Термін доставки
Термін доставки

Ваш ключ до оперативних поставок. Ми гарантуємо швидку та точну доставку у погоджені терміни, щоб задовольнити ваші потреби у найкоротший час.

Вартість доставки
Вартість доставки

Наші тарифи починаються від 1.5 $ (залежно від специфіки вантажу), що дасть Вам змогу завжди бути попереду Ваших конкурентів.

Як відправити
Як відправити

Мінімальна вага доставки з Китаю залежить від обраного вами способу доставки, існують кілька варіантів доставки

Як отримати
Як отримати

Доставка вантажу безпосередньо замовнику – куди привезти доставлений вантаж? На склад? В офіс? До вас додому? Все це можливо завдяки нашому сервісу.

Ми пропонуємо 4 способи доставки з Китаю до України. Щоб визначитися, який саме вам потрібен, зверніть увагу на переваги кожного. Вибір оптимального способу перевезення залежить від типу вантажу, який слід доставити, а також необхідних термінів доставки.

Літаком. Найбільш швидкий варіант доставки вантажів із КНР – це авіаперевезення. Це найбезпечніший і оперативніший спосіб транспортування, але коштує він дорожче, ніж перевезення іншими видами транспорту.

Морський контейнер. Перевезення вантажів морем – найбільш економічний варіант. Контейнерні перевезення дозволяють заощадити, не втративши якість доставки. Ціна на доставку вантажів морем із Китаю залежатиме від габаритів та ваги товару. У такий спосіб можна перевозити як великі партії вантажів, а й дрібні пробні партії, використовуючи послугу «збірний вантаж». Морські контейнерні перевезення безпечні, оскільки опломбування контейнерів значно мінімізує ризик розкрадання вантажу. Також перевезення в контейнерах знижує ризик пошкодження товарів при вантажних і розвантажувальних роботах. Єдиний недолік цього перевезень – це залежність від погодних умов.

Збірний. Доставку малих вантажів із Китаю краще здійснювати за допомогою послуги «Збірний вантаж». Компанія Top Cargo спеціалізується на доставці невеликих партій товару за допомогою цієї послуги, тому ви можете покластися на нас. Перевезення збірних вантажів - це доставка дрібних партій товарів різних одержувачів одним контейнером. Це економічно вигідний варіант доставки, оскільки кожен учасник перевезення платить лише за обсяг товару. Послуга збірних вантажів незамінна для тих, хто тільки розпочав свою співпрацю з китайськими підприємцями, а також для тих, хто замовляє товар одразу у кількох постачальників.

Багатий досвід співробітників Topcargo значно зменшує ризик затримки товару на шляху з Китаю в Україну. Чітко відпрацьований алгоритм, перевірений роками, дозволяє не сумніватися в цьому.

Головні пріоритети компанії – комфорт клієнтів, пунктуальність, професіоналізм.

Компанія надає чотири види доставки: авіадоставка, збірні вантажі, автодоставка, контейнерні перевезення. Така різноманітність допомагає краще підібрати спосіб під потреби клієнта.

авиа доставкаАвіадоставка здійснюється з більш ніж 100 країн світу протягом 14-16 днів з послугою доставки в зручний вам об'єкт. Мінімальний обсяг вантажу складає п'ять кілограмів. Тариф — від 8$/кг, витрати на митне оформлення входять у вартість. Компанія цінує своїх клієнтів і тому зміни тарифу після його оголошення на початковому етапі доставки неможливо. Topcargo бере на себе підготовку та оформлення всіх документів, необхідних для міжнародного транспортування товару. Рекомендується вибрати цей спосіб, якщо вам важлива швидкість виконання, тому що довга доставка з Китаю може завадити просуванню бізнесу.

авто доставкаАвтодоставка є оптимальним вибором для тих, кому потрібно доставити вантаж в Україну з Євросоюзу. Мінімальний обсяг вантажу – 1 м³. Термін доставки порівняно невеликий, лише 5-12 днів. Як і в інших способах доставки, компанія бере на себе фінансові зобов'язання щодо доставки товару в безпеці. До переваг цього способу також відноситься невисока вартість, мобільність, відсутність прив'язки до аеропортів, морських портів та залізничних доріг.

контейнерные перевозкиКонтейнерні перевезення йдуть на адресу одного одержувача повним контейнером (FCL). Цей спосіб доставки здійснюється як з Китаю, так і з портів Європи та Тайваню, Японії, В'єтнаму, Південної Кореї. Перевезення здійснюється у 20', 40', 40' High Cube та 45' High Cube контейнерах. Вартість FCL залежить від адреси відправлення та доставки, габаритів вантажу та його ваги, умов постачання. Для детальної інформації необхідно зв'язатися зі спеціалістом Topcargo. Хоча тривалий термін доставки (від 45 днів) та залежність від погодних умов лякає багатьох бажаючих випробувати цей спосіб, переваги цього способу незаперечні. Економність, надійність, можливість перевозити великі обсяги вантажу за раз покривають усі незручності.

сборные грузыВідмінність збірних вантажів (доставка LCL) від контейнерних перевезень полягає в тому, що в одному контейнері знаходяться кілька невеликих партій товарів, одержувачем яких виступає не одна людина, а кілька. Відповідно, оплата теж ділитися на групу замовників. Мінімальний обсяг вантажу – 1 м³. Контейнерні перевезення здійснюються із Китаю. Доставка з Китаю в Київ у такий спосіб доходить приблизно за 45 днів. Цей спосіб часто використовують новачки, які тільки почали свою співпрацю з Китаєм і хочуть замовити невелику кількість товару для початку. Також цей спосіб потрібний, коли бізнесмен збирається робити замовлення у кількох китайських партнерів. Збірні вантажі економлять місце у контейнерах і доставка Китай-Україна виходить значно дешевшою. Головною перевагою цього є економія, яка перевищує 30-40 відсотків.

Компанія Topcargo піклується про своїх клієнтів та надає максимально вигідні для обох сторін способи доставки, які зможуть задовольнити потреби як малого, так і великого бізнесу. Щоб розрахувати вартість перевезення вашого вантажу, зверніться до нас за номером вгорі сайту або замовте зворотній дзвінок, і ми передзвонимо вам за 30 секунд!

Авіадоставка товарів з Китаю

авиа доставкаКому підійде: Для тих, кому потрібно доставити вантаж у стислі терміни. Можливість відстежити місцезнаходження товару є всіх етапах транспортування.

Терміни: Здійснюється протягом 14-16 днів. При цьому можлива доставка вантажу з Китаю прямо до ваших дверей, за вказаною адресою. Також можливе самовивезення з наших складів у м. Київ та м. Одеса.

Тариф від 8 $ / кг. У вартість входять інформаційна підтримка на всіх етапах доставки, митне оформлення та страхування вантажу. Вартість залежить від маршруту, ваги, габаритів товару та інших факторів.

Мінімальний обсяг партії - 5 кг. При цьому слід враховувати норми міжнародних перевезень та приділяти увагу обсягам вантажу.

Детальніше в розділі Авіадоставка товарів з Китаю.

Контейнерні перевезення з Китаю в Україну

контейнерные перевозкиДля кого: Вигідний спосіб доставки вантажів для тих, кому потрібно перевезти габаритний товар. У цьому випадку компанія Topcargo також надає можливість відстежити розташування вашого контейнера.

Терміни: Доставка з Китаю до Одеси триває від 45 днів і залежить від погодних умов. На території України можлива доставка до Ваших дверей або самовивіз зі складів компанії.

Вартість: Ціна доставки контейнера з Китаю в Україну залежить від кількох факторів:

 1. Розмір контейнера. Відповідно до Міжнародних норм доставки існує кілька стандартних розмірів контейнерів (20', 40', 40' High Cube та 45' High Cube).
 2. Вага. Тариф доставки контейнера з Китаю також залежить від ваги. Тому, якщо вам потрібно доставити об'ємний, але не важкий вантаж, цей спосіб доставки буде найкращим.
 3. Відстань вантажу. Початкова та кінцева точка доставки Китай-Україна також впливає на вартість. Чим ближче ці пункти до портів, тим дешевшим буде транспортування. Ми можемо доставити ваш вантаж до портів Одеси та Чорноморська (колишній Іллічівськ), а потім зв'яжемося з вами для уточнення адреси доставки в Україні або погодження часу самовивезення.
 4. Щоб розрахувати точну ціну доставки з Китаю до України, зверніться до спеціаліста компанії Topcargo. Ми врахуємо особливості вашого вантажу і підкажемо, який спосіб вантажоперевезень буде оптимальним у вашому випадку.

Мінімальний об'єм: обмежений меншим контейнером.

Детальніше в розділі Контейнерна доставка з Китаю в Україну (FCL).

Доставка збірних вантажів з Китаю

сборные грузыУ якому разі: Коли необхідно доставити невелику партію товарів з Китаю до Києва чи іншого міста України, а економія важливіша за терміновість. Також цей спосіб слід обирати тим, хто замовляє китайський товар у різних виробників.

Вартість доставки розподіляється на всіх замовників пропорційно вазі та обсягу, який зайняв вантаж.

Термін: від 45 днів.

Мінімальний обсяг вантажу - 1 м. куб.

Тариф: як і у випадку з попередніми видами доставки, залежить від габаритів вантажу та локації. 

Щоб у процесі доставки Китай-Україна вантаж не постраждав від впливу низки можливих негативних факторів, ми пропонуємо страхування та захисну упаковку.

Детальніше в розділі Доставка збірних вантажів з Китаю до України (LCL).

Додаткові послуги для успішної доставки з Китаю
Крім різних способів доставки в Україну з Китаю, компанія Topcargo може допомогти вам з вирішенням низки організаційних проблем. Наші співробітники, які знаходяться в Китаї, зможуть перевірити фірму, з якою ви збираєтеся співпрацювати, викупити ваш товар з китайських інтернет-майданчиків (а заразом і надіслати вам фотозвіт про його якість), або знайти виробника, який відповідає вашим вимогам. Докладніше про користь додаткових послуг:

Консолідація вантажів
Ми допоможемо зібрати ваше замовлення в одну коробку та організувати доставку в Україну з Китаю одним контейнером.

Зберігання у Китаї
До потрібного рейсу ваш вантаж буде в повній безпеці на нашому складі. Ця послуга безкоштовна протягом перших шести днів. Після доставки з Китаю товар може залишатись потрібний вам час на наших складах в Україні.

Спілкування з постачальниками
Оскільки співробітники компанії вільно володіють китайською мовою, знають про підводне каміння бізнесу з Китаєм і розуміють культуру країни, з нашою допомогою ви зможете домовитися про більш вигідні умови співпраці.

Перевірка виробника та товару
Якщо у вас виникнуть сумніви в надійності китайських партнерів, ми перевіримо їх документи, дізнаємося про виробничі потужності, умови виробництва та кількість співробітників. Також ми можемо перевірити відповідність товару заявленому опису. Тож доставка з Китаю в Україну вас не розчарує.

Найбільш поширені такі види послуг:

 • Консолідація вантажів (угруповання вантажів кількох відправників та доставка їх одним транспортом).
 • Упаковка та переупаковка вантажів (обмотка плівкою товару та посилення вже наявної упаковки).
 • Зберігання вантажів (безкоштовне зберігання товарів на власних складах у Китаї та Україні відповідно до вимог європейських стандартів).
 • Оформлення необхідних експортних документів (здійснюється на вимогу постачальника).
 • Спілкування з постачальниками (проведення попередніх переговорів, підписання контрактів, з'ясування ходу виконання замовлень та інші організаційні та логістичні питання).
 • Надання фотозвіту з китайського складу (у разі спірних питань).
 • Перевірка виробників (у разі сумнівів у надійності виробника).
 • Перевірка вантажів (ідентифікація відмінних властивостей та виявлення відповідності кількості товару згідно з існуючим описом вантажу).
 • Викуп товару з Інтернет-майданчиків КНР (викуп товару, його візуальна перевірка, упаковка та подальша доставка в Україну).

Звернувшись до компанії Топкарго, яка є успішним учасником на ринку міжнародних перевезень, ви можете бути впевнені в тому, що ваш вантаж прибуде до призначення в зазначені терміни і в повній безпеці!

Багатьох підприємців залучає співробітництво з китайськими компаніями. Адже їхній товар не тільки відрізняється вигідною вартістю, але й високою якістю. При цьому виробники пропонують широкий асортимент електронних пристроїв, аксесуарів, одягу, косметики та біодобавок будь-яких брендів. Однак, перевезення вантажів часто потребує тривалих термінів, а багато компаній-посередників не несуть жодної відповідальності у разі розкриття чи пошкодження товару. Але не варто впадати у відчай і відмовляти собі в розвитку особистої справи. Адже співробітники Topcargo професійно займаються наданням послуг у сфері логістики.

карта китая

Звернувшись до нас, ви не зіткнетеся з низкою незручностей та труднощів при доставці вантажів, адже весь персонал нашої фірми має досвід роботи в Китаї. Тому ми можемо гарантувати виконання роботи вчасно, а також високу якість наших послуг, включно з індивідуальним підходом до кожного замовника. Крім того, Topcargo надає не лише стандартне перевезення, але й низку інших пропозицій, які зможуть допомогти вам знайти особистого постачальника, а також розширити свій бізнес за короткий термін.

Плюси співпраці саме з нами – компанією Top Cargo
Компанія має низку незаперечних переваг, завдяки яким ми вигідно відрізняємося від інших логістичних фірм:
Доставка вантажу здійснюється авіа і залізничним транспортом, що дозволяє істотно скоротити терміни очікування.
Також можливе пересилання вашої покупки морем, а надійні контейнери захищають вміст від пошкоджень та розтинів.
Кур'єрська відправка дозволяє перепакувати товар, а також відобразити всі стадії транспортування на фото з метою доказу цілісності покупки.
Крім доставки в Україну, Topcargo зможе здійснити транспортування замовлення в інші країни Європи авіа та морським транспортом.
Після підписання договору про співпрацю, ваше замовлення займатиметься особистим представником.
Розрахувати, скільки буде коштувати пересилання можна, скориставшись віртуальною формою на сайті, після чого вам надійде дзвінок від фахівця
Перевезення вантажів з Китаю в Україну може супроводжуватись оформленням усіх необхідних сертифікатів та митних документів співробітниками нашої компанії.
Вам не доведеться нудитися в черзі для отримання замовлення, адже товар може бути доставлений на будь-яку адресу нашими кур'єрами.
У разі виникнення запитань, вам з радістю допоможуть співробітники Topcargo у телефонному режимі або в електронному чаті.
Якщо ви зацікавлені у розширенні асортименту товарів та послуг власної справи, компанія організує поїздку до Китаю з повним супроводом на всіх етапах, пошуком найкращих оптових дистриб'юторів та допоможе укласти угоди для співпраці. Ви зможете відвідати унікальні ярмарки та виставки пропонованої продукції, провести ділові зустрічі та оцінити можливості ринку. Під час поїздки Topcargo надає персонального помічника, який виступить асистентом, гідом, перекладачем, а також призначить відвідування всіх необхідних заходів. При цьому ціни на послуги відповідають високій якості та є доступними.

FAQ
Що таке Карго доставка з Китаю?
Якщо з поняттям доставки всі знайомі, то з «карго» варто розібратися. Карго – це перевезення товарів «під ключ». Логістична компанія не тільки повинна перевезти товар із точки А до точки В, а й взяти на себе документацію, митний контроль. Карго передбачає перевезення середніх партій різноманітних товарів. Доставку карго страхують на випадок, якщо з товаром щось станеться. Такі випадки дуже рідкісні, що не може не тішити.

У чому користь покупок на китайських сайтах?
Справа в тому, що китайські інтернет-гіганти (Алібаба, Аліекспрес, 1688) пропонують унікальні пропозиції. Ці товари можна купувати за мінімальною ціною безпосередньо від виробника, не сплачуючи за націнку від місцевого магазину. Більш того, великий асортимент китайських сайтів допоможе знайти саме те, що потрібно конкретно вам чи для вашого бізнесу.

Скільки коштує доставка посилки з Китаю?
Вартість доставки розраховується залежно від чинних тарифів. У тариф входить вид перевезення та термін доставки. Якщо вам потрібна термінова доставка, то вона обійдеться дорожче, ніж та сама доставка морем. Актуальні тарифи на доставку є у відкритому доступі на нашому сайті. Щоб дізнатися про вартість доставки конкретного товару, зверніться до менеджерів, контакти яких є на сайті Topcargo.

Від чого залежить спосіб доставки товару з Китаю до України?
Є 4 основних способи доставки товару з Китаю до України. Для правильного вибору, варто детальніше дізнатися про кожного з них. Все залежить від типу вантажу та термінів доставки.

Які засоби доставки товарів з Китаю з компанією Top Cargo?
Є 4 способи доставки вантажів з Китаю до України. Це автодоставка, «збірний вантаж», контейнерні перевезення та авіадоставка.

Кому підійде доставка авіа?
Цей спосіб більше підходить для доставки товару в дуже короткі терміни приблизно протягом двох тижнів. Це може бути доставка до дверей замовника за допомогою кур'єра вже на території України. При цьому мінімальний обсяг партії має становити 5 кілограмів.

Які переваги у співпраці з компанією Top Cargo?
Доставка здійснюється в такий спосіб, щоб клієнту не довелося чекати дуже довго. Надається гарантія та повна безпека вантажу, що перевозиться. Кур'єрська відправка може повідомляти про кожен етап транспортування. Кожне замовлення веде остаточно особистий представник компанії. При перевезенні товарів оформлюються всі документи. У телефонному режимі надаються безкоштовні консультації з будь-яких питань.

Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Додаткові послуги

Наша компанія надає широкий спектр послуг з доставки вантажів до України. Ми – ваш надійний логістичний партнер, готовий забезпечити надійну та ефективну доставку вашого вантажу до будь-якого куточку України. Незалежно від розмірів та характеристик вашого вантажу, ми пропонуємо індивідуальні рішення, орієнтовані на ваші потреби. Наші професійні фахівці в галузі логістики та транспортування готові забезпечити плавну та безпечну доставку вашого вантажу, дотримуючись термінів та бюджету.

Пориньте у світ доступних можливостей онлайн-шопінгу з Китаю з нашою допомогою.

Переглянути умови

Доступна ціна продукції дозволяє досягти успіху в бізнесі. Але за однієї умови – правильний вибір постачальника.

Переглянути умови

Top Cargo пропонує високоефективні послуги консолідації товару для оптимізації поставок.

Переглянути умови

Переказ грошей до Китаю разом з нами – це просто, безпечно та надійно!

Переглянути умови
Часті запитання

Мінімальна вага

Мінімальна вага доставки з Китаю залежить від обраного вами способу доставки, існують кілька варіантів доставки - це авіадоставка і доставка морем, мінімальна вага доставки авіа - 5 кг, мінімальний обсяг доставки морем - 0,5 куба.

Вартість авіадоставки

Наші тарифи починаються від 8 $ за кг (залежно від специфіки вантажу), що дасть Вам змогу завжди бути попереду Ваших конкурентів. Точний розрахунок вартості Вам зможе дати наш фахівець за запитом. Страховка за бажанням - 2% від інвойсної вартості.

Чи можлива зміна тарифу після прийому вантажу?

Ні, якщо характеристики вантажу не змінювалися і була подана коректна інформація. В іншому випадку вартість перевезення може збільшитися або зменшитися відповідно до тарифів на перевезення, встановлених нашою компанією. На підсумкову ціну доставки вантажу впливає безліч параметрів:

1. тариф на перевезення вантажу певним транспортом;
2. специфікація та обсяг, клас вантажу;
3. комплекс супутніх (додаткових) послуг;
4. вартість митних платежів тощо.