Top Cargo: Надійна Залізнична Доставка Вантажів в Україну

Компанія Top Cargo – ваш вірний партнер у світі залізничної логістики. Ми спеціалізуємося на організації та проведенні залізничних перевезень вантажів з Китаю до України, надаючи нашим клієнтам надійні та ефективні послуги.

Наші переваги:

Професіоналізм та Досвід: Top Cargo має багатий досвід у галузі залізничних перевезень і наші фахівці мають глибокі знання в цій галузі. Ми знаємо, як забезпечити безпеку та ефективність вашої доставки.

Широке географічне охоплення: Ми забезпечуємо доставку вантажів з різних країн світу в Україну через залізничні колії, забезпечуючи максимальну географічну доступність для наших клієнтів.

Митне Оформлення: Ми надаємо послуги з митного оформлення вантажів, що спрощує та прискорює процес ввезення товарів в Україну з Китаю.

Передбачуваність та Дотримання Термінів: Top Cargo гарантує дотримання термінів доставки та надання вам вантажу точно вчасно.

Вибравши Top Cargo для залізничних перевезень вантажів в Україну з Китаю, ви можете бути впевнені в надійності та професіоналізмі наших послуг. Ми дбаємо про ваш вантаж так, наче це наш власний, і робимо все можливе, щоб ваш бізнес процвітав завдяки нашій логістичній підтримці.

Вантаж не доставлять, якщо в посилці будуть:

  • Зброя (холодна, вогнепальна, пневматична, газова, електрошокери)
  • Наркотики, отруйні та токсичні речовини, отрути (нікотин, бруцин, миш’як, ртуть, антифриз і т.д.)
  • Піротехніка, патрони, пістони, капсулі, динаміт порох та інші вибухові речовини
  • Запальнички, заправки до запальничок, аерозолі, газові заправні балони
  • Їдкі речовини, які призводять до корозії (солі, перекису, кислоти, вапна та ін.)
  • Ацетон, бензин, гас, розчинники, гальмівна рідина і інші легкозаймисті рідини.
  • Радіоактивні речовини
  • Сильно намагнічені речовини
  • Акумулятори в чистому вигляді
Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Часті запитання

Мінімальна вага

Мінімальна вага доставки з Китаю залежить від обраного вами способу доставки, існують кілька варіантів доставки - це авіадоставка і доставка морем, мінімальна вага доставки авіа - 5 кг, мінімальний обсяг доставки морем - 0,5 куба.

Вартість авіадоставки

Наші тарифи починаються від 8 $ за кг (залежно від специфіки вантажу), що дасть Вам змогу завжди бути попереду Ваших конкурентів. Точний розрахунок вартості Вам зможе дати наш фахівець за запитом. Страховка за бажанням - 2% від інвойсної вартості.

Чи можлива зміна тарифу після прийому вантажу?

Ні, якщо характеристики вантажу не змінювалися і була подана коректна інформація. В іншому випадку вартість перевезення може збільшитися або зменшитися відповідно до тарифів на перевезення, встановлених нашою компанією. На підсумкову ціну доставки вантажу впливає безліч параметрів:

1. тариф на перевезення вантажу певним транспортом;
2. специфікація та обсяг, клас вантажу;
3. комплекс супутніх (додаткових) послуг;
4. вартість митних платежів тощо.