відчутний додатковий прибуток.
  2. Тоді, коли ви абсолютно впевнені в тому, що банк або інвестор, до якого ви звертаєтеся – надійний, перевірений та пропонує вигідні умови кредитування.
  3. Якщо ви розумієте, що привід, за яким ви берете кредит – справді вагою. Серед вагомих приводів – здоров’я, нерухомість, значні та прибуткові інвестиції.
  4. Якщо на вас вже не висить два або більше кредитів.
  5. Якщо ви впевнені у майбутньому країни, в якій ви знаходитесь. Тобто якщо відсутні ризики раптових інфляцій, наприклад.

  В цілому, кредит на умовах, описаних вище – досить безпечний і, можна сказати, що позики такого роду справді виправдовують себе і ви зможете віддати борг якомога швидше.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01