X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Відправлення з Японії в Україну вантажів

  Відправлення об’ємних вантажів з Японії в Україну – трудомістке захід, що вимагає професійного підходу. Від кваліфікації і досвіду співробітників логістичної компанії будуть залежати терміни доставки і збереження товару, що має велике значення при транспортуванні з країни в країну.

  Головні японські транспортні вузли

  Японія має найбільш просунутим і інноваційним транспортом в світі. На її території розташовано 89 аеропортів. Головні інтернаціональні авіа транспортування товарів з Японії в Україну виробляються з наступних аеропортів: Тюбу, Наріта і Кансай. Деякі інші не менш важливі пересувні центри: аеропорт Осаки, бо більш відомий, як аеропорт Ітамі, а також аеропорт Фукуоки і аеропорт Тітосе.

  Тому, як Японія є острівною країною, то вона має в своєму розпорядженні розвинену систему морських портів. Загалом портів більше 994, проте з них можна виділити 5 центральних, які займаються обробкою контейнерних перевезень з Японії:

  • Осака
  • Кобе
  • Йокогама
  • Йоккаїті
  • Нагоя.

  Способи доставки товарів з Японії

  В даний час актуальними і оптимальними способами доставки вантажів з Японії в Україну є авіа та контейнерні транспортування. На першому місці пересилання авіатранспортом – найбільш швидкохідних варіантом, однак разом з цим і найбільш дорогим. На другому місці контейнерна перевезення, тобто морським транспортом. Це відносно недорогий спосіб, однак шлях може тривати кілька тижнів.

  Вартість перевезень вантажів з Японії

  На вартість в першу чергу впливає спосіб доставки товарів. Наприклад, якщо пересилання здійснюється морськими шляхами, тоді ціна буде залежати від географічних особливостей розташування. Також вона залежить від обсягу борту, тобто чим більше його місткість, тим більше він може прийняти товарів для перевезень. Зрозуміло, чим більше вантажів, тим менше ціна за транспортування.

  Часовий період перевезення

  Для того, щоб швидко реалізувати доставку рекомендується вдатися до можливостей повітряного транспорту. Особливо якщо необхідна доставка товарів відомих брендів, наприклад, електроніки. Однак, не завжди терміни здатні вплинути на спосіб доставки. Якщо необхідно перевести важку продукцію приладобудування, в такому випадку, будуть потрібні морський контейнерний спосіб. Орієнтовно термін доставки літаком займе 5-7 днів, а кораблем – від 26 до 30 днів.

  Якщо необхідно за короткий термін оптимальним способом отримати вантаж з Японії, тоді наша команда з радістю допоможе кожному. Великий багаж досвіду роботи на майданчику інтернаціональних вантажоперевезень, знання всіх розгалужених організаційних мереж, міцні взаємини з митними представниками дозволяють нам пропонувати доставку вантажів з Японії в Україну по найбільш конкурентно привабливою вартості на ринку.

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01