language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Фрази, які допоможуть вам у спілкуванні з китайцем

  perevodchik_v_kitaeПереговори про авіа карго з Китаю з китайцями викликають складності не лише у новачків, а й у досвідчених бізнесменів. Інша культура, традиції, погляди життя, відмінні значення жестів – усе це становить бар’єри. До того ж, китайці насторожено ставляться до іноземців і є великий ризик вибрати неблагонадійного продавця і виявитися ошуканим. На перших етапах спілкування вам буде достатньо кількох базових фраз, а надалі, якщо постачальник виявиться адекватним, можна звернутися за допомогою перекладача. Але багато проблем можна подолати, якщо дотримуватися порад фірми Topcargo.

  Фрази, які допоможуть у переговорах, та авіадоставка з Китаю

  Ввічливість – це важлива складова будь-яких переговорів. Тому в першу чергу слід не забувати про етикет. Китайці дуже уважно стежать за його дотриманням.

  Пам’ятайте, що в Китаї при зверненні до людини називають його ім’я та професію. Не забудьте правила вітання та прощання. Ніколи не пропускайте «дякую» ([xiè xie] сесі), «привіт» ([nǐ hǎo] Ніхао), «поки що» ([bàibai] байбай). Плюс базові слова, потрібні будь-кому – «добре» ([hǎo] хао), «так» ([shì/duì] ши/дуй), «ні» ([bù shì] Бу ши).

  Авіадоставка вантажів з Китаю, особливо велика, повинна відповідати всім вашим очікуванням. Часто головним критерієм під час виборів стає вартість. Тому вам потрібна фраза «скільки коштує?» ([Duō shǎo qián?] дуо шао квіан), але не забувайте, що про ціну на виставках слід запитувати, хоча б трохи поцікавившись характеристиками товару.

  Корисно знати фрази «що це?» (Zhè shì shénme?) і «що це там?» (Nà shì shénme?). Вони не лише допоможуть на ярмарках товарів, а й дозволять зорієнтуватися містом, якщо ви відмовитеся від послуг перекладача.

  У великому новому місті важко орієнтуватися, тому вам точно знадобиться фраза «де знаходиться (щось)?» (Zài nǎlǐ?). Вона допоможе знайти як туристичну пам’ятку, так і потрібний стенд на виставці.

  Навіть знаючи базові слова, швидку промову китайців дуже складно зрозуміти. Тому використовуйте фразу «ви можете говорити повільніше?» (Nǐ néng zàishuō man yīdiǎn ma?).

  Якщо переговори пройшли вдало, не виключений похід у ресторан або кафе з партнерами, тому використовуйте «мені потрібен столик» (у хьянг дінг уі занг зуо зи) «рахунок, будьте ласкаві» (квінг йіан ча).

  Завжди потрібно заздалегідь бронювати номер готелю, адже в потрібному місці може не виявитися вільних номерів. Але якщо ви забули про цей пункт, використовуйте фрази «я хотів би винайняти кімнату» (в хью яо чу беї), «чи є у вас вільні кімнати?» (еу мэйёу кхун де фанцзіень?) і «ми хотіли б здати кімнату» (вомень сян тхуй фан).

  Звичайно, у будь-якій поїздці трапляються неприємні ситуації. Тому фраза «Чи можете ви мені допомогти?» (Nǐ kěyǐ bāng wǒ ma?) також необхідна.

  А після вдалої поїздки або переговорів, зверніться до компанії Topcargo, щоб авіадоставка Китай-Україна прийшла в найкоротший термін і за розумним тарифом!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01