language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Якість товарів з Китаю.

  Обставини, що склалися, безумовно, накладають деякі складнощі на китайський шопінг, але в цілому, Китай – досі справжня мекка для бізнесменів, де можна без проблем знайти якісні товари за низькими цінами для оптових покупок. Разом з цим, навіть незважаючи на привабливість самої ідеї бізнесу з Китаєм, багато хто сумнівається, оскільки мають місце стереотипи про не найкращу якість товарів з Китаю. Саме про це ми хотіли б поговорити в цій статті трохи докладніше.

  Якість товарів з Китаю: що потрібно знати?

  Звичайно ж стереотип про китайську якість виник неспроста. Йому передував тривалий період, коли імпортна продукція з Китаю була неналежною якістю. Але й тоді, коли китайська промисловість лише набирала своєї сили, якісні товари були; просто через дешевизну, на західний ринок і ринок колишнього СРСР рвонули ті, що дуже швидко виходили з ладу або псувалися візуально.

  Нині «німецька» чи «японська» якість у свідомості споживача не викликають жодних сумнівів. Це зразок надійності та довговічності, гарантія стабільності якості вже у свідомості споживача.

  Але історія показує нам, що це змінюється і важливо зріти в корінь, т.к. стереотипи завжди інерційні. І зміна громадської думки відбувається поступово разом із глибинними змінами у підходах до контролю якості. Сьогодні якість китайських товарів найсуворіше контролюється. Та й загалом, аргументів на користь якості товарів з Китаю – більш ніж достатньо.

  Якість китайських товарів: особливості

  1. Низькі ціни не завжди пояснюються поганою якістю. Товари з Китаю, зазвичай, мають дуже низькі ціни: причому підозріло низькі. Саме тому прийнято вважати, що якість відповідає. Але це зовсім не так. Встановлювати низькі ціни китайцям дозволяють особливості економіки. Оплата праці в Китаї нижча, ніж у більшості західних країн: саме тому товари такі дешеві.
  2. Існує думка, що в Китаї можна купити хіба що копії та підробки товарів відомих брендів. Але це зовсім не так. Величезна кількість відомих європейських брендів перенесли виробництво до Китаю. Секрет тут у стандартизації та контролі китайських виробників. Це стосується продукції з різних категорій – від гаджетів до взуття одягу. У тому числі, до Китаю перенесли свої виробництва дуже багато люксових брендів. Природно, у Китаю існує власне законодавство, що стосується якості продукції, що виробляється, і норми контролю там більш ніж серйозні.
  3. На зростання якості китайської продукції також впливає сучасна економічна ситуація у Китаї. За останні десятиліття Китай, природно, до коронавірусної пандемії, виявив себе як країна, що найбільш динамічно розвивається. Темпи зростання його економіки вражають. Швидкість розростання мегаполісів, досягнення Китаю в розвитку транспорту, покращення інфраструктури, поява величезної кількості корпорацій: все це не може не позначатися на якості та різноманітності продукції. Китай стрімко розвивається і знайти на його ринку можна абсолютно все і навіть більше.
  4. Безумовно, на товари низької якості можна натрапити і зараз, але цього можна уникнути, ретельно обираючи доброчесних постачальників. Уважно вивчайте відгуки, звертайтеся до фахівців з підбору постачальників – і ви не помилитеся. Вивчайте склади тканин, фурнітури, збирання. Насправді, в Китаї можна знайти справжнісінькі діаманти в кожній категорії – за найдоступнішими цінами. Тож товари в Китаї можна купувати сміливо – вони якісні та безпечні!

  Доставка товарів з Китаю: до кого можна звернутися?

  Якщо ви плануєте бізнес з Китаєм, то фахівці компанії Topcargo із задоволенням допоможуть вам із найважливішою його частиною – логістикою. Ми із задоволенням організуємо для вас доставку великих партій товару з Китаю морем, літаком, швидко, безпечно та якісно, точно вчасно! Бізнес з Китаєм разом із нами – це просто!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01