Загубилася посилка з Аліекспресс

Загубилася посилка з Аліекспресс

Великий та жахливий китайський шопінг: про нього, безумовно, ходять легенди, його хочуть та його побоюються. Хочуть тому, що саме на китайських сайтах можна знайти справді вражаючий асортимент товарів різних категорій і напрямків, при цьому – за дуже демократичними цінами. Бояться тому, що бояться купувати кота в мішку, бояться, що прийде не той товар, який потрібен, товар категорії “очікування-реальність”, або посилка взагалі загубиться. Ось про останній варіант розвитку подій, нам хотілося б поговорити трохи докладніше. Що ж потрібно робити у цьому випадку?

Загубилася посилка з Аліекспрес: що робити в цьому випадку?

Головне, що приваблює покупців до Аліекспресу, навіть на тлі інших китайських інтернет-гіпермаркетів – це турбота про замовлення. Алі дійсно забезпечує повноцінний захист замовлень, тому навіть якщо ваше посилання загубиться, а такий результат цілком можливий з тим, як працює абсолютна більшість логістичних компаній. Інформація про замовлення зберігається на сайті Аліекспрес автоматично, але для того, щоб у випадку втрати посилки ви змогли швидше повернути свої гроші, варто зберегти всю історію замовлення, щоб використовувати її як доказ при суперечці. Тобто, відкрийте розділ «Мої замовлення» та перейдіть до опису історії здійснення покупки товару. Перевірте інформацію про відстеження та зробіть скрін. Якщо є повідомлення від продавця з проханням не відкривати суперечку, їх збережіть теж. Скопіюйте номер треку і відстежте відправлення будь-якою службою трекінгу, краще навіть кількома, щоб потім використати відсутність інформації про відстеження як доказ під час суперечки. Будь-яка інформація, яка є на дане замовлення, може бути використана як доказ. щоб виграти суперечку. Як правило, суперечки вирішуються на користь покупця, тому якщо ваша посилка дійсно загубилася, ваш продавець просто надішле вам новий товар, такий самий.

Що робити, щоб отримати свою посилку?

  • Обов’язково підбирайте перевірених постачальників з хорошими відгуками, щоб бути абсолютно впевненим у тому, що товар точно буде відправлений.
  • Слідкуйте за трекінгом посилки. Навіть якщо вона пропаде, то ви хоча б точно знатимете, де саме вона зникла. Це полегшить пошуки, або ж подальше повернення. Дуже важливо працювати із дійсно перевіреними логістичними компаніями, які забезпечують повноцінний трекінг на весь період доставки. Адже, наприклад, у деяких випадках, трекінг працює тільки з прибуттям посилки в країну замовлення: це неприпустимо. На самому ж сайті трекінг дещо запізнюється – це також варто мати на увазі.

До якої логістичної компанії варто звернутися, щоб бути абсолютно впевненим у своїх замовленнях?

Якщо ви плануєте придбати велику кількість товарів на Аліекспрес і вам необхідна якісна, швидка і безпечна доставка, ви можете звернутися до фахівців компанії Topcargo. У нас ви знайдете дійсно високу якість доставки і ви можете бути впевнені в тому, що ваші посилки точно не загубляться і прибудуть до вас у цілості та безпеці, точно вчасно.

FAQ

Що робити у разі втрати посилки з Аліекспрес?

Щоб у разі втрати посилки повернути свої гроші назад, необхідно зберігати всю історію замовлення, щоб у такому разі використовувати її як доказ. Також слід скопіювати номер треку та відстежити відправлення будь-якою службою трекінгу. Варто пам’ятати, що будь-яка інформація у разі є доказом втрати посилки. Тому продавець буде зобов’язаний надіслати такий же товар заново.

Що потрібно зробити, щоб отримати свою посилку?

Потрібно вибирати лише перевіреного постачальника із позитивними відгуками. Обов’язково слідкувати за трекінгом посилки, що допоможе у пошуку посилки чи подальшої її заміни.

Яка логістична компанія допоможе отримати посилку в цілості та безпеці?

І тут потрібно звертатися до компанії Топкарго. Тільки тут надається висока якість обслуговування.

Чим доведено професіоналізм Топкарго?

Професіоналізм співробітників доведений численними відгуками клієнтів, великим досвідом роботи фахівців та гарантією доставки замовлення вчасно та в повній безпеці. Тільки співпрацюючи з компанією Топкарго, можна бути впевненим у своєчасній доставці посилки і не переживати з приводу її втрати.