X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Чому товар з Китаю дешевше?

birka1506Напевно, ви не раз задавали собі питання, чому ж китайський товар такий дешевий? Тому що в авіадоставка з Китаю в Україну збирають тільки неякісний товар, або ж просто бракований, – ось саме такі помилки є у багатьох людей, які не мають найменшого поняття про даний виробника, або ж мають просто “одноразовий” гіркий досвід придбання.

На даному етапі у китайських виробників найновітніші технології виробництва, а це – один з найважливіших чинників якості товару. Кожен екземпляр вони особисто перевіряють після виробництва і, якщо виявляють шлюб, то повертають назад на конвеєр. Так, продукція з Піднебесної за якістю стоїть на світовому рівні і нічим не відрізняється від багатьох країн.

Конечно не будемо заперечувати того факту що з 100% товару, який отримуємо, якась частина має шлюб, але ми на цьому нічого не втрачаємо, оскільки, часто, продавець який його поставив, дає 100% повернення коштів за ці неякісні 2-3 %, або ж робить знижку на наступну покупку.

Так чому ж тоді ціна на китайську продукцію так значно відрізняється від вітчизняної? Чому десь у нас не можуть виробляти саме такий же товар за такою ж ціною, тоді нам не довелося б платити за всі ці пересилання, митниці та інші податки за авіадоставку вантажу з Китаю в Україну? Невже у нас немає таких технологій, які могли робити подібні товари, або технології є і товари роблять, тільки ціна на них в два, а іноді і в десять разів дорожче?

Фактори, які впливають на низьку вартість авіа карго з Китаю

Перший фактор це ж звичайно робоча дешева сила, якої в Китаї дуже багато. Приблизно 120 мільйонів китайців отримують заробітну плату набагато менше, ніж прожитковий мінімум. Саме вони змушені знаходити собі будь-яку роботу, і йдуть на такі дешеві зарплати. Заробітна плата у них безпосередньо залежить від того, що вони зробили за день, і якщо вони відходять хоча б на кілька хвилин-це мінус до їх зарплати.

Наступним фактором є конкуренція заводів. в Китаї дуже багато заводів виробляють однакову продукцію. Щоб залишатися в прибутку їм доводитися виставляти конкурентоспроможну ціну, яку постійно знижують. При цьому, на якість товару це не впливає.

Ну і звичайно ж, це ціна на сировину. Воно в Китаї також коштує копійки. Китай вважається промисловою країною, яка виготовляє буквально все, від дрібних речей до великогабаритної техніки та електроніки. У разі якщо ви знайшли продукт, який в Китаї ще не роблять, то просто покажіть їм картинку того, що вас цікавить і через деякий час вони створять щось подібне, оскільки кількість ресурсів не обмежена.

У Китаї продаються не тільки дешеві товари. Там ви можете знайти ціни нічим не відрізняються від наших. Хоча, даний товар має певну гарантію, незаперечно великий термін служби і кращу якість. Часто, навіть брендовий товар може не сильно відрізнятися від копій і підробок авіадоставки Китай-Україна, оскільки виробництва відомих торгових марок розташовані саме в цій країні.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01