X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як відкрити бізнес на товари з Китаю

Оскільки Інтернет став невід’ємною частиною повсякденного життя, люди мали багато можливостей, щоб заробити гроші. Не можна навіть покинути будинок.

Якщо у вас є бажання і кілька вільних годин на день, то ви можете легко заробити на китайських товарах. Коли ваша ідея починає приносити вам перший прибуток, ви зможете надалі розвивати бізнес, наймати людей і орендувати приміщення.

Перші три кроки ви повинні почати з:

 • Вирішіть на ресурсах, де ви будете купувати продукт
 • створити свою власну торговельну платформу,
 • Визначте напрям, в якому ви будете перебувати.

Що продає найкращі

Сучасна людина не може прожити день без мобільного телефону. Тому зарядні пристрої, силовий банк, кабелі, кришки та інші аксесуари до цього гаджета постійно розходяться.

Якщо ви молода мама в декретній відпустці, ви можете запропонувати людям товари для дітей.

Також добре продаються речі з Китаю. Адже, як кажуть «зустрічаємо на одязі…». Кожен хоче добре виглядати, але жоден з них не має фінансової можливості зробити це. І дешевий одяг з землі висхідного сонця-це гарна Альтернатива дорогим речам в торгових центрах. Головне не кричати “я споживач з Китаю”. Для цього потрібно знайти постачальника, який пропонує якісні речі за відносно низькою ціною.

Товари з Китаю оптом

Після того як ви знайшли хороший постачальник, ви можете замовити продукцію з нього навалом. Це не означає, що вам потрібно шукати велику суму грошей на інвестиції. Більшість аксесуарів, дитячих товарів і т. д. Ви можете купити до $200.

Можливі підводні камені при виборі постачальника

Є багато шахраїв в цій галузі. Тому при виборі постачальників слід уважно перевірити всю інформацію про них. Найбільш поширеним «розлученням» схемою є випадок, коли ви зробили передоплату за товар і «загублено» постачальника, оскільки вона більше не доходить до комунікації.

Або ви замовили речі, зробили передоплату, і якість приходить абсолютно недоречно продукту. Вам також потрібно уважно стежити за тим, щоб ви не впасти для реселлера, який resels речей з відміткою-Up.

Якщо ви не можете знайти гідного постачальника самостійно, ви можете звернутися до спеціальних компаній, які допоможуть вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01