X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Заробити за допомогою біткоіни: як це зробити сьогодні?

Заробіток на bitcoins з Topcargo: ефективне рішення для тих, хто хоче бачити результат.

Тема bitcoins, без сумніву, затопила весь Інтернет-простір: і це цілком виправдано, за сьогоднішньою ставкою (і на момент написання цієї статті, один bitcoins коливалися на рівні 17000 доларів США за bitcoins), cryptoturrrens як спосіб заробітку, зацікавився дуже, дуже багато.

Bitcoin є основним і найбільш обговорюваних cryptocurrency, часто згадується як однорангової платіжної системи, де однойменний блок використовується для врахування транзакцій і передачі даних протоколу. Це валюта, яка існує тільки і виключно в мережі, це, на відміну від класичних, всі чіткі і знайомі валюти не підкріплені дорогоцінними металами або будь-якого еквіваленту. Крім того, кількість bitcoins в цілому (Однак, як і інші cryptogurrrenностями), суворо обмежена і обумовлена обмеженим числом алгоритмів для обчислень, а національні та державні банки можуть друкувати стільки валюти, скільки буде потрібно (не без подальшої інфляції, звичайно).

Як отримати bitcoins? Їх можна купити за допомогою спеціального обміну і їх можна видобуватися, посилатися на цей процес зазвичай використовується Word-calka з англійської-гірничо. 21 000 000 bitcoins це максимум, що людство може отримати і коли вона досягає цього максимуму, видобуток bitcoins монети будуть зупинені. Видобуток постійно складний: якщо ще в 2010 і 2011 можна було міна за допомогою звичайного персонального комп’ютера, то тепер така влада, відверто кажучи, не вистачає. Тоді використання потужних відеокарт став актуальним, потім були використані цілі видобувні господарства.

Bitcoins дуже проста у використанні: немає необхідності для тривалих процесів для відкриття банківського рахунку, ніяких труднощів в операціях. У самому справі, це нове покоління грошей і тому багато хто хоче бути не тільки обізнані про cryptourrrenriностями, але й заробляють свої гроші на них. Можна сказати, що видобуток є свого роду новим поколінням бізнесу, де інвестиції в обладнання, окупиться в майбутньому.

Початок видобутку cryptocurrency: чи можливо в 2018

Звичайно, видобуток як і раніше актуальна і каменем спотикання є тільки наявність або відсутність права, потужне обладнання, відео-карти тут, безумовно, не допоможе. Оптимально використовувати АІК шахтарів-системи, завдання яких саме для вилучення bitcoins, їх інші функціональні можливості значно обмежені. Asiki істотно відрізняються з точки зору продуктивності, розміри системи в цілому, умовно вони можуть бути розділені на ті, які підходять для домашнього використання, а також професійні. Звичайно, ринок АІК-шахтарів виріс досить суттєво в останні роки, але користувачі відзначають ефективність antminer тузи від китайського виробника bitmain. Однак, незважаючи на ефективність, є й недоліки: по-перше, досить висока вартість продукту, а по-друге-труднощі з доставкою з Китаю. Обидва недоліки вирівнюється: по-перше, необхідно розуміти, що ціна продукту буде суттєво компенсовано подальшим заробітком, а по-друге-хороший вантажоперевізник повністю вирішує другу проблему.

Співпраця з Topcargo є підходящим варіантом для тих, хто шукає дійсно хороший перевізник з Китаю, Японії та Тайваню. Як працює процес купівлі та доставки?

Купівля Antminer для bitcoins: Якщо ви не добували раніше, то ви можете просто купити цю валюту, щоб отримати Asik. Важливо розуміти, що Миттєва покупка і доставка Anminer-утопія, в середньому від платежу до виробництва кінцевого продукту, займає близько двох-трьох місяців. Відразу ж після виготовлення Anminer, представники нашої компанії отримують продукт на склад, де Остаточна перевірка і перепакування пристрою, так що ви отримаєте якісний і повністю готовий до використання продукт.

Наступна точка доставки повітря. Вона проводиться протягом 14 днів, після чого вам гарантовано отримати пристрій.

Доставка перевіреної вантажу перевізник Topcargo є кращим варіантом, якщо ви хочете отримати дійсно якісний Шахтар гарантовано. Ми діємо як можна швидше, забезпечити найбільш надійну доставку, і, крім того, ми є офіційним представником BitMain і надавати послуги для Anminer, а також створення на високому рівні. Ми надаємо оптимальні ціни, оптимальні умови доставки, надійність, гарантія коректного налаштування та кваліфіковане обслуговування.

Замовити кращі Гірничі рішення з гарантією та набором з офіційного представника http://lp.topcargo.ua

Додай нас як друзів

Дивіться Відгуки нас-YouTube Відгуки

Цікаві факти про Bitcoin

💰 максимально можливу кількість bitcoins, які ніколи не можуть бути видобуті становить 21 000 000. Сьогодні 12 з них видобуваються.
💰 64% монет не використовувалися після їх видобуваються.
💰 Перший Bitcoin машина встановлена в Ванкувері.
💰 в університеті Кіпру з bitcoins ви можете оплатити навчання.
💰 50% усіх монет, що видобуваються, сконцентровано в руках менше 1000 чоловік.
💰 bitcoins ви можете оплатити ALamborghini.
💰 і в Skycraft літаки для bitcoins ви можете купити квиток на літак.
💰 більш ніж $200 000 000 це сума грошей, використовуваних в Bitcoin транзакцій кожен день. Оборот Bitcoin мережі останнім часом перевищили оборот в західному Союзі. Капіталізацією на даний момент у 8 000 000 000. Bitcoin трохи поступається щорічним ВВП країни, як Естонія.
💰 Pitsa, купили в 2010 для bitcoins, на сьогоднішній курс буде коштувати 5 000 000 доларів.
💰 Таїланд став першою країною в світі, щоб заборонити Bitcoin (але заборона вже були зняті).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01