X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як вивчити попит на товари в інтернеті?

avia-coffeeЯкщо немає бажання зіграти в «китайську рулетку» і отримати невдалий досвід інвестицій, варто перевірити чи користується попитом ваш товар. Можливо, замовлення будильників у вигляді персонажів Дісней не найкраще вкладення грошей? Навіть якщо ваша ідея не настільки примітивна, є великий шанс помилитися. Саме тому компанія Topcargo підготувала для вас кілька кращих способів вивчення попиту на товари в інтернеті.

Використовуйте пошукові системи

В першу чергу, перш ніж замовляти авіа карго з Китаю, варто перевірити частоту пошукових запитів. Google і Yandex є найбільш популярними пошуковими системами в Україні і Росії, тому Wordstat і Google trends дадуть нам найбільш повне уявлення про популярність продукту. Відкрийте Wordstat і пошукайте ваш товар. Використовуємо для прикладу розумний будильник. Запит «розумний будильник» із зазначеним регіоном дасть уявлення про попит на продукт у вашому місті. Експериментуйте. До запиту додайте супутні слова «купити», «ціна», «вартість». Але якщо запитів занадто багато це теж не привід радіти, адже це може свідчити про надзвичайно велику конкуренцію.

Приблизно такий же алгоритм дій і з Google trends. Авіадоставка вантажів з Китаю повинна бути повністю обдуманої, не зайвим буде перевірити і перспективність запиту. Тому вибираємо «історію запитів» в нижній панелі. Наприклад за запитом “розумний будильник” ми бачимо, що після великого зростання популярності запиту перед вереснем, пізніше вона пішла на спад.

Зростаюча популярність замовлень в інтернеті обґрунтовує важливість цього способу. Але все ж цей спосіб не охоплює старшу або не володіють комп’ютером аудиторію.

Конкурент мій – друг мій

Зверніть увагу на популярність своїх найбільших успішних конкурентів. Відвідайте їх сайт. Які товари користуються великим попитом? Важливим показником також є база передплатників в соціальних мережах. Велика аудиторія вказує на інтерес до товару, попит на нього. Сайт і соціальні мережі конкурентів продемонструють поведінку ваших потенційних покупців: чому вони купують цей продукт, скільки готові заплатити максимально, часто роблять повторну покупку. Також ці ресурси вкажуть на демографічні характеристики цільової аудиторії (стать, вік, соціальний стан), які можна вигідно використовувати в рекламі вашого продукту.

Сім разів перевір, один раз замов

Почніть приймати попередні замовлення. Це відмінний спосіб оцінити попит на останніх стадіях, якщо ви ще сумніваєтеся і велика доставка вантажів авіа з Китаю здається необачним кроком. Так, ви оціните потенційний попит і отримаєте додаткові гроші для обладнання або інші інвестиції. Плюс попереднє замовлення покаже яку кількість товару вам необхідно, щоб задовольнити потреби клієнтів і почати приймати замовлення. Якщо ви запропонуєте якусь знижку або інший приємний бонус для людей, які вчинили попередні замовлення, це може створити додатковий ажіотаж навколо товару і залучити нових клієнтів. На сайті або в групі вкажіть приблизний термін, коли товар буде в наявності, ніхто не хоче чекати півроку.

А щоб авіадоставка вантажів з Китаю не запізнилася і термін не розтягнувся на невизначений час, зверніться в компанію Topcargo і отримаєте своє карго в максимально короткий термін по розумному тарифу.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01