language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Земля, вода та повітря: три стихії вантажоперевезень.

  4xESouq8RqEЯкби б торгівля здійснювалася тільки в межах певної держави, уявіть, наскільки б збіднів ринок. Сьогоднішній ринок України (та й практично всіх країн світу) не просто складно, а й неможливо уявити без товарів з Китаю. Ставлення до товарів з Китаю у нашого народу завжди було неоднозначним. Побачивши етикетку “Made in China”, кривилися, а самі таки купували. Адже Китай забезпечує світ практично всім – від автомобільної та комп’ютерної техніки до дитячих іграшок. Тому не зважати на Піднебесну щодо торгівлі неможливо. Останнім десятиліттям стереотип «Китай – значить погано» помер. На його місце прийшла впевненість – Китай означає якісно, вигідно, доступно. Технічні та експлуатаційні характеристики товарів із цієї країни суттєво злетіли, і українські підприємці взялися за торгівлю таким товаром на території вітчизни, активно використовуючи для цього доставку товару з Китаю оптом.

  Яким транспортом краще доставляти товар із країни до країни? Наведемо невелику порівняльну характеристику трьох основних способів доставки вантажу – наземний (ЖД та автодоставка), водний (річковий та морський транспорт) та повітряний (авіаційна карго доставка)

  Вантажні кораблі – відмінний варіант для тих, хто бажає заощадити гроші та перевезти велику кількість товару. Цей транспорт дуже місткий, розрахований на колосальну масу та обсяг вантажу і практично не має обмежень щодо пропускної спроможності. Однак навіть при цих спокусливих характеристиках він має ряд недоліків. По-перше, не вдасться заощадити час і підприємцю доведеться запастися терпінням, щоб дочекатися свого товару. По-друге, для розвантаження та навантаження потрібні спеціально обладнані порти, що дуже витратно для бізнесмена. Незважаючи на те, що з початку 2016 року вартість такого перевезення знизилася ще більше, водні перевезення втрачають свою популярність.

  ЖД як найпоширеніший вид наземних вантажоперевезень ніби створений для того, щоб транспортувати великі обсяги вантажу або великогабаритні об’єкти, які автотранспорт просто не довезе. Залізничний транспорт не «боїться» перевезення сипких речовин, будматеріалів, виробничої сировини; Відправлення вантажу потягом займає набагато менше часу, ніж якби вантаж плив через океан.

  Тим не менш, залізничний транспорт прив’язаний до конкретного маршруту – куди рейки, туди і вантаж. Тому для деяких населених пунктів може знадобитися додаткове перевезення, а це теж б’є по кишені.

  І нарешті, повітряна доставка карго. Найзручніший, найвигідніший і оперативніший спосіб доставити товар без втрат і ризиків. Фірма, що надає таку послугу, бере на себе всі документальні формальності, а також турботи з упаковкою, навантаженням та додатковим супроводом товару. Авіалінії доставляють доручений їм вантаж набагато швидше, ніж решта видів транспорту. Особливо в цьому зацікавлені підприємці, які замовляють доставку в Україну з Китаю – адже це допомагає налагодити торгівлю в режимі Non-Stop. Так, як товар з Піднебесної миттєво розкуповується, є необхідність у його регулярному постачанні, щоб уникнути торговельного простою.

  Звичайно, для кожної країни та для кожного виду комунікацій між постачальником та підприємцем є свій вид транспорту. Проте бізнесмени, які торгують товарами, які привезли з Китаю одностайно на боці авіаційної доставки. Витрати на такі рейси не такі вже й великі, до того ж вони окупаються чудовою безпекою товару та надійністю сервісу, а значить – успішною торгівлею.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01