X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Різні види швидкої і зручної доставки вантажів з Китаю

Повинно бути, важко знайти групу виробів, яку б зараз не викуповували в Китаї, які вміють задовольнити потреби всього населення. Електроніка, автомобілі, продукти харчування, техніка, обладнання – все це можна придбати в Китаї за приємними цінами, ніж в інших країнах. Є одна проблема, яка може виникнути – доставка товарів з Китаю, щоб перевезти товар в Україну потрібно впорається з сотнею тисяч кілометрів.

Головні переваги доставки вантажів з Китаю

Компанія TopCargo надає найсприятливіші умови співпраці для своїх клієнтів. Завдання наших професіоналів полягає не тільки в тому, щоб організувати перевезення вантажів з Китаю, а також зробити їх такими, щоб клієнту хотілося звернеться до нас знову і знову.

І так, наша компанія пропонує вам:

 • великий спектр різних вантажоперевезень з Китаю, включає все, починаючи з укладення договору з китайськими постачальниками і закінчуючи на оформленні потрібних документів;
 • різні види доставки, який замовник може вибрати самостійно і зрозуміти, який вид йому підходити найбільше;
 • доставка збірних вантажів з Китаю, а ще оптові поставки з Китаю, що в кінцевому підсумку позитивно позначиться на підсумковій ціні.

Доставка товарів з Китаю

Наша компанія більше 8-ми років в сфері вантажоперевезень, ми вже знаємо, що у кожного замовника свої бажання про здійснення доставки вантажів з Китаю. Деякі клієнти готові платити більше, тільки щоб отримати товар швидше, а для інших важливо, щоб ціна була соответствующей.Рассматрівая всі побажання замовників, у нас є різні види доставки товарів з Китаю, щоб замовник міг сам визначити як йому зручніше.

У нас є такі види доставки як:

 • авіадоставка з Китаю;
 • контейнерні перевезення;
 • авто доставки;
 • доставка збірних вантажів

У кожного виду з перевезення вантажу є свої привілеї, про які ми вам зараз розповімо.

Швидка авіа доставка товарів з Китаю

Якщо у вас з’явився термінове замовлення, а часу дуже мало, то авіадоставка вам підійде найбільше. Так як, це найбільш швидкий і зручний спосіб для доставки вантажів з Китаю. Оперативна доставка вантажу в найкоротші терміни

Це підходить для тих клієнтів у яких вантаж втрачає дуже швидко свою ринкову вартість, тобто не привіз товар в потрібний час, втратив вартість у продажу і ціною.

Доставка збірних вантажів

Для перевезення невеликого обсягу вантажу вам підійде саме ця доставка. Ви орендуєте таку кількість місця в контейнері, який вам знадобиться для перевезення вашого товару. При перевезенні збірних вантажів за інше місце платить інший клієнт у яких теж невеликий вантаж, все це ми повеземо в одному контейнере.В такому випадку, послуга доставки збірних вантажів обійдеться виразно дешевше. Отже це економить гроші замовника і доставляє товар в потрібний термін.

Перевезення вантажів по морю

Одним з економічних видів перевезення вантажу є саме морські контейнерні перевезення. Цей вид доставки вантажу може поширюватись як для особливо великих виробів, так і маленьких партій, а також якщо вам потрібні оптові товари. Це пояснюється низькою ціною на перевезення вантажу, великий Портовская інфраструктурою. Створені всі сприятливі умови, щоб ваш вантаж залишився цілим і неушкодженим.

Вибирайте той спосіб доставки, який вас влаштовує найбільше, адже компанія TopCargo надає всі послуги на вищому рівні. Весь процес пройде швидко, якісно, ​​надійно і зручно.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01