language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Все про вантажоперевезення: чи вигідний цей бізнес?

  Що потрібно знати про вантажоперевезення новачкам ніші?

  Організовуючи доставку товару, необхідно враховувати його специфічність. Весь процес не повинен перевищувати того часу, коли виріб залишається затребуваним. Що стосується продуктами доводиться враховувати термін придатності продукції. Проте для будь-яких видів товарів на сьогодні існують такі види вантажоперевезень:

  • сухопутні (автомобільні, залізничні);
  • морські;
  • авіа.

  Кожен із цих способів має власні плюси та мінуси. Робити вибір слід орієнтуючись на реальні умови, у яких розвиватиметься бізнес. Поїзд купити не можна, але чартерні літаки, фури, автобуси, морський вантажний транспорт, цілком можуть належати приватним особам або великим корпораціям.

  Все про вантажоперевезення: пізнання в порівнянні

  Маючи у своєму розпорядженні власний автопарк, навряд чи варто на початковому рівні займатися перевезенням вантажів іншого плану. Вирізняють такі характерні риси, властиві автомобільній доставці:

  Плюси:

  • порівняно дешево;
  • досить швидко;
  • можливість транспортування на далекі відстані.

  Мінуси:

  • висока залежність від погодних умов, політичної обстановки на шляху проходження;
  • низька місткість;
  • необхідність розробки найбільш економічного та швидкісного маршруту.

  Альтернативно вантажоперевезення можна налагодити за допомогою залізниці. Безперечним плюсом вважаються припустимо великі обсяги для транспортування. Водночас наголошують: регулярність прямування поїздів, передбачуваність дати прибуття, можливість доставки товарів будь-якого призначення з використанням спеціальних вагонів, цистерн тощо.

  Як результат 70% від загальної кількості вантажоперевезень припадає на залізничну частку. Якщо порівнювати виключно наземні види транспорту, то доставка вантажів залізничним транспортом здається переважною у багатьох відношеннях. Програш йде лише окремими територіями, де немає залізничних відгалужень через віддаленість або важкодоступність об’єктів.

  Доставка літаком переважає перед усіма видами транспорту швидкістю виконання. Якщо треба доставити квіти для оранжереї, талу воду, то найкращого способу не знайти. Однак і ціна за такий комфорт у десятки та сотні разів більша, ніж за інші види транспорту. Літаку не притаманні великі обсяги постачання. При цьому залежність від погодних умов може призвести до затримок і навіть псування товару. Саме той випадок, коли власникам вантажів доводиться думати про доцільність страхування (а це додаткова націнка за послуги).

  Все про вантажоперевезення морем не розкажеш у короткому огляді. Цей вид транспортування найчастіше використовують там, де немає можливості доставити товари сухопутним способом. За швидкістю цей варіант може виявитися найтривалішим. Існують різні форми постачання, наприклад, збірні вантажі або карго. Вони найчастіше використовуються саме при постачанні морем. У першому випадку досягається істотна економія коштів, а в другому з’являється можливість перевозити товар, уникаючи перевірок на шляху прямування.

  Коротко підсумки

  Це звичайно, далеко не все, що потрібно знати про перевезення вантажів. Кожен вид транспорту підпорядковується правилам, встановленим певними відомствами. З чого виникає потреба мати відповідні документи на вантаж, у тому числі митні дозволи. Крім того, незважаючи на всі наведені порівняння, займаючись вантажоперевезеннями глобально, варто використовувати можливість здійснювати змішані рейси. Наприклад, з Китаю до Росії морем, а далі країною автотранспортом/залізницею.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01