language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Байєр у Китаї: секрети професії

  Оригінальні китайські товари успішно купуються підприємцями задля забезпечення гарного заробітку. Найчастіше багато компаній різного масштабу займаються перепродажем продукції з Китаю. Якщо хочеться освоїти таку професію, необхідно обов’язково знати, хто такий байєр у Китаї.

  Що належить Байєру?

  Байєри – це висококваліфіковані працівники, які купують товари для підприємств, наприклад магазину дитячих іграшок або брендових аксесуарів. Професію можна порівняти з товарознавцем, який відповідає за постачання, а також реалізацію товарів. Здійснювати закупівлю може одна людина або ціла фірма професіоналів. Байєри виконують різноманітні замовлення із закупівель.

  1.  Займаються відбором колекцій від найкращих брендів для асортименту магазинів. Вибирають якісні матеріали, що застосовуються для виготовлення продукції, шукають товари для реалізації продавцями. Для цього вони відвідують різноманітні виставки та презентації, що відбуваються у Китаї.

  2.  Здійснюють пошук постачальників замовнику. Обов’язково перевіряють постачальників, тому що вони мають бути надійними.

  3. Відповідають за поставки і спостерігають за ціноутворенням.

  4.  Аналізують колекцію цього сезону, та прогнозують результати на наступний сезон.

  Компанія TOPCARGO займається пошуком найкращих постачальників у Китаї. Ми чудово розуміємо специфіку китайського ринку, допомагаємо викуповувати необхідні для вас товари, надаємо допомогу у розмитненні, здійснюємо доставку в Україну зручним для вас способом.

  Баєр повинен точно розуміти, що вимагає від нього клієнт. До його обов’язків входить виконання замовлення, на найвигідніших умовах. Досвідчені закупники радять ходові товари, пояснюють те, що китайський асортимент дуже різноманітний. У сучасному бізнесі закупівельники займають особливі позиції, тому що роблять його успішним. Бізнес може бути ефективним лише в тому випадку, коли грамотно підібрано продукцію та правильно організовано її закупівлю.

  Що має вміти хороший байєр у Китаї?

  Агент, який займається закупівлею та доставкою товарів з Китаю, повинен мати комплексні вміння, щоб робота проводилася на найвищому рівні і найголовніше була ефективною. Професійний байєр повинен:

  • знати китайську мову і мати знання про торгівлю в Китаї;
  • бути комунікабельним для успішного проведення переговорів із постачальниками;
  • вміти працювати з документацією: накладні, платіжні доручення, договори поставки;
  • розбиратися в продукції;
  • швидко проводити аналіз інформації про товари та продавців;
  • мати вже налагоджені схеми роботи з перевіреними постачальниками.

  Для торгового агента важливо бути спокійним, тобто стресостійким. Чому так важливо? Справа в тому, що байєр, незалежно від ситуації, повинен завжди обстоювати інтереси замовника. Закупник постійно їздить на виставки та ринки, щоб бути в курсі асортименту та вартості виробів. Маючи такі вміння, торговий агент робить дуже вигідні угоди.

  Пошук байєра в Китаї

  Якщо клієнт знаходить надійного байєра, він для нього на «вагу золота». Забезпечене надійне партнерство є цінним ресурсом для китайської доставки вантажів. Тому вибирати закупника потрібно з усією відповідальністю. Якщо не розумітися на всіх нюансах, можна просто втратити велику суму грошей. На руках опиниться продукція, яка без перспектив. Найкраще не піддаватися ризику та звернутися до компанії, яка не один рік веде свою діяльність та має багато позитивних відгуків. TOPCARGO – саме та фірма, співпраця з якою гарантує професійний та швидкий пошук постачальника в Китаї в найкоротший період часу.

  Як працює байєр у Китаї?

  Коли тільки починається співпраця, торговий агент розмовляє з клієнтом з приводу:

  • характеристик продукції;
  • виду виробів;
  • стилю та розміру товарів.

  Далі обумовлюється приблизна вартість. Як тільки всі нюанси вирішено, байєр шукає продукцію на фабриках та ринках Китаю, намагаючись не втрачати багато часу. До закупівель агент починає лише після повного схвалення клієнтом товарів. Щоб замовник мав уявлення про продукцію, байєр надсилає йому фотографії. Якщо клієнта влаштували вироби, він має розрахуватися за виставленим рахунком.

  Товар викуповується торговим агентом, він перевіряє на наявність шлюбу, якщо все добре, здійснюється упаковка. Далі байер доставляє товар із Китаю замовнику. Клієнту приходить вантаж, який уже пройшов через митницю, йому потрібно лише перевезти його в потрібне місце.
  На жаль, не всі байєри в Китаї сумлінні, можна потрапити на шахраїв. Щоб цього не сталося, необхідно звернутись до компанії TOPCARGO. Професіонали грамотно виконують умови роботи, шукають найкращих постачальників та виробників, проводять детальний аналіз. Доставка продукції може бути автомобільним, морським чи повітряним транспортом.

  Вигідна купівля та доставка продукції з Китаю?

  Якщо вам потрібно знайти постачальника в Китаї, тоді ми раді вам допомогти. Topcargo – відома компанія, яка займається пошуком постачальників чи виробників у Європі. Команда висококваліфікованих фахівців особисто веде переговори з постачальниками та запитує ліцензію у Торгово-промислової палати Китаю. Якщо ви відвідаєте наш офіційний сайт, зможете відразу розрахувати вартість послуг онлайн. Ми завжди гарантуємо позитивний результат.

  Придбання та доставка оригінальних виробів з Китаю – це відмінний спосіб додати унікальну продукцію фірмі, щоб вона стала конкурентоспроможною, а відповідно її прибуток збільшився. В Україні користуються неймовірним попитом китайські товари, і не важливо, що це сувеніри, електроніка чи косметика. Якщо довірити пошук постачальникам TOPCARGO, робота фахівців буде оперативною та професійною, клієнти залишаться задоволеними. Саме це відрізняє нашу компанію від інших конкурентів.

  Коментарі

  Ольга, 2023-05-28 14:40:29

  Цікавить ваші послуги

  Тетяна, 2023-05-02 08:42:27

  Доброго дня, цікавлять ваші послуги

  Сергій, 2022-12-29 11:03:17

  Доброго дня , цікавлять ваші послуги

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01