language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як заробити на біжутерії з Китаю?

  ukrashenie-s-kitaya Біжутерією цікавляться жінки різного віку. При цьому націнка на товар становить 100, а часом і 1000 відсотків. Сьогодні компанія Topcargo розповість про те, як заробити на біжутерії та замовити перевезення вантажів з Китаю, щоб вона окупилася.

  Особливості продажу біжутерії та доставка вантажів з Китаю

  Подібна торгова точка найчастіше окупається менше, ніж за кілька місяців. Попит на біжутерію стабільний і зазнає лише невеликих коливань у лютому, березні та грудні, коли він досягає свого піку.

  Краще місце для торгівлі біжутерією – це, звичайно ж, жвавий торговий центр у центрі міста. Важливо пам’ятати, що вам не потрібно багато простору для красивого дисплея всього товару, тому ви зможете трохи заощадити на оренді, навіть враховуючи високі тарифи за квадратний метр в торгових центрах. Якщо ж ви вирішите знімати побільше приміщення, подумайте над додаванням в асортимент супутніх товарів та інших аксесуарів, щоб вигідно використовувати весь наявний простір. Ідеальна площа середнього магазину біжутерії – близько 25-30 квадратних метрів.

  Консультанти в магазині біжутерії відіграють чималу роль у його успіху. Найкраще на цю посаду взяти дівчат, які добре знаються на моді і здатні підібрати щось самим клієнтам або для подарунка. Спочатку буде достатньо одного або двох консультантів. Подбайте про належну систему мотивації. Пропонуйте персоналу бонуси за велику кількість продажів навіть у невеликій точці.

  Гарний інтер’єр магазину виділить його на тлі інших конкурентів і приверне нових клієнтів. Витрачіться на гарну вивіску, пізніше вона стане своєрідною рекламною вашою торговою точкою. Вітрини та стенди – це одна з найважливіших частин магазину біжутерії. Красива презентація товару продемонструє його привабливість та вигідні сторони потенційному покупцю. Часто бізнесмени закуповують для зручності підставки у вигляді рук, шиї і таке інше. Це дозволяє їм демонструвати речі наочно, але одночасно заощаджувати на площі, яку займає манекеном.

  Доставка малих вантажів з Китаю та підбір її вмісту є одними з найважливіших для успіху пунктів бізнес-плану. Слідкуйте за новинками, популярними трендами, модними блогами. Таким чином, ви зможете замовити деякі прикраси наперед, щоб одним із перших привезти новий «гарячий» товар до України. Заощадити на їх закупівлі вам допоможе співпраця з китайськими виробниками. Для того, щоб більш точно побачити, що саме потрібно замовити, відвідайте магазини найближчих великих конкурентів, так ви зможете оцінити які товари користуються найбільшим попитом і побачити чого не вистачає.

  А підібравши відповідний асортимент, не затягуйте із замовленням. З компанією Topcargo ваше перевезення вантажів з Китаю не запізниться і ви встигнете першими привезти новий гарячий тренд в Україну!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01