Як купувати на Alibaba?

Як купувати на Alibaba?

Неможливо уявити собі глобальний ринок онлайн без Алібаба. Торгова платформа для оптових покупок, де постачальники потрапляють на нові ринки товарів. Алібаба не Інтернет-магазин, це послуга, де користувачі знаходять іноземних постачальників, погоджуються на співробітництво і випуск замовлень. У той же час, сайт може замовити товар в роздріб, купити шматок за шматком, принцип роботи з постачальником залишається однаковим-на умовах співробітництва і попередніх угод.

Який вид товарів можна купити на Алібаба:

 •         Побутові та професійні прилади;
 •         Ноутбуки, смартфони і різні пристрої та гаджети;
 •         Частини, частини;
 •         Будівельні інструменти
 •         Автомобілів
 •         Взуття
 •         Меблі
 •         Одяг
 •         Екзотичні фрукти;
 •         Домашній текстиль
 •         Косметика та багато інших продуктів.

Завдяки глобальній слави, Alibaba зареєстрував мільйони компаній, які пропонують свої товари.

Як зробити прибуткову покупку на Алібаба

Інтерфейс Торгова платформа ясна, навігація дуже логічно, навіть не маючи досвіду в Інтернет-магазини, користувач буде легко зрозуміти функціональність Alibaba.

Процес покупки в бізнес-сайт Alibaba:

 1.      Реєстрацію на сайті. Чітка навігація і підказки допоможуть швидко запустити персональний офіс в системі.
 2.      Пошук постачальника. Можна використовувати фільтри, читати відомості про постачальника, переглядати фотографії, специфікації, вивчати опис продукту, каталог продукції та переглянути інші важливі дані компанії. Меню “крок” дозволяє швидко знаходити категорію, підкатегорію, групу та групи продуктів. Зверніть увагу на “контакт постачальника” лінія, яка призначена для зв’язку з постачальником.
 1.      Прямий контакт з постачальником. Особисте спілкування, переговори та угоди про умови співпраці між двома сторонами, якщо всі костюми-це справа.

Які питання слід обговорити з постачальником:

 •         Мінімальна кількість товару
 •         Як сплатити
 •         мінімальний і максимальний термін для відвантаження товарів з товарами.

 1.      Для покупців з України необхідно уточнити спосіб поставки товарів з Китаю. Прямого доставлення в Україну не відбувається з торгового поверху. Товар прибуває на склад в Китаї, а потім відправляється на вашу домашню адресу. Абсолютно всі покупці використовують посередник для доставки товарів з Alibaba, питання в ціні і якості послуг перевізника. Наприклад, TOPCARGO, китайсько-розмовна компанія, має багаторічний досвід роботи з постачальниками з Китаю. Ми гарантуємо доставку вантажу одним шматком.

У середньому, посилка з Китаю йде три тижні, ви можете відстежувати місце розташування товару, ваш вантаж. ТОПОВАНТАЖ має дорожній, морський і повітряний транспорт. Ми допоможемо вибрати найвигідніший варіант за ціною і термінами.

Бізнесмени та підприємці з усього світу роблять покупки на торговому поверсі з прямими контактами постачальників. Це можливість розширити кордони вашого бізнесу і купувати товари на найнижчій ринковій ціні.

FAQ

Який товар доступний на Алібаба?

На Алібаба можна знайти дуже багато різноманітних товарів, таких як: Побутові прилади, електроніка, автозапчастини, інструменти для будівництва, взуття, одяг, аксесуари, меблі, автомобілі, екзотичні фрукти та багато іншого.

Який процес покупки на сайті Алібаба?

Для початку необхідно пройти реєстрацію, знайти постачальника та його прямий контакт, щоб обговорити всі нюанси співпраці. Адже дуже важливо, щоб саме постачальник був відповідальним та пропонував сої послуги по доступній ціні.

Що слід обговорити з постачальником?

Для початку необхідно вказати мінімальну кількість товару, визначити спосіб його оплати. Також важливо  визначити мінімальний та максимальний термін для прибуття товару та його відвантаження. Адже це все впливає на роботу підприємця.

Що пропонує компанія Топкарго?

Компанія Топкарго пропонує своїм клієнтам вигідні умови щодо послуги постачання товару в Україну. Адже спеціалісти компанії мають досвід в цій сфері, тому пропонують короткі терміни доставки товару, його безпеку та вчасне прибуття до України. Саме тому більшість бізнесменів та підприємців обирає саме компанію Топкарго. Адже тільки тут клієнт отримує те, за чим прийшов