X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ЖД контейнер: вся інформація про вартість та умови замовлення

Транспортування вантажів сьогодні: їх значення

Транспортування вантажів різних габаритів і ваги, на сьогоднішній день, стала дуже актуальною. Іноді, доставити товар або документи необхідно за дуже короткий термін, але зробити це самостійно не представляється можливим. Саме тому, кожен бажаючий може замовити транспортування свого товару і відправити його в будь-який пункт призначення. Така операція дійсно дуже зручна, адже можна не витрачати час, а просто відправити товар. Але, з іншого боку, необхідно точно знати, що транспортування буде виконана якісно. Іноді, кур’єрами або іншими видами перевезень замовник передає дуже важливі вантажі, тому, потрібно точно передбачити всі заходи безпеки.

Контейнерні перевезення

Сьогодні, контейнерні перевезення виробляються все частіше. Вони зручні тим, що здійснюються безперевантажувальних, тобто, від самого відправлення і до отримання, товар знаходиться в єдиному контейнері, і проміжні розвантаження і навантаження не здійснюються. Це ще більше підвищує безпеку вантажу. Такі види перевезень можуть здійснюватися:

 • По повітрю (авіаперевезення);
 • На машині;
 • На поїзді (жд – перевезення);
 • По воді (морські та річкові транспортування).

У чому ж саме перевозиться вантаж і що собою являють – контейнери?

ЖД контейнер

ЖД контейнер являє собою надійну і безпечну для навантаження і розвантаження вантажу конструкцію, яка розрахована на те, що товар збережуться в ній від моменту відправки, до самого завершення транспортування. Такий контейнер може бути транспортований різними видами перевезень, які були описані вище; важливо тільки розуміти, що існують різні габарити контейнерів, які підходять для різних видів транспортування.

Види жд контейнерів:

 • Крупно – монтажні: маса від 10 і вище тонн;
 • Середньо – монтажні: від 3 – 10 т;
 • Мало – монтажні: до 3 т.

Також існує додаткове маркування контейнера, яка вказує на його особливі властивості, наприклад:

DV, ST, GP Стандартний, універсальний; HT Металевий, що відкривається кришка;
HC Високий; UP З підвищеною міцністю;
PW Ширше стандарту; FR Контейнери – платформи.
OT Відкритий верх (+ брезентовий тент); PL

Перевезення від TOPCARGO

При замовленні транспортування вантажу, необхідно вибрати перевірену компанію, яка могла б здійснити швидку і якісну транспортування вантажу. Міжнародна компанія з транспортування вантажів TOPCARGO – саме те, що Вам потрібно. Важливим є те, що компанія надає повну безпеку і збереження навіть дуже цінних і крихких вантажів. Транспортування здійснюється в спеціальних контейнерах, які захищають товар від:

 • Бою або інших зовнішніх пошкоджень;
 • злому;
 • Крадіжки або підміни.

Крім цього, ціна залишається фіксованою; вона не буде змінюватися від самої відправки вантажу, до його отримання. Зазвичай, вартість транспортування залежить від того, куди вантаж необхідно доставити, а також, від його габаритів і ваги. Для того щоб точно дізнатися скільки коштує транспортування вантажу, можна відвідати сайт компанії або уточнити у консультантів, зателефонувавши за вказаними номерами.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01