FAQ

Вартість авіадоставки

Наші тарифи починаються від 8$ за кг (залежно від специфіки вантажу), що дозволить Вам завжди бути попереду Ваших конкурентів. Точний розрахунок вартості Вам зможе дати наш фахівець на запит, при цьому тариф гарантовано буде зафіксованим і незмінним на всіх етапах доставки "від дверей до дверей".

Мінімальна вага

Мінімальна вага доставки з Китаю залежить від обраного вами способу доставки, існують кілька варіантів доставки - це авіадоставка і доставка морем, мінімальна вага доставки авіа - 5 кг, мінімальний обсяг доставки морем - 0,5 куба.

Переваги FCL доставки з "TOPCARGO"

• доставка з будь-якого порту Китаю
• пошук найменшої ставки на фрахт
• страхування вантажу
• комплексна доставка від постачальника на склад замовника

Етапи LCL доставки

• Організуємо відправку вантажу від Вашого китайського постачальника на наш консолідаційний склад
зберемо вантажі від усіх Ваших постачальників на нашому складі з безкоштовним зберіганням
• перевіримо реальну вагу та обсяг Вашого вантажу
• надамо фотозвіт по коробках/упаковці Вашого вантажу, який буде доставлений на наш склад
• надаємо послуги з упаковки, перепакування, маркування, палетування вантажів
• проконтролюємо безпечне розміщення та закріплення Вашого вантажу у контейнері
• організуємо експортне оформлення Вашого вантажу в Китаї за відсутності експортної ліцензії у Вашого постачальника
• оперативно повідомимо Вам про місцезнаходження та стан вантажу
• здійснимо митне очищення Вашого вантажу зі швидким розвантаженням та доставкою до вашої «двері»

Для того щоб розрахувати вартість доставки вам необхідно повідомити нашого фахівця адресу відправки та доставки, габарити вантажу та його вагу.

Економія та вигода від LCL доставки?

Послуга збірних вантажів (LCL) виявляється незамінною у багатьох випадках. Наприклад, якщо бізнесмен тільки-но почав співпрацювати з Китаєм, замовляє не надто великий обсяг товару (на пробу) і доставка в Україну з Китаю здійснюється маленькими партіями, для яких економічно невигідно замовляти цілий вантажний контейнер. Збірні вантажоперевезення потрібні і тоді, коли один бізнесмен замовляє товар одразу в кількох постачальників. У багатьох транспортних компаніях вартість перевезення залежить від кількості замовлених контейнерів. Для того щоб не довелося переплачувати за частково заповнені контейнери і існує варіант доставити товар збірним вантажем. Така доставка коштує підприємцю набагато дешевше.

Організацій доставки збірних вантажів набагато складніше, ніж традиційна карго доставка, проте завдяки компанії TopCargо ці складності – не ваша турбота. Ми самі проводимо консолідацію вантажів, їх оформлення та транспортування, створивши для цього найкращі умови. Це дозволяє збірній доставці проходити більш оперативно та якісно.

Чи можлива зміна тарифу після прийому вантажу?

Ні, якщо характеристики вантажу не змінювалися і була подана коректна інформація. В іншому випадку вартість перевезення може збільшитися або зменшитися відповідно до тарифів на перевезення, встановлених нашою компанією. На підсумкову ціну доставки вантажу впливає безліч параметрів:

1. тариф на перевезення вантажу певним транспортом;
2. специфікація та обсяг, клас вантажу;
3. комплекс супутніх (додаткових) послуг;
4. вартість митних платежів тощо.