language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Вибираємо між орендою та іпотекою

  Вибір місця проживання – один із тих, який непокоїть понад 50% населення нашої країни. У процесі вирішення житлового питання багато хто вибирає між двома варіантами, іпотекою або орендою. Однозначної відповіді не існує, необхідно самостійно вивчити питання і вирішити, який варіант кращий саме для вас.

  Чому існують розбіжності

  Кожен із прихильників оренди та іпотеки існують свої аргументи. Тим більше, що варіант оренди доступний кожному бажаючий повноліття. Не обов’язково навіть підписувати офіційний договір із власником майна, достатньо просто своєчасно сплачувати орендні внески. Іпотека дозволяє відразу ж користуватися своїм майном. Усього 15-25 років регулярних внесків дозволяє оперативно отримати повні права на нерухомість. За потреби, можливе дострокове погашення.

  Орендний платіж підбирається індивідуально під можливості конкретної сім’ї або людини і можна легко знайти нову квартиру за першої необхідності. Переваги та особливості кожного варіанта на цьому не закінчуються.

  Переваги оренди квартир

  Один із основних аргументів, на який спираються орендарі, — менший щомісячний платіж. У більшості випадків саме так і є і за потреби можна завжди можна змінити місце проживання. Додатково, орендарям необхідно лише зібрати суму, що покриває вартість першого та останнього місяця проживання. Іноді необхідно сплатити суму-страхування, яка покриває руйнування нанесені мешканцями квартири. При необхідності оплачується комісійний збір ріелтору, який займається пошуками житла.

  Також ви завжди зможете переїхати. Якщо раптово ви поміняли місце роботи, вирішили оновити місце проживання та житлові умови, не влаштовує орендну плату, орендну квартиру завжди можна змінити. На відміну від іпотечної квартири, ви стаєте мобільнішими.

  У разі тимчасової скрути у фінансовій сфері, з власником квартири домовитися завжди простіше, ніж із банківською організацією. У крайньому випадку ви зможете оперативно знайти житло набагато дешевше чи просто оформити кредит. При оформленні іпотеки отримання кредиту стане досить проблематичним.

  Переваги іпотеки

  Насамперед, усі виплати, які ви щомісяця вносите до банку, — оплата за володіння вже вашої власності. Оренда добре оздобленої квартири з усіма зручностями можна порівняти зі внеском за іпотеку. І в такому разі ви зможете отримати за кілька років майно у свою повну власність!

  Додатково ви зможете бути впевнені, що ви точно не знаходитиметеся в пошуках житла в невідповідний момент. Господарі можуть переїхати, продати квартиру для вирішення своїх проблем чи просто достроково розірвати договір. І ви при цьому зможете самостійно вирішувати всі проблеми та питання щодо ремонту та перепланування, без попередніх погоджень.

  Вибирайте який варіант більш кращий саме для вас!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01