language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Доставка одягу з Китаю оптом: все просто з TOPCARGO

  Продаж одягу офлайн або через інтернет-магазин – це один із найперспективніших варіантів бізнесу сьогодні. Кожній жінці хочеться виглядати красиво і не витрачати занадто багато грошей, саме в цьому випадку на допомогу приходить китайський одяг як чудовий зразок китайської легкої промисловості. Китайські фабрики оснащені найсучаснішим обладнанням, використовуються якісні лекала та тканини, поточні модні тенденції дуже швидко підхоплюються китайськими виробниками одягу і таким чином ми маємо якісний продукт за невеликою ціною. Цим, звичайно ж, користуються підприємці, купуючи одяг у Китаї та продаючи в Україні. Розкажемо про переваги такого бізнесу трохи докладніше.

  Доставка одягу з Китаю та продаж в Україні: переваги

  • В останні роки одяг з Китаю став дійсно якісним і красивим. Якщо ще кілька днів тому ярлик “Made in China” вказував на не найкращу якість, то сьогодні навіть імениті бренди переносять свої виробництва до Китаю.
  • Знайти постачальників не надто складно. Якщо плануються невеликі партії закупівель, то вам допоможе старий, добрий AliExpress, якщо великі, оптові, зверніть увагу на ресурси Taobao, Alibaba, 1688.
  • Низька ціна одягу, взуття та аксесуарів з Китаю дозволяє купувати справді великі партії, встановлювати оптимальну націнку, зберігаючи при цьому демократичні ціни для покупців.
  • Систему доставки та логістики з Китаю налагоджено досить чітко, тому перебоїв у поставках очікувати не варто.

  Доставка одягу з Китаю оптом: як здійснити

  Напевно, ви так чи інакше стикалися з покупками з Китаю, але коли йдеться про великий опт, то доставка відбувається дещо іншим чином, часто проблема полягає у виборі способу доставки (морська або авіа), а також в нюансах оформлення розмитнення. І найчастіше, як мінімум, на перших етапах, тут потрібна допомога професіоналів. У разі потреби в пошуку постачальників, організації доставки та митному оформленні, звертайтесь до фахівців компанії TOPCARGO! У нас ви можете розраховувати на допомогу у пошуку постачальників, організацію морської та авіадоставки, зберігання ваших вантажів на складах, митне оформлення та багато іншого. Наші фахівці готові допомогти вам у будь-яких ситуаціях, пов’язаних з доставкою вантажів з Китаю, багато хто з них – вже багато років живе та працює в Китаї, добре розуміє специфіку місцевого ринку. Доставка одягу з Китаю та подальший його продаж в Україні – це справді прибутковий варіант бізнесу і з нами ви можете розраховувати на те, що цей бізнес буде справді простим, адже головні складності ми беремо на себе!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01