language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Значення авіадоставки для малого бізнесу

  plan_cargo
  Багатьом підприємцям-початківцям цікаво знати: чому весь світ малого бізнесу (зокрема ті, хто співпрацює з Піднебесною) віддає перевагу послугі авіадоставок. У сьогоднішній статті ми поговоримо про вигоди та переваги цього виду транспортувань для малого бізнесу та допоможемо вам прийняти своє рішення – чи варто замовляти авіакарго з Китаю, чи краще обійтися іншим способом транспортування.

  При всьому різноманітті перевезень, можна виділити чотири основні категорії міжнародного транспортування. Це:

  Залізничні перевезення (їх ми в TopCargo не практикуємо, проте такий вид перевезень є і широко використовується)

  Автомобільні вантажні перевезення (зазвичай актуальні для перевезень товару з Європи)

  Морські контейнерні вантажоперевезення (ідеальні для великих партій товару та збірних вантажоперевезень

  Нарешті, авіаперевезення (прочитати про них докладніше ви зможете у розділі “авіа карго з Китаю”)

  Скільки триває доставка вантажів з Китаю авіа та кому вона корисна?

  Доставка вантажів з Китаю авіа є найбільш висококласним та прогресивним способом доставити вантаж до Києва з будь-якого міста Піднебесної. Великі відстані покриваються авіатранспортом протягом дня, інші формальності (а їх дуже багато) займають від шести днів до двох тижнів. У той час, як морським транспортом вантаж триватиме до 45 днів. Тому перевезення морем ми рекомендуємо насамперед тим бізнесменам, які замовляють величезні партії вантажу та готові почекати.

  Авіадоставка вантажів з Китаю сьогодні завойовує дедалі більшу популярність серед тих, хто користується послугами логістики. Китайський товар (а відповідно та його доставку) замовляють великі підприємства та організації, проте не можна не відзначити виняткову цінність такого виду перевезень для представників малого бізнесу.

  Якщо підприємець веде свої справи поодинці і не може покластися на свою компанію в ключових питаннях доставки – наприклад, таких, як пошук постачальника та спілкування з ним, тарування, експедирування та митне очищення вантажу – йому простіше звернутися до компанії-перевізника (наприклад, TopCargo), який вирішить ці проблеми за нього. До того ж, часто малий бізнес має сезонний характер, тому від того, наскільки швидко буде доставлено вантаж, може залежати успішність підприємств. Авіадоставка з Китаю – найшвидший та найбезпечніший спосіб отримати свій товар у найкоротші терміни.

  Про переваги авіаційної доставки

  У першу чергу, авіадоставка – це швидкість. Оперативність доставки вигідна ще й тому, що короткі терміни роблять ризик втрати або псування вантажу меншим. Додаткові гарантії забезпечуються найсуворішим обліком товару, що ведеться авіаційним транспортом. До того ж, коли ви замовляєте авіадоставку – ви використовуєте найбільш щадний спосіб транспортування, а отже – не потрібно доплачувати за додаткову міцність упаковки, за винятком тендітних вантажів, які все-таки вимагають ретельнішої упаковки. Тобто, при високих розцінках на послугу доставка вантажів авіа з Китаю, у вас ще й вдасться заощадити. Особливо відчутна ця вигода при перевезенні великих обсягів вантажу.

  Кожен досвідчений бізнесмен вважає своїм обов’язком максимально убезпечити себе і оформити страхування партій вантажів, що доставляють – чи мало, які обставини можуть підстерегти вантаж на шляху прямування. Застрахувати товар, який летітиме літаком – найкращий спосіб убезпечити себе від можливих збитків.

  У TopCargo на вас чекають найкращі умови доставки товару. Звертайтесь!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01