X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Виробництво сувенірів в Китаї

Сувеніри не втрачають свій актуальності. Це відмінний спосіб для того, щоб відобразити важлива подія, поповнити особисту колекцію або подарувати їх іншій людині. Також сувенірна продукція відмінно піддається брендування, що позитивно позначається на іміджі компанії. Її можна поширювати в маркетингових цілях, щоб підвищити впізнаваність бренду або ж дарувати співробітникам для підвищення лояльності.

Магазин із сувенірами – це ще й хороший бізнес. Можливості залежать тільки від фантазії і, звичайно, попиту клієнтів. Але, підприємців, які готуються відкрити власний бізнес і керівників компаній, що прагнуть позитивно прорекламувати свій бренд, об’єднує одне – бажання зробити сувеніри з мінімальними витратами. Чим нижча собівартість, тим вище буде прибуток і більше число продукції вдасться реалізувати.

Природно, створювати власне виробництво, закуповувати обладнання, наймати фахівців і робітників задоволення не з дешевих. Саме тому популярно замовляти виробництво сувенірів в Китаї. Цьому сприяє дешева робоча сила, великий вибір вже готових до роботи фабрик і вигідні ціни.

Особливості виробництва сувенірів в Китаї

Конкуренція виробників в Китаї дуже висока, тому витративши небагато часу можна знайти задовольняють пропозиції. Зробити замовлення сувенірної продукції в Китаї набагато дешевше, ніж доручати місцевим компаніям. Навіть з тим урахуванням, що потрібно оплатити доставку. Звичайно, якщо ви бажаєте отримати прийнятне або висока якість продукції, то не варто узгоджувати замовлення з першим-ліпшим китайським виробником.

Шукайте компанії, які пропонують середні ринкові ціни або трохи вище. Якщо вартість виробництва занадто мала, то це привід задуматися над якістю готової продукції. Вивчіть відгуки про різних компаніях, ознайомтеся з портфоліо, сертифікатами, технологіями виробництва та застосовуваними матеріалами.

Оптимальним варіантом стане вибір декількох виробників і замовлення на виробництво одиничних екземплярів продукції. Так вам вдасться перевірити оперативність компанії, якість готового виробу і коректність виконання.

Якщо у вас є сумніви і ви не бажаєте нести збитки, то незайвим буде пропрацювати і юридичну складову договору з китайським виробником. Пропишіть чіткі терміни, затвердите ескізи і вимоги до якості. Також не завадить отримати запевнення про гарантії на сувеніри. Рекомендується відвідати фірму виробника, щоб особисто переконатися в її серйозності. Врахуйте, що документація проводиться в основному на китайській мові, тому вам не завадить хороший перекладач.

Серед найбільш популярних сувенірів, які вигідно замовляти в Китаї, виділяються наступні:

 • посуд;
 • магніти;
 • брелоки;
 • канцелярія;
 • чохли на телефони;
 • статуетки;
 • флеш-накопичувачі;
 • одяг і т.д.

При роботі з китайськими компаніями можна отримати і приємні бонуси. Як і було сказано вище, в Піднебесній дуже високий рівень конкуренції, тому та компанія з якою у вас налагоджена співпраця, цілком може запропонувати програму лояльності та спеціальні знижки.

Важливою складовою є і доставка сувенірної продукції з Китаю. Чіткі терміни, оперативність, збереження продукції – ті базові вимоги, які бажають знайти замовники. Компанія Topcargo допоможе доставити продукцію з Китаю не порушуючи терміни, забезпечуючи збереження і приємну вартість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01