X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Чому товар з Китаю дешевше?

  birka1506Напевно, ви не раз задавали собі питання, чому ж китайський товар такий дешевий? Тому що в авіадоставка з Китаю в Україну збирають тільки неякісний товар, або ж просто бракований, – ось саме такі помилки є у багатьох людей, які не мають найменшого поняття про даний виробника, або ж мають просто “одноразовий” гіркий досвід придбання.

  На даному етапі у китайських виробників найновітніші технології виробництва, а це – один з найважливіших чинників якості товару. Кожен екземпляр вони особисто перевіряють після виробництва і, якщо виявляють шлюб, то повертають назад на конвеєр. Так, продукція з Піднебесної за якістю стоїть на світовому рівні і нічим не відрізняється від багатьох країн.

  Конечно не будемо заперечувати того факту що з 100% товару, який отримуємо, якась частина має шлюб, але ми на цьому нічого не втрачаємо, оскільки, часто, продавець який його поставив, дає 100% повернення коштів за ці неякісні 2-3 %, або ж робить знижку на наступну покупку.

  Так чому ж тоді ціна на китайську продукцію так значно відрізняється від вітчизняної? Чому десь у нас не можуть виробляти саме такий же товар за такою ж ціною, тоді нам не довелося б платити за всі ці пересилання, митниці та інші податки за авіадоставку вантажу з Китаю в Україну? Невже у нас немає таких технологій, які могли робити подібні товари, або технології є і товари роблять, тільки ціна на них в два, а іноді і в десять разів дорожче?

  Фактори, які впливають на низьку вартість авіа карго з Китаю

  Перший фактор це ж звичайно робоча дешева сила, якої в Китаї дуже багато. Приблизно 120 мільйонів китайців отримують заробітну плату набагато менше, ніж прожитковий мінімум. Саме вони змушені знаходити собі будь-яку роботу, і йдуть на такі дешеві зарплати. Заробітна плата у них безпосередньо залежить від того, що вони зробили за день, і якщо вони відходять хоча б на кілька хвилин-це мінус до їх зарплати.

  Наступним фактором є конкуренція заводів. в Китаї дуже багато заводів виробляють однакову продукцію. Щоб залишатися в прибутку їм доводитися виставляти конкурентоспроможну ціну, яку постійно знижують. При цьому, на якість товару це не впливає.

  Ну і звичайно ж, це ціна на сировину. Воно в Китаї також коштує копійки. Китай вважається промисловою країною, яка виготовляє буквально все, від дрібних речей до великогабаритної техніки та електроніки. У разі якщо ви знайшли продукт, який в Китаї ще не роблять, то просто покажіть їм картинку того, що вас цікавить і через деякий час вони створять щось подібне, оскільки кількість ресурсів не обмежена.

  У Китаї продаються не тільки дешеві товари. Там ви можете знайти ціни нічим не відрізняються від наших. Хоча, даний товар має певну гарантію, незаперечно великий термін служби і кращу якість. Часто, навіть брендовий товар може не сильно відрізнятися від копій і підробок авіадоставки Китай-Україна, оскільки виробництва відомих торгових марок розташовані саме в цій країні.

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01