X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Закриття експортних документів у Китаї та Європі

  Вивезення продукції на міжнародний ринок супроводжується оформленням експортних документів. Незважаючи на спрощення процедури, без спеціальної підготовки розібратися в правилах і внутрішніх інструкціях вкрай складно.

  Оформлення експертної документації в Україні та інших країнах

  Митне оформлення здійснюється у всіх країнах Європи, у тому числі й в Україні. Ця процедура регламентується місцевим законодавством. Але, якщо говорити про загальні риси, то для неї характерні такі особливості:

  • перевірка товару на допустимість вивезення з країни;
  • оформлення документації;
  • взаємне експортне мито.

  Замитування та розмитнення продукції здійснюється практично так само. Відмінність у тому, перша процедура здійснюється державою експортером. Друга – країною-імпортером. А ось документи пред’являються одні й ті самі. Різниця так само полягають і в розмірі мит.
  Для виконання митного оформлення необхідно надати низку документів. До них відносять специфікацію (опис товару), інвойс, транспортна накладна, документація перевізника, закупівельні документи. Додатково може знадобитися сертифікат походження.

  Чому самостійно оформити документи не вдасться?

  Експорт – пріоритет будь-якої країни. А отже, кожна держава створює спрощені умови для неї. В Україні на експортну продукцію потрібно повернення ПДВ у розмірі 20%. Але є виняток на певні групи товару.
  Закриття експортних документів здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення. Ліцензійна версія за вартістю коштуватиме $200. Також знадобиться акредитація на митниці, досвід набору декларацій та роботи з документацією. До цього необхідно добре знати законодавство країни.
  Важливо також правильно підібрати класифікацію товару. За цим номером митна служба визначає, що саме перевозиться, і який податок вилучатиметься. Навіть однакова продукція має різні коди. Якщо дані будуть вказані неправильно, людину звинуватить у спробі знизити розмір мита. Кожен товар має свої особливості. Для певної продукції може знадобитися сертифікат. І все це необхідно враховувати заздалегідь.

  Чому не варто помилятися під час оформлення документації?

  Багато підприємців-початківців намагаються заощадити і займаються оформленням самостійно. Проте експортна документація не терпить помилок. Якщо людина не займалася цими питаннями раніше, то не впорається з усім цим. За це буде виписано штраф, який може перевищити загальну вартість вантажу.
  Помилки можуть бути різними. Хтось забуває акредитувати підприємство, а хтось хоче виконати оформлення без контракту. Транзитне вантажоперевезення також супроводжується низкою труднощів. Зустрічаються помилки при розрахунку митної вартості товару. І це не лише ціна, за якою було закуплено продукцію, а й низку інших витрат. Не включення цієї суми призведе до складнощів у момент розмитнення. Або навіть спричинить штрафні санкції.

  Надання послуг із закриття експортної документації

  Митне та експортне оформлення супроводжується завчасною підготовкою. Цей процес вимагає прийняття до уваги ряду факторів. І врахувати їх людині без відповідних знань дуже непросто. А ігнорування хоч одного аспекту може призвести до несприятливих наслідків.
  Кваліфіковану допомогу готова надати компанія TopCargo. Вам не доведеться їхати до Китаю чи іншої країни. Співробітники забезпечать повний контроль у процесі оформлення, нададуть допомогу з усіх питань та оперативно вирішать будь-які труднощі. Послуга включає комплексний підхід до клієнта. Кожна угода буде виконана з урахуванням законодавства, незалежно від країни, чи це Європа чи Азія. Фахівці звільнять вас від усіх питань та труднощів і виконають все у найкоротший термін.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01