language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Повернути товар на Аліекспресс продавцеві

  AliExpress є одним з найпопулярніших торгових платформ в Інтернеті. Китайські покупки, в принципі, стала надзвичайно популярною останнім часом, і AliExpress-і навіть більше, тому що там можна купувати товари як в натуральному і роздрібному, тут ви можете знайти все-одяг, взуття, меблі, Косметика, електроніка, гаджет, товари для дому, для спорт, для туризму, і багато, багато іншого. Плюс-надзвичайно приємні ціни, досить якісні товари за рахунок загально підвищеного рівня виробництва в Китаї, до магазину тут-задоволення. Доставка досить швидка і не може не радувати. Крім того, дуже задоволений ставленням ресурсу до споживача: споживач завжди має право на обмін товарами, якщо він не задоволений якістю, або просто повернути покупку. Як ви це зробите? Це те, що ми хотіли б говорити в цій статті.

  Повернення товару продавцю по AliExpress: як це зробити?

  Процедура не дуже складна. Згідно з правилами AliExpress, повернення грошей і товарів повинно бути зроблено через спір. Тому, навіть якщо ви і продавець прийшли до взаємовигідної угоди в особистій Переписка, всі ваші подальші дії повинні бути відображені в суперечці. Тільки Ця форма угоди має значення для адміністрації AliExpress. Суперечка на Алі відкрити не так вже й важко, ви можете зробити це з абсолютно будь-який порядок і будь-який продукт.

  Як відкрити спір щодо AliExpress?

  “Аліекспрес” Дебатний механізм розроблений таким чином, що в інтерфейсі немає “обміну товарами”. Ви можете зробити обмін тільки шляхом повернення товару через спір. Після того як посилка була підтверджена продавцем, операція буде завершена, і гроші будуть передані на ваш рахунок. Для цього потрібно зайти на свій аккаунт на сайті, потім-в особистому кабінеті, після чого заходимо в “Мої замовлення”, вибираємо правильне замовлення і натискаємо на кнопку “відкрити спір”. Там, у спливаючій формі, необхідно вказати причину, чому ви відкриваєте суперечку і хочете повернути елемент. Зазвичай це робиться тому, що продукт приходить з поганої якості, а не конфігурація, яка необхідна, або не приходить взагалі. Спори зазвичай розглядаються досить швидко і, як правило, вирішуються на користь споживача. Якщо ви не задоволені результатом спору, завжди є можливість “посилити суперечку”. Ви також можете прикріплювати до форми спору фотографії, чеки, декларації та інші документи, що підтверджують вас прямо в цьому спорі.

  Існує одна тонкість в процедурі повернення товару в AliExpress. Ваші гроші захищені тільки якщо ви відправите товар на адресу, що продавець підтвердив у суперечці. Загалом, абсолютна більшість спорів вирішуються правильно і шанси на повернення грошей на непридатний або непридатне для продукту досить високі.

  Доставка товарів з Китаю: як правильно організувати?

  Якщо ви плануєте придбати з Китаю, а також доставка великих поставок товарів від AliExpress, то ви можете зв’язатися з Topcargo фахівців. Ми допоможемо вам організувати доставку будь-яких партій товару, будь-який спосіб, який ви любите-швидко, якісно, безпечно і легко. Крім того, ми успішно консультування з усіх питань, пов’язаних з китайськими покупками: все, що пов’язано з доставкою, пошук постачальників, повернення та інші процеси.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01