Доставка з Кореї в Україну.

Top Cargo - це провідна компанія в галузі міжнародної логістики та авіадоставки вантажів з Кореї до України. Ми пишаємось нашими багаторічними досвідом та професійною командою, яка гарантує бездоганне виконання кожного етапу доставки.

Наші переваги:

Ефективність та Швидкість: Ми розуміємо, наскільки важливими є терміни для наших клієнтів. Тому Top Cargo надає швидкі та ефективні рішення для доставки вантажів з Кореї до України.

Надійність та Безпека: Ваш вантаж – наша відповідальність. Ми забезпечуємо надійну та безпечну доставку, дотримуючись високих стандартів безпеки та захищаючи ваш товар на кожному етапі шляху.

Митні Послуги: Професійна команда Top Cargo має багатий досвід у митних процедурах та митному оформленні, забезпечуючи швидке та гладке проходження вантажів через митний контроль.

Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен вантаж унікальний. Ми розробляємо індивідуальні рішення з огляду на вимоги та потреби кожного клієнта.

Top Cargo - це ваш надійний партнер для перевезення вантажів з Кореї в Україну. Ми прагнемо до видатного обслуговування та забезпечуємо вашій компанії успішні та безтурботні поставки з Кореї до України.

Вантаж не доставлять, якщо в посилці будуть:

  • Зброя (холодна, вогнепальна, пневматична, газова, електрошокери)
  • Наркотики, отруйні та токсичні речовини, отрути (нікотин, бруцин, миш’як, ртуть, антифриз і т.д.)
  • Піротехніка, патрони, пістони, капсулі, динаміт порох та інші вибухові речовини
  • Запальнички, заправки до запальничок, аерозолі, газові заправні балони
  • Їдкі речовини, які призводять до корозії (солі, перекису, кислоти, вапна та ін.)
  • Ацетон, бензин, гас, розчинники, гальмівна рідина і інші легкозаймисті рідини.
  • Радіоактивні речовини
  • Сильно намагнічені речовини
  • Акумулятори в чистому вигляді
Авіадоставка з Кореї в Україну
Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Часті запитання

Мінімальна вага

Мінімальна вага доставки з Китаю залежить від обраного вами способу доставки, існують кілька варіантів доставки - це авіадоставка і доставка морем, мінімальна вага доставки авіа - 5 кг, мінімальний обсяг доставки морем - 0,5 куба.

Вартість авіадоставки

Наші тарифи починаються від 8 $ за кг (залежно від специфіки вантажу), що дасть Вам змогу завжди бути попереду Ваших конкурентів. Точний розрахунок вартості Вам зможе дати наш фахівець за запитом. Страховка за бажанням - 2% від інвойсної вартості.

Чи можлива зміна тарифу після прийому вантажу?

Ні, якщо характеристики вантажу не змінювалися і була подана коректна інформація. В іншому випадку вартість перевезення може збільшитися або зменшитися відповідно до тарифів на перевезення, встановлених нашою компанією. На підсумкову ціну доставки вантажу впливає безліч параметрів:

1. тариф на перевезення вантажу певним транспортом;
2. специфікація та обсяг, клас вантажу;
3. комплекс супутніх (додаткових) послуг;
4. вартість митних платежів тощо.