X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  ВПС Китаю поповнилися новим літаком

  Xian_Y-20
  Ми вже писали, що Китай на повну силу зміцнює свої наступальні та оборонні позиції. До чого готується загадкова Піднебесна? До нападу чи оборони? Залишається лише здогадуватися.

  Якщо проаналізувати всі дії КНР у цій галузі, висвітлені в місцевих та світових ЗМІ, стає помітно, що Китай «включив» режим активної турботи про власну безпеку. То від “Вікіпедії” та інших зовнішніх ресурсів інтернету відключиться, то надумає будувати підводний аналог Великої Китайської Стіни, то бере на озброєння літак для психологічних операцій (деморалізації противника). А ось 6 липня 2016 року в мережі з’явилися новини про те, що військово-повітряний арсенал Китаю поповнився ще однією великою одиницею. Літак Y-20, прийнятий на озброєння, важить 220 тонн і може перевозити пасажирів на великі відстані, а також здійснювати доставку вантажів (зокрема карго і доставку).

  За матеріалами агентства «Сіньхуа», на честь передачі літака Піднебесної, китайці організували цілу урочисту церемонію. Як повідомляє газета The Financial Times, літак настільки великий і витривалий, що зможе перевести і найновіший китайський танк Type 99, маса якого близько 50 тонн. Без перепочинків та посадок літак може пролетіти 7,8 тис. км. Вражаючі габарити, особлива витривалість та пристосованість до експлуатації у надзвичайних умовах відрізняють цей літак від інших його крилатих побратимів.

  Цей літак вважається найбільшим транспортним літаком у світі. Більше його тільки «Руслан» (Ан-124), виробництво якого на якийсь час призупинено, але незабаром має відновитися з оновленим двигуном. До речі, про двигуни – новий «боєць» Китаю оснащений російським двигуном Д-30КП-2

  Офіційний представник військово-повітряних сил Китаю – Шень Цзіньке обмовився, що таким чином у Китаю з’явиться більше можливостей для демонстрації своєї стратегічної сили. А ось кому саме Китай зібрався цю міць демонструвати вже питання. Залишається сподіватися, що все, що відбувається – відбувається з мирною метою.

  У 2015 році Піднебесна явила світові перший літак державного виробництва – С919, який, згідно з планами уряду, буде гідним суперником для Boeing 737 та Airbus A320.

  І поки КНР демонструє, як сказав Шень Цзіньке, стратегічну міць, нам теж є чим похвалитися! З нами ви можете стати клієнтом найоперативнішої, найпрофесійнішої та найбезпечнішої авіа доставки з Китаю, умови якої сподобаються кожному підприємцю. Компанія TopCargo запустила послугу експрес-доставки товарів, тому тепер товари доставлятимуться ще оперативніше. До речі, докладніше про авіаційну доставку ви можете прочитати у розділі «авіадоставка». Ми точно не збираємося ні з ким воювати і нікого лякати. Наші літаки (зусиллями семи авіаліній, що підтримують нас!) пристосовані для швидкої та дбайливої доставки карго з Китаю в Україну на найкращих для вас умовах.

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01