X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як заробити на продажу одягу з Китаю?

clothes_shopОдяг – це той товар, який не втрачає популярність ніколи. З огляду на, що вона в Китаї дешевше в кілька разів, закупівлі в Піднебесній – правильне рішення для початку бізнесу з невеликими вкладеннями. Зверніть увагу на те, що набирає тренди, і доставка вантажів з Китаю в Україну обов’язково окупитися!

Особливості бізнес-плану і доставки вантажів з Китаю

Перш, ніж шукати постачальника, слід гарненько подумати над своєю цільовою аудиторією. Щоб було простіше визначитися, візьміть за головний критерій ваш початковий капітал. Виходячи з нього, можна визначити для якого рівня достатку ви будете продавати товари, якість ваших майбутніх товарів і так далі. Визначтеся з загальної спеціалізацією (жіноча, чоловіча, дитячий одяг) і, орієнтуючись на це, підбирайте майбутніх постачальників і методи реклами.

Перевезення вантажів з Китаю повинна бути обдуманим рішенням, тому продумайте навіть найменші деталі. Чи буде ваш магазин продавати супутні товари або тільки одяг? Якщо ви вирішите продавати супутні товари, то це допоможе стартапу швидше окупитися.

Вирішіть, чи буде ваш асортимент регулярним або сезонним. Попит на регулярний товар не змінюється в залежності від пори року, наприклад, як на жіночу нижню білизну. Або ж ви зосередитеся на сезонних речах: в купальний сезон і теплу пору року можна продавати купальники і різні відкриті речі, а взимку – пуховики і пальто. Деякі бізнесмени поєднують в своїх магазинах обидва напрямки.

Популярність магазину і потік відвідувачів багато в чому залежить від його розташування. Кращим варіантом буде розташування в місці, яке часто відвідує ваша цільова аудиторія. Наприклад, вдале розташування дитячого магазину – біля школи, садочка. Якщо ви вибрали місце зверніть увагу ще й на наявність зручного паркування і прямих конкурентів зі схожим асортиментом поблизу.

Оформлення магазину відіграє дуже важливу роль. Красивий інтер’єр і зручність – це те, що змусить клієнта повернутися до вас ще раз. Переконайтеся, що обстановка витримана в одному стилі, одяг добре проглядається, цінники читабельні, товар легко брати з полиць. До того ж не забудьте про легку і розслаблюючій музики. Якщо ви сумніваєтеся у виборі колірної гами для приміщення, зупиніться на пастельних кольорах. Окрему увагу приділіть комфортним примірочних.

Замовлення товару

Постачальника одягу знайти досить легко. У цьому вам допоможуть китайські інтернет-майданчики, наприклад Taobao. Для того, щоб замовити першу партію потрібно мінімум 10-12 тисяч гривень. Далі витрати слід підраховувати виходячи з орендної плати, комунальних послуг і заробітної плати співробітникам. Націнка на товар становить від 75 до 300% залежно від категорії товару та його незвичайності. Окупність магазину одягу з Китаю становить в середньому 1 рік.

Коли визначитеся з товаром, не забудьте, що доставка малих вантажів з Китаю з Topcargo – це гарантія швидкого та якісного перевезення товару в найкоротший термін!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01