Ми забезпечимо безпечний та надійний трансфер вашої продукції з Китаю на склади Amazon FBA. Доставка на Amazon FBA здійснюється декількома способами авіаперевезення чи доставка морем. Наш досвід та знання дозволяють нам порадити вам найшвидший, безпечніший та економічний маршрут доставки вашого вантажу на Amazon.

Підготовка до відправки: перед відправкою ваших товарів до Amazon FBA ви повинні переконатися, що вони належним чином підготовлені та упаковані відповідно до вимог Amazon.

Важливо суворо дотримуватись цих вимог, щоб гарантувати, що ваші продукти будуть отримані та оброблені Amazon без будь-яких проблем. Недотримання цих вимог може призвести до додаткових зборів або затримок обробки вашого вантажу.

Компанія TopCargo напам'ять знає умови обслуговування Amazon, а також рекомендації щодо упаковки та доставки і стежить за змінами в міру їх виникнення, тому ми подбаємо про те, щоб ваше замовлення було упаковано, промарковано та надіслано відповідно до вимог для прийняття Amazon.

Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Часті запитання

Мінімальна вага

Мінімальна вага доставки з Китаю залежить від обраного вами способу доставки, існують кілька варіантів доставки - це авіадоставка і доставка морем, мінімальна вага доставки авіа - 5 кг, мінімальний обсяг доставки морем - 0,5 куба.

Вартість авіадоставки

Наші тарифи починаються від 8 $ за кг (залежно від специфіки вантажу), що дасть Вам змогу завжди бути попереду Ваших конкурентів. Точний розрахунок вартості Вам зможе дати наш фахівець за запитом. Страховка за бажанням - 2% від інвойсної вартості.

Чи можлива зміна тарифу після прийому вантажу?

Ні, якщо характеристики вантажу не змінювалися і була подана коректна інформація. В іншому випадку вартість перевезення може збільшитися або зменшитися відповідно до тарифів на перевезення, встановлених нашою компанією. На підсумкову ціну доставки вантажу впливає безліч параметрів:

1. тариф на перевезення вантажу певним транспортом;
2. специфікація та обсяг, клас вантажу;
3. комплекс супутніх (додаткових) послуг;
4. вартість митних платежів тощо.