X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Відгуки про Feg – засобі для росту вій

Незважаючи на вигуки деяких людей, важливу роль у взаємодії людей грає зовнішній вигляд. Людині властиво вдосконалюватися. Це відбувається не тільки на ментальному, а й на фізичному рівні. Особа – це та частина, яка багато говорить про людину. Якщо відкинути суб’єктивну оцінку, то залишається одне – доглянутість. Зовсім не обов’язково володіти модельним параметрами, стандартними рисами обличчя. Щоб бути привабливим, досить стежити за собою.

Очі – дзеркало душі

Це вираз відмінно підходить під сучасні реалії. У погляді людини читається багато. Особливо погляд підкреслюють вії. Зараз існують засоби, які допомагають зробити погляд виразнішим. І це зовсім не про декоративну косметику. Йтиметься про засоби для вій, а якщо конкретніше, то про сироватці для росту вій FEG. Перед покупкою таких коштів покупці часто радяться і залишають відгуки на форумах. Ми зібрали інформацію про продукт з можливих ресурсів. Купувати чи ні – вирішувати вам.

Переваги та недоліки засоби

 

Переваги Недоліки
 1. Після використання засобу вії дійсно стали набагато довше, а погляд – виразнішим.
 2. Ефект видно відразу після використання. Буде потрібно буквально 1-1.5 місяці для того, щоб помітити результат.
 3. Адекватна ціна засоби для росту вій. Продуктивність не завищує ціну через гучної назви. Один флакончик коштує приблизно як нарощування в салоні. Тому вибір за вами: засіб для росту вій або салонні процедури.
 4. Зручний комплект, в який входить пензлик і флакон. У відгуках відзначають, що можна носити з собою і не боятися за збереження.
 5. Вії стають не тільки довше, але і гущі.
 6. Після нарощування вій це засіб надає відновлювальний ефект.
 1. Діє тільки на час використання. Після виходу з обігу кошти ефект сходить.
 2. Можливі побічні ефекти (через індивідуальної нестерпності складу).
 3. Може спровокувати алергію. Якщо помітний дискомфорт після використання, приберіть з косметички продукт.
 4. Є ряд протипоказань.
 5. Якщо не акуратно використовувати, то щипає очі.

При покупці зверніть увагу на виробника. Підробки даного засобу виконують далеко не з кращих матеріалів, які можуть нашкодити очам і віям. Після покупки перевіряйте термін придатності товару.

Вирішувати про те, чи потрібні довгі вії чи ні, тільки вам. Якщо є схильність до алергій, то порадьтеся з фахівцями з приводу даного засобу. Пам’ятайте, що краса не варто цінного здоров’я. Тому розумом використовуйте засіб, вивчаючи його особливості.

Дотримуйтесь інструкції із застосування, щоб не виникали проблеми. Якщо знаєте, що засіб не підходить, то використовуйте його просто так.

Сучасна косметика відкриває перед нами багато можливостей, які потрібно вміти використовувати в свою користь, не завдаючи шкоди найважливішого – здоров’я. Зрозуміло, досвід покупців допомагає при виборі. Але пам’ятайте, що організм кожної – індивідуальний. Не варто економити на засобах для догляду за собою. Краще купувати дорогі та якісні товари, ніж витрачатися на дешеві тимчасові декоративні засоби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01