language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Злети та падіння ринку контейнерних перевезень

  dostavka_moremПрообраз сучасних контейнерів зародився ще в давній Греції , коли елліни перевозили оливкову олію та вино у закупорених амфорах. Вже тоді перевізники додумалися, що герметично закриті судини краще зберігають цінний і вантаж, що швидко псується, ніж якби його везли у відкритих ящиках або прямо на палубі судна, де вантаж могло захлеснути хвилею або він міг загубитися. Поки не винайшли контейнери (у яких і зараз виробляється морська карго доставка), такий спосіб коштував досить дорого, оскільки сам процес був трудомістким.

  Товар проходив через багато пар рук, так що говорити про надійність таких перевезень не доводилося. Благо, сьогодні технології покращилися, і компанія TopCargo використовує лише найпередовіші та найбезпечніші технології транспортування.

  Контейнери, якими ми знаємо на сьогоднішній день, почали використовуватися близько півстоліття тому. 1976 року, у місті Іллічівськ був запатентований і вперше запрацював перший контейнерний термінал. Сьогодні такі термінали можна зустріти і в Одесі, і в Херсоні, і в багатьох інших містах.

  Докладніше про послугу морської контейнерної доставки дізнайтесь у розділі «Доставка товару з Китаю ».

  Ми практично не використовуємо їх у доставці товарів з Китаю в Україну. Сенс? Морське судно, хоч би яким надійним воно було, йде довше. Цей вид перевезень підходить лише великогабаритних вантажів. А якщо вам потрібно перевезти невелику партію товару, або ж просто не бажаєте витрачати свій час на очікування, краще замовте експрес авіадоставку з Китаю в Україну. У такому випадку ваш товар прибуде не більше, ніж за 6 днів, а ви суттєво виграєте у комфорті та часі. Почитайте про експрес-доставку тут.

  Якщо ви все ж таки замовляєте у нас контейнерне перевезення, будьте впевнені: вона пройде на вищому рівні. У TopCargo гідна увага приділяється вантажам на кожному етапі їх доставки, будь то отримання, упаковка або перепакування, експедирування, митне очищення або доставка клієнту до дверей. З нами ваш вантаж прибуде вчасно та в безпеці.

  З 2000 року, вітчизняний ринок контейнерних перевезень розвивався семимильними кроками. До 2007 року ринок стабільно зростав майже на 30 відсотків. І тут «попереду всієї планети» традиційно виявилося портове місто Іллічівськ – там відкрили перший термінал, до якого могли входити великі океанські контейнеровози.

  У Чорноморському районі водні вантажоперевезення розвиваються активніше, ніж у будь-якій іншій географічній локації світу.

  Однак, у 2016 році спостерігається й інша тенденція, значно менш втішна для ринку морської доставки. Морські вантажоперевезення втрачають свою популярність. Деякі експерти вважають, що це пов’язано із непростою політичною ситуацією між Росією та Україною. А крім того – українські споживачі почали якось мляво та з недовірою ставляться до іноземних продуктів. Звичайно, це ніяк не торкнулося Китаю. Китайське у нас у країні як купували, так і купуватимуть. Тим більше що, незважаючи на складну ситуацію в КНР зараз, загрозу девальвації юаню та жахливі погодні умови (нагадаємо, 2 серпня на Піднебесну обрушився найсильніший тайфун «Ніда»), китайські виробники все ж таки продовжують покращувати якість свого товару та умови експорту.

  Перевізник TopCargo гарантує вам участь відповідальних співробітників, завдяки яким ваша доставка пройде гладко, без можливих проблем. Не важливо, яку «стихію» перевезення ви виберете, важливо – що її займуть професіонали з великим досвідом роботи. Чекаємо на ваші замовлення з нетерпінням.

  Завдання нашої компанії – оптимізувати вашу співпрацю з Китаєм для вашої вигоди. Звертайтесь!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01