X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Відгуки про Топкарго

client-topcargoКомпанія Топкарго здійснює автомобільну, морську і авіа- доставку вантажів в різні країни світу. На сьогоднішній день наші представництва розташовані в Києві, Одесі та Гуанчжоу. Ознайомтеся з відгуками про компанію Topcargo, щоб дізнатися більше про переваги співпраці з нами:

Фундаментальна відмінність компанії від конкурентів – надійність. Якщо ми займається перевезенням і беремо на себе відповідальність, то доводимо справу до кінця, незалежно від зовнішніх факторів. Послуга доставки під ключ включає в себе те, що Topcargo несе перед клієнтом фінансову відповідальність:

“Працюємо з TopCargo вже кілька років, і будемо працювати надалі! Висока якість обслуговування, Пропонують нормальний тариф. Окремо хотілося б подякувати менеджера Худолей Тетяну за чітку роботу! Велике спасибі вам. Працюємо далі. “– залишив відгук про компанію Topcargo наш постійний клієнт Микола.

Питанням, яке досить часто виникає при перевезеннях, є збереження товарів. Щоб уникнути проблем з крадіжками в аеропортах, розбитим вантажем і проблемами на митниці, співробітниками була розроблена система декількох бар’єрів щодо запобігання форс-мажорів. Ми знаємо, як уникнути подібних ситуацій і доставити вантаж до ваших дверей в повній цілості і точно в строк.

Відгуки про доставку вантажів компанією Topcargo підтверджують, що ми працюємо на 100%:

“Працюємо з TopCargo вже кілька місяців, і будемо працювати надалі! Висока якість обслуговування, швидкі терміни доставки і вигідні тарифи. Окремо хотілося б подякувати менеджера Дьяченко Діану за своєчасне інформування та індивідуальний підхід до клієнта! “

На відміну від інших компаній, не дивлячись на можливість виникнення форс-мажорних обставин, вантаж наших клієнтів приходить вчасно:

“Працюю з даною компанією не так давно, дуже всім задоволена. Терміни, вартість, адекватність менеджерів при вирішенні проблемних питань! Рекомендую Topcargo як надійного партнера і постачальника! “– Ірина Грендач.

З пункту про своєчасних вантажоперевезеннях виникає наступна проблема – проходження митниці під час перевезення вантажів. Документи, які надаються, повинні відповідати всім вимогам митниці. У разі проблем замовник може і зовсім не отримати товар. Співробітники Topcargo візьмуть клопоти з державними структурами на себе і заробляють кращі відгуки за відмінно виконану роботу!

Відгук про доставку вантажів Топкарго від Катерини:

“Спасибі величезне компанії TOPCARGO за прекрасну роботу. Користуюся їх послугами перший раз, але будемо співпрацювати і далі. Все приїхало в термін, в цілості й схоронності. Раніше користувалися іншими службами, вантажі приходили за тиждень, але в такому стані ніби ними в футбол грали, ще й розмитненням сама займалася. А тут доставка вантажів під ключ і вартість прекрасна. “

Досить часто під час вантажоперевезень у клієнтів виникають проблемні питання або ж потреба у кваліфікованій консультації співробітників. Одним з головних переваг, за відгуками про компанії Топкарго, є високий рівень технічної підтримки та якості обслуговування. Замовник може зателефонувати безпосередньо менеджеру або ж задати питання в онлайн-режимі. При необхідності менеджер сам передзвонить протягом декількох хвилин.

“Влітку вийшла затримка близько 4 тижнів, але пробивши ситуацію, з’ясувала, що стояли всі карговікі. Менеджери завжди були на зв’язку, чекала … Видали вантаж і зробили знижку в 2 долари. Зараз продовжую возити, терміни до 20 днів. Мене все влаштовує (особливо людське ставлення) “– відгук про Topcargo від Ольги.

Проаналізувавши відгуки про діяльність компанії можна зробити висновок, що Топкарго – це надійний партнер, який дозволить отримати вантаж у цілості і в обумовлені строки, а менеджери зроблять співпрацю максимально комфортним і ефективним для клієнта. Переконайтеся в цьому прямо зараз, подзвонивши по телефону, вказаному на сайті компанії.

Вже працювали з нами? Залиште свій відгук про роботу компанії Topcargo!

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13