X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Звичайні речі для Південної Кореї, які викликають у нас подив

Південна Корея – це країна, яка дивним чином може поєднувати в собі сучасні технології з багатовіковими традиціями. Багатьох людей, що побували там, деякі речі дивують. Саме тому туристи з країн СНД називають Кореї іншим світом.

Допомога вагітним

Кожна жінка в цікавому положенні отримує 500 доларів від уряду, які вона може витратити на лікарів і на ліки. Чи не здивувало? А чи знали ви, що в Кореї вагітним дівчатам видають спеціальні брелоки, які активують колір сидінь, призначених для вагітних. Погодьтеся, що це хороший спосіб для скромних показати всім, що дівчина в положенні зайшла в транспорт.

До речі, паркувальні місця в країні є не тільки для людей, з обмеженими можливостями, а й для вагітних.

Навчання в школі до півночі

Освіта для корейців грає важливу роль. Уже в початкових класах учні перебувають на заняттях з 9 ранку до 6 вечора. У середній школі уроки можуть закінчуватися в 10 вечора, а в старшій – близько опівночі. Але, на жаль, від таких навантажень діти не стають розумнішими. Як правило, у них втрачається весь інтерес до навчання. А вся їх особисте життя відбувається в соціальних мережах.

Корейці нічого не знають про інші країни

Населення країни практично нічого не знає про інші країни. Наприклад, якщо ви запитаєте у корейця про те, який найпопулярніший актор в Голлівуді, вони вам не зможуть відповісти. Адже вони не дивляться західні фільми, не цікавляться їх музикою. В їх школах навіть немає такого предмета, як географія.

Зате вони з великим задоволенням поділяться з вами про свою культуру.

Багато туалетів і немає урн

На вулицях країни ви не зустрінете жодної урни. Зате побачите багато громадських туалетів, які знаходяться в ідеальному стані. У жіночих кабінках є столи, де вони можуть змінити підгузник дитині. Також, на ряду з чоловічим і жіночим туалетом є туалет для інвалідів, який облаштований всім необхідним інвентарем.

Влада Кореї борються з трудоголізмом

Корейці є такими трудоголіками, що навіть влада вирішила з цим боротися. Практично в кожному офісі на комп’ютерах встановлені програми, які будуть відключати його по закінченню офіційного робочого дня. На вихідних вони теж не працюють. Така програма введена для того, щоб людина могла облаштувати своє особисте життя.

Але місцеве населення не зраділо таким законом. 67% робочих людей просять уряд скасувати примусове відключення техніки.

Вагони метро в тематичному стилі

У Південній Кореї безліч вагонів метро оформлені в тематичному стилі, який присвячений різним мультиплікаційним героєм. Мало того, що їх фігурки розсаджені по місцях, станції також оголошуються їх голосом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01