language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Відгуки про Топкарго

  client-topcargoКомпанія Топкарго здійснює автомобільну, морську і авіа- доставку вантажів в різні країни світу. На сьогоднішній день наші представництва розташовані в Києві, Одесі та Гуанчжоу. Ознайомтеся з відгуками про компанію Topcargo, щоб дізнатися більше про переваги співпраці з нами:

  Фундаментальна відмінність компанії від конкурентів – надійність. Якщо ми займається перевезенням і беремо на себе відповідальність, то доводимо справу до кінця, незалежно від зовнішніх факторів. Послуга доставки під ключ включає в себе те, що Topcargo несе перед клієнтом фінансову відповідальність:

  “Працюємо з TopCargo вже кілька років, і будемо працювати надалі! Висока якість обслуговування, Пропонують нормальний тариф. Окремо хотілося б подякувати менеджера Худолей Тетяну за чітку роботу! Велике спасибі вам. Працюємо далі. “– залишив відгук про компанію Topcargo наш постійний клієнт Микола.

  Питанням, яке досить часто виникає при перевезеннях, є збереження товарів. Щоб уникнути проблем з крадіжками в аеропортах, розбитим вантажем і проблемами на митниці, співробітниками була розроблена система декількох бар’єрів щодо запобігання форс-мажорів. Ми знаємо, як уникнути подібних ситуацій і доставити вантаж до ваших дверей в повній цілості і точно в строк.

  Відгуки про доставку вантажів компанією Topcargo підтверджують, що ми працюємо на 100%:

  “Працюємо з TopCargo вже кілька місяців, і будемо працювати надалі! Висока якість обслуговування, швидкі терміни доставки і вигідні тарифи. Окремо хотілося б подякувати менеджера Дьяченко Діану за своєчасне інформування та індивідуальний підхід до клієнта! “

  На відміну від інших компаній, не дивлячись на можливість виникнення форс-мажорних обставин, вантаж наших клієнтів приходить вчасно:

  “Працюю з даною компанією не так давно, дуже всім задоволена. Терміни, вартість, адекватність менеджерів при вирішенні проблемних питань! Рекомендую Topcargo як надійного партнера і постачальника! “– Ірина Грендач.

  З пункту про своєчасних вантажоперевезеннях виникає наступна проблема – проходження митниці під час перевезення вантажів. Документи, які надаються, повинні відповідати всім вимогам митниці. У разі проблем замовник може і зовсім не отримати товар. Співробітники Topcargo візьмуть клопоти з державними структурами на себе і заробляють кращі відгуки за відмінно виконану роботу!

  Відгук про доставку вантажів Топкарго від Катерини:

  “Спасибі величезне компанії TOPCARGO за прекрасну роботу. Користуюся їх послугами перший раз, але будемо співпрацювати і далі. Все приїхало в термін, в цілості й схоронності. Раніше користувалися іншими службами, вантажі приходили за тиждень, але в такому стані ніби ними в футбол грали, ще й розмитненням сама займалася. А тут доставка вантажів під ключ і вартість прекрасна. “

  Досить часто під час вантажоперевезень у клієнтів виникають проблемні питання або ж потреба у кваліфікованій консультації співробітників. Одним з головних переваг, за відгуками про компанії Топкарго, є високий рівень технічної підтримки та якості обслуговування. Замовник може зателефонувати безпосередньо менеджеру або ж задати питання в онлайн-режимі. При необхідності менеджер сам передзвонить протягом декількох хвилин.

  “Влітку вийшла затримка близько 4 тижнів, але пробивши ситуацію, з’ясувала, що стояли всі карговікі. Менеджери завжди були на зв’язку, чекала … Видали вантаж і зробили знижку в 2 долари. Зараз продовжую возити, терміни до 20 днів. Мене все влаштовує (особливо людське ставлення) “– відгук про Topcargo від Ольги.

  Проаналізувавши відгуки про діяльність компанії можна зробити висновок, що Топкарго – це надійний партнер, який дозволить отримати вантаж у цілості і в обумовлені строки, а менеджери зроблять співпрацю максимально комфортним і ефективним для клієнта. Переконайтеся в цьому прямо зараз, подзвонивши по телефону, вказаному на сайті компанії.

  Вже працювали з нами? Залиште свій відгук про роботу компанії Topcargo!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01