X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Все про вантажоперевезення з Європи в Україну

Якість перевезень і збереження вантажів з Європи в Україну безпосередньо залежить від професіоналізму логістичної компанії, яка в силу свого досвіду повинна вирішувати всі організаційні питання і вирішувати, при необхідності, спливли труднощі.

Реалізація доставок товарів з Європи в Україну

Перевезення вантажів з Європи стали актуальними через потребу доставляти товари з міжнародних інтернет-магазинів в Україні. Популярність таких доставок викликала одяг, взуття, меблі, різне обладнання та багато іншого. Найбільш оптимальним і економічно вигідним є варіант збору вантажів для відправки від декількох замовників. Транспортування здійснюються автомобільним, авіа та морським транспортом. Однак, найбільш вигідними для перевезень з Європи в Україну є авто доставки. Тому, як автомобілі абсолютно не прив’язані до маршруту, на відміну від поїздів, літаків і кораблів. Транспортування вантажу таким способом є обмеженою по завантаженості. Тому, якщо необхідно перевезти комплексний вантаж рекомендується провести доставку посредствам авіа та морських шляхів. Таке перевезення займе більше часу, але вийде економічно вигідніше і безпечніше.

Терміни прибуття вантажу можуть займати кілька днів або тижнів. Це залежить від виду транспорту, в якому перевозився товар, і відстані. Коли замовлення прибуде в Україну за його доставку до замовника відповідають експрес служби доставки, які можуть привезти товар прямо на склад замовника, або ж клієнт може самостійно забрати його зі складу організації. Такі деталі попередньо треба обговорювати з логістичною компанією.

Розцінки на вантажоперевезення з Європи в Україну

Сумарна вартість транспортування виходить з ряду факторів. В першу чергу, враховуються габарити, вага і розмір вантажу. Відстань від початкової точки до пункту прибуття значимо впливає на ціну тому, як проходячи дистанцію на шляху, як правило, необхідно перетинати кордони країн через що обов’язково потрібно оплачувати збір за оформлення релізу на транзит і не тільки. З перерахованих факторів і виходить вартість перевезення. Варто зазначити, що професійні організації, що займаються комплексними міжнародними перевезеннями, виробляють індивідуальний розрахунок, що в свою чергу допомагає значно заощадити, а також працюють за фіксованою вартістю, тобто ціна за послуги на протязі шляху не може зміниться.

Наша компанія протягом багатьох років займається організацією перевезень об’ємних вантажів з Європи в Україну і не тільки. Ми можемо надати повний спектр послуг – від пошуку постачальника до документаційного оформлення. Співпраця з нами має на увазі поліпшення рентабельності вашого бізнесу і скорочення формальних клопоту.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01