X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Велика Китайська Стіна: повернення з-під води та побудова підводного аналога

  авіадоставка з китаю в українуВелика Китайська стіна – одна з головних визначних пам’яток та туристичних об’єктів Піднебесної. Ось уже багато століть вона символізує національну гордість, боротьбу, яка триває не одне століття та велич Китайської історії. Мільярди доларів США йдуть щороку на реставрацію, реконструкцію та збереження цієї неймовірної історичної та архітектурної пам’ятки для майбутніх поколінь. Про Велику Китайську стіну постійно повідомляються найнеймовірніші речі та новини, і сьогодні ми розглянемо дві з них – побудову аналога Великої Китайської стіни під водою та навпаки – повернення затопленої частини цієї стіни з-під води.

  Очевидно, однієї Стіни жителям Піднебесної виявилося замало. Найближчим часом уряд цієї чудової країни планує зведення її аналога під водою. Допоможуть у цьому дрони та роботи – повідомляють Китайські ЗМІ. Призначення такої стіни – виявляти підводні човни на випадок порушення ними територіальних вод Китаю та захищатися від них. Перед цим Китай взявся за будівництво підводної станції у Північно-Китайському морі. Чи чекає Піднебесна погрози від когось, чи просто зміцнює свої позиції – поки що невідомо. А ось будівництво підводної станції влада КНР пояснює тим, що країні необхідні розвідувальні операції та видобуток мінеральних ресурсів. Преса активно переконує своїх читачів, що з цієї підводної станції почнеться будівництво нової Китайської Стіни.

  Нещодавно на території КНР проходила військова виставка, на якій були представлені нові дрони і роботи. Передбачається, що саме вони займуться будівництвом Стіни.

  Що ж, таке зміцнення оборони та розвід технологій Китаю жодним чином не позначиться на нашій доставці вантажів з Китаю в Україну. Бронюйте у нас будь-який вид доставки, наприклад такий, як авіа доставка з Китаю, і випробувати всі переваги співпраці з надійним та перевіреним перевізником TopCargo.

  Що стосується вже існуючої Великої Китайської Стіни, первісна довжина якої – більш ніж 21 тис км, то частина її тривалий час знаходилася під водою, після того, як була побудована гребля Panjiakou . Цю греблю звели 1978 року, щоб міста Тяньцзінь і Таншань були забезпечені водою. Ця ділянка стіни стала привабливим туристичним об’єктом, якого прагнули дайвери з різних країн. Тож провінція Цяньсі за цей час практично озолотилася.

  Тим часом літо нинішнього року виявилося аномальним у плані клімату для всього світу. Сталася серйозна перевага вологи – на Європу обрушилися жахливі зливи, а Схід навпроти прийшла аномальна посуха. Як наслідок – водоймище у греблі Panjiakou обміліло, так що підводна ділянка Великої Китайської Стіни повернулася на сушу.

  Втім, очікується, що після повернення до Піднебесної дощів, водойма відновиться, і все стане на свої місця – на радість пірнальникам і жителям Цяньсі, які страждають від нестачі води.

  Незалежно від погоди у світі та кліматичній ситуації, TopCargo завжди забезпечить вам якісну авіадоставку «Китай-Україна». Докладніше про цю послугу прочитайте у розділі «Авіа карго з Китаю»

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01