language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Все, що потрібно знати про перевірку товарів у Китаї – призначення та особливості процедури

  Перевірка товарів у Китаї є одним з найбільш важливих та відповідальних етапів купівлі продукції. Наприклад, якщо ви раніше ніколи не замовляли доставку з Китаю в Україну замовляли ТОВ у того чи іншого постачальника , то потрібно якимось чином переконатися, що партія виробів буде якісна. Іноді, якщо ціна досить низька, а продукція за описом дуже хороша, у замовників з’являється почуття тривоги. Досить важко відразу зрозуміти, що постачальнику можна довіряти, адже відстань між вами — понад 7 тисяч кілометрів. Щоб позбавитися будь-яких сумнівів, замовники мають можливість скористатися дуже корисною послугою — інспекцією.

  Для кого послуга перевірки є актуальною

  У підприємців-початківців і бізнесменів часто виникає страх, що день підуть «у нікуди», або ж, що замовлений товар виявиться зовсім невідповідним або іншим. У такому разі важливо переконатися, що виробник взагалі існує. З цієї причини таким імпортерам найкраще замовляти послугу стандартної перевірки продукції — наголос буде на перевірці підприємства як такого.

  Більш досвідчені бізнесмени побоюються більше якості, тому дають конкретне технічне завдання, яким інспектор і перевіряє продукцію. Товар оглядається на ознаки наявності шлюбу, виконується перевірка процесів виробництва, надійності та міцності виробів тощо.

  Не перевіряти товар можна лише в тій ситуації, якщо підприємець уже працював із конкретним постачальником або компанією-виробником. У всіх інших ситуаціях імпортери за допомогою перевірки бережуть собі нерви та свої фінансові вкладення.

  Рівні перевірки

  Як правило, сам товар перевіряється кількома способами. І тому інспектор відбирає зразки, та був здійснює дослідження. Замовник найчастіше самостійно вирішує, який рівень контролю продукції вибрати, адже цей параметр впливає не лише на глибину перевірки, а й на її вартість. Більшість компаній, які спеціалізуються на контролі якості товарів з Китаю, перевіряють ще раз продукцію за трьома основними рівнями інспекції:

  1. Перевірка малої кількості відібраних зразків. Найкраще використовувати в тій ситуації, коли товар не надто дорогий і міцний, не має жодних електронних схем і складних механізмів.
  2. Другий рівень є затребуваним, дозволяє перевірити товар на наявність шлюбу, у тому числі й внутрішнього.
  3. Третій рівень складності перевірки раціонально використовувати тільки в тому випадку, якщо ви маєте обґрунтовані причини, з яких не варто довіряти постачальнику — скарги, погані відгуки, погіршення якості продукції, що поставляється, і так далі.

  Однак також існує й найвищий — спеціальний четвертий рівень інспекції, який дозволяє об’єднати усі попередні та доповнити їх. Він найчастіше застосовується для малогабаритних або мініатюрних товарів, де є ризик недогляду навіть при відборі зразків.

  Часті проблеми

  Серед найбільш популярних проблем, які виявляються під час перевірок, варто зазначити такі:

  • частина продукції має шлюб;
  • виробник змінює сировину або деталі на дешевші аналоги, тому якість товару гірша, ніж передбачалося;
  • у виробі чогось бракує — від комплектації до запчастин;
  • не дотримуються правил зберігання, через що товар псується;
  • у великих партіях частина виробу відрізняється, і частіше — не на краще і так далі.

  Все це дозволяє говорити про ефективність та потребу даної послуги!

  Головні переваги перевірки товарів у Китаї

  Багато хто сумнівається в тому, чи варто вкотре витрачатися на перевірку товарів у Китаї. Однак це однозначно варте того, оскільки дана послуга дозволяє переконатися як замовлена продукція або запобігти можливості одержання шлюбу, а відповідно не допускає можливості втрати значної частини гроші. Серед головних переваг послуги перевірки китайської продукції, варто виділити такі:

  • Ефективність — приблизно 30 відсотків усіх інспекцій, що проводяться, в результаті окупаються. Звичайно, ситуацій, де товар майже повністю зіпсований або взагалі не відповідає опису, дуже мало, проте недоліки трапляються часто.
  • Вартість — цілком розумна. Справа в тому, що замовлення послуги з перевірки якості продукції в Китаї обійдеться вам у рази дешевше, ніж особисте відвідування фабрик (квитки туди і назад, витрати на проживання, отримання дозволів тощо). До того ж, ціна послуги найчастіше в рази нижча за вартість однієї партії більшості імпортованих товарів.
  • Оперативність – перевірки проводяться досить швидко. У зв’язку з тим, що більшість компаній та інспекторських служб мають свої зв’язки на фабриках та заводах, роботи з перевірки якості здійснюються за короткий термін.

  Таким чином стає зрозуміло, що послуга контролю якості продукції в Китаї — це правильне рішення, яке дозволяє не допустити одержання шлюбу, додаткових фінансових втрат при поверненні чи обміні. Ви будете спокійні та впевнені в тому, що співробітництво вестиметься виключно з надійними та сумлінними постачальниками.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01